Site Hakkında Test Alanı

-oZKan-

Ceo
Admin
Site Hakkında Test Alanı

- vıdeolar calısıyormu

- sorun var denılen konularda

- vs vs yazı karalama sıte testlerı yapabılınır burada

---> Site Hakkında Test Alanı

okey sımdı anladım kendı paylasım yapanları verıyor ama genelde herkes sayfa vıdeosu paylasıyor pek sorun olmaz sanırım ne bılıyım :3cy15:

Anlatım hazırlamama gerek kalmadı sanırım o zaman, aynen öyle hocam genelde paylaşımları sayfalardan alıyor millet pek sorun olacağını sanmıyorum ben de. Lakin ne olur olmaz diye ;

"İletişim bilgisi vermek yasaktır."

içerikli kuralın çiğnenmemesi için Foruma Facebook' tan Video Eklemek.. ( Resimli Anlatım ) adlı konuya şöyle bir uyarı eklenmesini öneriyorum hocam ;

"Kaynağı kendi facebook profiliniz olan videoları paylaşmak forum kurallarına aykırı olacağı için videoları kendi profilinizden değil de, facebook sayfalarından alıntı yaparak paylaşınız."

Anlatım hazırlamama gerek kalmadı sanırım o zaman, aynen öyle hocam genelde paylaşımları sayfalardan alıyor millet pek sorun olacağını sanmıyorum ben de. Lakin ne olur olmaz diye ;

içerikli kuralın çiğnenmemesi için Foruma Facebook' tan Video Eklemek.. ( Resimli Anlatım ) adlı konuya şöyle bir uyarı eklenmesini öneriyorum hocam ;

"Kaynağı kendi facebook profiliniz olan videoları paylaşmak forum kurallarına aykırı olacağı için videoları kendi profilinizden değil de, facebook sayfalarından alıntı yaparak paylaşınız."

O zaman daha çok gözünü açmaz miyiz milletin özellikle verebilir ler suan kimse bilmiyor bu durumu ?

iPhone 6'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bM1XNj.jpg

Elimden geldiğince güncel bir hale getirmeye çalıştım.
Eski konuda hem yorum kirliliği, hem de anlatım bozuklukları vardı.
Aşadığadaki alıntıdaki anlatımı yeni bir konu olarak mı açayım? Yoksa eskisini düzenleyerek eski bölümüne mi taşıyayım hocam? :R [MENTION=144601]ParadokS[/MENTION]

Kurucu, Admin, Süper Moderatör, Moderatör, Stajyer Moderatör, Gold Üye Kimdir? Görevleri Nelerdir?

admin2.gif

semik.gif

~ KURUCU ~

Forumun sahibidir. Forumun düzeni, teknik işleri ve yetki atamalarını yapar. Forum ondan sorulur.

s.admin.gif

~ ADMİN ~

Forumun genel yöneticileridir. Forumun düzeninden ve işleyişinden sorumludurlar ve bunlarla ilgili kararları verirler. Forumda gördüğünüz sorunları ve şikayetlerinizi Forum Yöneticilerine bildirebilirsiniz.

webmaster.gif

~ SÜPER MODERATÖR ~

Forumun genel moderasyonundan ve düzeninden sorumludurlar. Yetki bakımından adminlere yakın yetkiye (üye banlama vb..) sahiptirler. Forumun her bölümünde her konuyu düzenleme, taşıma ve silme yetkileri vardır. Konu tekrarı, reklam içerikli konu, kırık link içeren konu ile karşılaşırsanız Süper Moderatörlere ya da o bölümün moderatörüne bildirebilirsiniz.

moderator.gif

bmod.gif

~ MODERATÖR ~

Sadece atandığı bölümde yetkili olan forum yöneticileridir. Forumda konu tekrarı, reklam içerikli konu, kırık link içeren konu ile karşılaşırsanız o bölümün moderatörüne bildiriniz, ilgilenecektirler. Siz de moderatör olmak istiyorsanız ; Düşlerforum Yetkili Başvuru Formu

Stajyer Moderatör

Forum yönetimine yükselme adayı üyelerin bulunduğu gruptur. Moderatör adayı üyeler bu rütbedeyken yöneticiler tarafından gözlemlenir. Eğer yönetimden olumlu yanıt alınırsa bu rütbeye mensup üyeler moderatörlüğe yükseltilir.

ozeluye.gif

gold2.gif

gold.gif
GOLD ÜYE
gold.gif

Forumda diğer üyelerden daha fazla ayrıcalığa sahip üyelerdir. Gol üyelik başvurusu için tıklayınız.

turuncu.gif
Haftanın Üyesi
turuncu.gif

Forumda bir hafta içerisinde yaptığı paylaşımlar, aktifliği, üyelere karşı tavırları göz önünde bulundurularak her hafta pazar günü seçilen üyelerdir.

[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION]

Kardeşim çok güzel olmuş yanlız Stajyer Moderatörün rankı yok bilgin olsun. Onun dışında herhangi bir sorun yok konusunu açabilirsin bu şekilde.

Cevap: ---> Site Hakkında Test Alanı

son mesaj birleştirme testi erwer

---------- Mesaj Ekleme Zamani 03:23 PM ---------- Önceki Mesaj Zamani 02:53 PM ----------

flod testi

---------- Mesaj Ekleme Zamani 03:23 PM ---------- Önceki Mesaj Zamani 03:23 PM ----------

test

----------

aaaa

gggg

---------- Mesaj Ekleme Zamani 20:13 ---------- Önceki Mesaj Zamani 20:13 ----------

hhhh

---------- Mesaj Ekleme Zamani 20:14 ---------- Önceki Mesaj Zamani 20:13 ----------

test test

Deneme 123

---------- Mesaj Ekleme Zamani 01:18 ---------- Önceki Mesaj Zamani 01:18 ----------

‹Test 123

---------- Mesaj Ekleme Zamani 01:19 ---------- Önceki Mesaj Zamani 01:18 ----------

Test test test

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri