Duyuru Önemli Duyuru - Güncelleme!

Hayırlı olsun cok guzel görünüyor :)

iPhone 6'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Açıkçası pollyanna olacak hâlim yok. Ne hacet. Bu sürümün forumumuzu daha basit ve gelişmemiş gösterdiğini düşünüyorum. Eski düşler forum zaten tema olarak forumdaşlarından farklı ve bir adım öndeydi. Fakat, şimdi üyeleri haricinde herhangi bir artısimlı yahut ayracı kalmadı. Anılar olmasa girilmezlerden başka bir şey değiliz.
Tabii ki, hayırlısı. Emek emektir falan bla bla..

Son düzenleme:
Cevap: ---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Denedim olmadi bazen oluyor cok tekrarlanmiyor sorun tapatalk ada bi bakiverseler iyi olcak

güncelledik onuda, şuan sorun yaşıyor musunuz tapatalk'ta

avatarlarda evet sorun varmış eski üyelerin avatarları görunmuyor'du şuan duzenlıyoruz.

bilgi için teşekkürler.

Açıkçası pollyanna olacak hâlim yok. Ne hacet. Bu sürümün forumumuzu daha basit ve gelişmemiş gösterdiğini düşünüyorum. Eski düşler forum zaten tema olarak forumdaşlarından farklı ve bir adım öndeydi. Fakat, şimdi üyeleri haricinde herhangi bir artısimlı yahut ayracı kalmadı. Anılar olmasa girilmezlerden başka bir şey değiliz.

Arkadaşım saygı duyuyorum fikrine ama bencede yenilik şart onlarca yeni özellik gelmiş zaten ki ilk mesajda kocaman harflerle tema değişecektir yazmışlar yani çalışma bitmemiş, yani eski temanın birebirini bile yapabileceklerini düşünüyorum istedikten sonra yani biraz erken karalama yapmışsın bence :) ..

Arkadaşım saygı duyuyorum fikrine ama bencede yenilik şart onlarca yeni özellik gelmiş zaten ki ilk mesajda kocaman harflerle tema değişecektir yazmışlar yani çalışma bitmemiş, yani eski temanın birebirini bile yapabileceklerini düşünüyorum istedikten sonra yani biraz erken karalama yapmışsın bence :) ..

teşekkürler yanıt için katılıyorum tamamına, temamız bitmedi seçenekler olacak.. eski temayı var edende bizlerdik sizlerin burda aktif olmasını sağlayanda yine elimizden gerekeni yaparız beğenirseniz ne ala beğenmezseniz öneri alırız hala memnun edemiyor ise diğer forumdaşlarımızı deneyebilirsiniz kırılmayız :) ..

Tek eksik kapsamlı özelliklerdi..
-reputasyon sistemi yerine beğen butonu geldi
-sabit yazı fontu
-profil özelleştirmeler vs
Açıkçası temadan daha önemli özellikler bunlar default tema olsa dahi itirazım olmaz bu özellikler geldikten sonra, şuanlık tek eksik bana kalırsa detaylı top istatistikler oda zaten zamanla düzenlenir..

---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Tebrik ederim @-oZKan-
Bence yenilik,güncellemeler çok yakışmış.Daha şık olmuş ve gerekliydi.
Emeğinize sağlık.Aylar sonra bu yeni halini görüp girdim:))

Özzzzzzzzkan :D bakarmıssın acaba??
daha once alıntılar vs maılıme gelmıyordu smdı hersey maılıme gelıyor onu nerden kapatıcaz?

---------- Mesaj Ekleme Zamani 00:25 ---------- Önceki Mesaj Zamani 00:21 ----------

@-oZKan-

Bende korktum hep boyle kalacak diye. Dediginiz gibi yazilar gitmiyor donuyor hata veriyor. Umarim biran evvel duzelir.

açık söylemek gerkirse gerçekten zamanı gelmişti değişimin.
ve gayet başarılı bir geçiş olmuş. tebrikler.bazı forumlarda sıkıntı yaşandığına şahit olmuştum. pek çok aksıklıklar meydana gelebiliyor.
sadece tek bir şey diycem bazı şeyler ingilizce onlar Türkçe'leştirilse iyi olur.
tekrardan hayırlısı olsun.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri