League of Legends Muhabbet Konusu (Konuşun, Tartışın..)

Meftun

Şair Ruhlu İnsanlar Ölmüyor Azizim
Kayıtlı Üye
---> League of Legends Muhabbet Konusu (Ekleyin, Konuşun, Tartışın..)

Yıllardır tr de lol oynamaktan lol denince artık sadece sinir geliyo aklıma :D Ama hala oynuyorum :I

Yıllardır tr de lol oynamaktan lol denince artık sadece sinir geliyo aklıma :D Ama hala oynuyorum :I

Merakim vsr takip ederim çok arkadaşnda oynuyor ama hiç oynamadım Uzak durdum nedense heycanli gelmedi benimki daha çok canlı savaş oyunları canter silahlı canlı oyunlar oynuyom:)

Merakim vsr takip ederim çok arkadaşnda oynuyor ama hiç oynamadım Uzak durdum nedense heycanli gelmedi benimki daha çok canlı savaş oyunları canter silahlı canlı oyunlar oynuyom:)

Sinir ediyo zaten boşver :D

Yasak olmasa steam ismimi paylaşır oynardık ama yasak :D

versende oynayama yiz zaten de çünkü benjm öyle bir vaktim kalmadı artık ya level kaç bu arada senin

Leveli söylememdemi sıkıntı çıkarır ya hahaha

Tr :( aşırı sinirli insanlara bu serverı hiç tavsıye etmıyorum xD özellikle diamond5 dekilerın cogu kanser toxictir ligi düsük olan varsa eğer diamond olunca kurtulurum felan diye düşünmeyın anca diamond 2 civarına cıkıcaksınki trde düzgün maclar atabilesiniz diamond 2 üstü oyuncu az oldugu ıcın d2 olsan bile maclarına challenger düşüyor o yüzden d2 dedim xD

yenı başlayacaklar eğer tek başına oynuyacaksa westi tavsiye ederim ama yok benım arkadaşlarım tr de diyorsanızda yapacak birşey yok tr serverının kanserlerını cekmek zorundasınız

Yada benım gibi 2 serverda da hesap kasarsınız sıkıldıkca bırıne girersınız secim sizin xD

Oyun içi hesap istatistiklerini vermen sıkıntı olmaz kardeşim, hesap kullanıcı adını, iletişim adresini falan vermediğin sürece sıkıntı yok :R

Aynen dediğin gibi; Türkiye sunucusu ahlaksız, belirli bir olgunluğa ulaşamamış, ağırlıklı olarak çoluk çocuktan oluşan bir oyuncu kitlesi, insanın oynamaya hevesi kalmıyor xD

Ranked da tipik ortalama bir oyunda bir afk olur 1 kişi deli gibi söver takıma 1 kişide ilk defa başlamış gibi feedler sen istersen 25/6 oyna yinede kaybedersin işte ben buna sinir oluyorum :177:

selam gencler bendee oynarım lol. eu westteyim bende eski TR magdurlarındanım :D

selam gencler bendee oynarım lol. eu westteyim bende eski TR magdurlarındanım :D

Vallaha bende istiyorum West'de oynamak, lakin smurf açmaya acayip üşeniyorum, şampiyon kasmak vb... kim uğraşacak ya xD Arkadaşlarım RP yükleyip hesabımı geçirmemi söylüyorlar fakat oyuna para veresim de yok ya xD Senin idol bırakmış e-sporu xD

Vallaha bende istiyorum West'de oynamak, lakin smurf açmaya acayip üşeniyorum, şampiyon kasmak vb... kim uğraşacak ya xD Arkadaşlarım RP yükleyip hesabımı geçirmemi söylüyorlar fakat oyuna para veresim de yok ya xD Senin idol bırakmış e-sporu xD

Valla bende senin gibi düşünüyorum ama yakında dayanamayıp yapıcam galiba hahaha

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri