Mustafa Mert Koç

Sibel1

Bayan Üye
Bu arkadaşa tesadüfen rastladım ve itiraf ediyorum ikinci kez bir sarışından etkilendim :D

İlki için bkz; Kıvanç Tatlıtuğ

Peki Mustafa Mert Koç kimdir? :2:

1994 yılında doğan genç oyuncu Mustafa Mert Koç şuan 22 yaşındadır. Mustafa Mert Koç oyunculuğun yanı sıra eğitimine devam etmekte ve Siyaset Bölümüne gitmektedir. İnstagram fenomeni Mustafa Mert Koç yüksek takipçi sayısı ile henüz dizilerde rol almadan bir ün kazanmıştır.

Sarı saçları, uzun boyu, güzel fiziği ile genç kızların beğenisini alan Mustafa Mert Koç instagramda paylaştığı resimlerin altına hangi dizilerde rol alıyorsun gibi sorular geldiğini ve bunun üzerine oyuncu olmak için kolları sıvadığını belirtmekte.

Düzgün fiziği ile ön plana çıkan Mustafa Mert Koç boyu 1,82 metredir. Mustafa Mert Koç babası da soyadından dolayı merak edilmekte. Fakat Türkiye'nin sayılı zenginleri arasında bulunan Koç ailesi ile bir yakınlığı bulunmamaktadır.

Mustafa Mert Koç ilk dizisi Yeter ile ekranlara gelmekte. Dizide Yekta'nın asistanı Mert'i canlandırmaktadır. Mustafa Mert Koç ilk sinema filmi ise Şafak Sezer'in yönetmenliği ve oyunculuğunu yaptığı Kolpaçino 3.Devre isimli sinema filminde ilk olarak beyaz perdeye adımını atmıştır.

.

:aa20:

Son düzenleme:
---> Mustafa Mert Koç

Tarkan'ın sen başkasın şarkısını dilime dolayan yakışıklı çocuk :R

---> Mustafa Mert Koç

çocuk için diyon sandım bi an :D :YYY:

bak aslında yakışıklılık başka bir şey ama o mimikler kaşlar gülüşler falan :3dgxx: :smileysmitteilend01

Ay evet hele kaşlar xD Sen başkasın ' dedikten sonra ki yüz hareketi kalp ben yani :ki:

---> Mustafa Mert Koç

çocuk için diyon sandım bi an :D :YYY:

bak aslında yakışıklılık başka bir şey ama o mimikler kaşlar gülüşler falan :3dgxx: :smileysmitteilend01

Yok yaa sana diom cocugu ilk bastan begendim ama gs li oldugu icin sevmedim ... :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri