Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

11-12 sene geçti unutman çok normal.
Neler yapıyorsun?
Yıllar geçse de ikimizin foruma rap müziği sevdirmek için verdiği uğraşları unutamam : )
Bu aralar taşınma işleri ile uğraşıyorum sen neler yapıyorsun?

Çağla değil de Kübra idi değil mi? xD
Rapizm Çağla ile karıştırdım, ikinciye bildiğim halde Kübra yazamadım fark ettiysen. Kayseri beni demans'a sürüklüyor atın beni buradan :Ç

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Çağla değil de Kübra idi değil mi? xD

Hoş geldin. Nasılsın?

Teşekkür ederim sen nasılsın?

Yıllar geçse de ikimizin foruma rap müziği sevdirmek için verdiği uğraşları unutamam : )
Bu aralar taşınma işleri ile uğraşıyorum sen neler yapıyorsun?

Kesinlikle eski rapcilerden kim kaldı değil mi :)
Ben hala dinliyorum bu arada...
Çalışıyorum ben de, iş güç.
Onun dışında da hala forum kültürüne sadığım, başka bir yerde takılıyorum.
Geçen gün burası geldi aklıma bakmak istedim, en büyük ve aktif forumlardan biriydi. Bu halde görmek çok acı...

Rapizm Çağla ile karıştırdım, ikinciye bildiğim halde Kübra yazamadım fark ettiysen. Kayseri beni demans'a sürüklüyor atın beni buradan :Ç

:)
İzmir'den Kayseri'ye...
Radikal bir karar olmuş.

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Sit

[MENTION=30807]RaPizM^^[/MENTION]
O zamanlar underground kovalıyorduk, şimdi popüler kültür oldu başardık ama eski tat kalmadı bu sefer de :eek:

Forum daha kötüydü biraz aktifliği arttırmaya çalışıyoruz bu aralar

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet For

[MENTION=30807]RaPizM^^[/MENTION]
O zamanlar underground kovalıyorduk, şimdi popüler kültür oldu başardık ama eski tat kalmadı bu sefer de :eek:

Forum daha kötüydü biraz aktifliği arttırmaya çalışıyoruz bu aralar

Haklısın, eski tad kalmadı artık.
Hayırlısı umarım istediğiniz gibi olur forum.

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Selam Arkadaşlar.. Naber , Nasilsiniz? Neler yapiyorsunuz, kimler evlendi? xD çok merak ediyorumm

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Selam Tugba. iyiyiz umarım sen de iyisindir. Ben evlendim. bir de 2 yaşında kızım var :)

Ben iyiyim Teşekkür ederim:).
Aaa gercektenmi? Cok sevindimmm
Allah bağışlasın. Mutluluğunuz sağlık, sıhhat, afiyet içerisinde bir ömür sürsün inşallah. :Ü

bende merak ettim bizden başka evlenen yok galiba :17qn8h:

Galiba o iş yaş be xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri