Şizofrenik Sancılar (C.B)

---> Şizofrenik Sancılar (C.B)

- Tuvalette biri olduğunu bile bile kapıya vuran şahısa soruyorum ; içerdekinin "Geel" demesini mi bekliyosun?

Çinli bir vatandaş geldi : Sizin ülkede nasıl işkence türleri var dedi. Ajdar & Nihat Doğan dedim. Olduğu yerde bayıldı garibim.

Dolapta pekmez yala yala bitmez.' diye bir tekerleme vardı. Abi pekmez yalanır mı? Nasıl bir fantezidir bu ya?

İnsanların dış görünüşüyle dalga geçmek yanlış bi hareket biliyorum . Ama eski sevgilimin yeni sevgilisi , of o ne tip ya .

Ya şimdi ben banyodayken deprem olursa çıplak mı kaçıcam?"cümlesi her insanın aklında soru işareti oluşturur.

' Kendine iyi bak ' sözüne '' Birazdan aynaya gider bakarım '' diye karşılık veren çocuk; canımsın. ♥

Kızlar çok kontrollüdür aslında. Yolda duran bir arabanın c******* bile kontrol ederler saçını,rujunu,rimelini. ♥

" Elma " desem çıkmasan," Armut " desem çıkmasan," Hıyar " deyince " Efendim " desen cuk oturur.

Terk ettikten aylar sonra gecenin bir yarısı "uyudun mu? :)" diye mesaj atıp, cevap bekleyen eski sevgili; çayı demledim gel.

Yeşil,mavi,ela gözlü biri gördüğümüzde "aa, renkli gözlü" diyooruz da, peki siyahla, kahverengi ne lan ?

Avea ile ayda 600 dk. konuşmak 1 tişört parası yani 39TL diyor reklamda.Salı pazarından seç,beğen,al 5 Lira.Ne oldu sustun Avea?

Uçlu kalemin tıkanan ucunu açmaktan aldığım zevki çok az şeyden alıyorum şu hayatta .

Yakınlarda biri olmadığı zaman sırtın ulaşılamayan noktası kaşınır.Bu hayatın sizle 'Noldu lan ibiş' diye alay etme şeklidir.

-Yine de ölülerden daha şanslı sayılırdık, özellikle hala intihar edebileceğimizi düşündükçe...

Derin bir nefes alıp bıraktı, gözlerimin içine bakıp “ayrılmalıyız” dedi. Oysaki ben, aynı gökyüzünün altında yaşadığımızı düşünüyordum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri