solaryum

mızmız

Kayıtlı Üye
evt arkadaslar bu bir yasanmıs hikayedir ( 15 mart ta evlenme yıldönümleri oldugu için kadın kocasına süpr,z yapmak için 2 günde bronzlaşmak için solaryuma girmeye karar vermiş ve ardı ardına solaryuma girilemiyecegini ögrenmiş ve ayr ayrı solaryum merkezlerinden randevu almış ve gün içinde 15 mkere solaryum seanslarına girmiş ve kadın gerçektende bronzlaşmış kocası eve geldiginde çokşaşırmış ve haytım bir günde nası oldu demiş ve kadın da boşver deyip geçiştrimiş aksam birlikte film izlerken adam artık dayanamayıp hayatım pis kokuyosun demiş ve kadın hemen banyo yapmış ve kadın geldiginde halla kötü kokuyomus ve 1 2 gün bu koku devam etmiş kadın süpelenip bir hastaneye gittiginde şok edici bir açıklamada bulunmuş) iç orgnlarınız yanmış (kadın şok olmuş ve inanamamış ) kadın 1 ay sora ölüyo

yok artıkya gercekmiii nasıl ama ya :( ilginç sagolun paylastıgınız ıcın

ama nebılımya

kötü olmuş ya.bu kadın milleti nie esmer olmak ister hiç anlamıyom:D

bnde esmerim derya da nolmuş yane esmersek:D

solaryum yapay ışıklar olduğundan çok zararlı cilde aşırı zarar veriyo yapay bi güzelliğe karşıyım ben insan neyse odur ya kendimizi değiştirmeye çalışmanın ne anlamı var ki bence çok saçma ve boş iş yaa hiç bi anlamı yok ayrıca gerçek olmuşta olabilir belli aralıklarla girilmesini söylediklerini sadece cilde dğeil bazı organlarıda fazla kalındığı taktirde etkileyebileceğini ve küçük yerlerdeki solaryum merkezlerinin fazla güvenli olmadığını duymuştum

olabilir doğrudur yane

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri