komik sözler hemde ne komik :)

oğuz

Kayıtlı Üye
♥ Temelin Evi Yanmis Odalari Duz :)

♥ Osman-i Ahalide Terfiy-i Temayuz Ilim Irfan Ile Olmaz.. Ya Olacak Kuvvetli Iltimas Ya Olacak Madeni Haz.. Ya Da Olacak Delikle Temas..

♥ Bir Çin AtasÖzÜ Derki; Kakono Hakiri Sokomoyu Tokaji; Anlami:nekadar DÖnersen DÖn G.t Yine Arkadadir

♥ Sensİz GeÇen GÜnlerİn İÇİne SiÇarim Senİ Bİran Gormesem Canima Kiyarim EĞer Bİr GÜn ÖlÜrsem Mezarima Toprak Atma O KÜreĞİn Sapini G..Üne Sokarim

♥ Adamin Biri WarmiŞ Ikinci DÖnem KurtarmiŞ!!!!! Ihi Ihi Ihi :))))))

♥ Bir Çin AtasÖzÜ Derki; Kakono Hakiri Sokomoyu Tokaji; Anlami:nekadar DÖnersen DÖn G.t Yine Arkadadir

♥ BaŞkalarinin Seni Ezmesine Izin Verme; Ehliyet Al, Sen Onlari Ez...

♥ Yavru Maymun Annesine Sorar: -anne Biz Neden Çirkiniz? Annesi Cevap Verir: -haline ŞÜkret Sen Şu Mesaji Okuyani Bir GÖrsen!

♥ Sensİz GeÇen GÜnlerİn İÇİne SiÇarim Senİ Bİran Gormesem Canima Kiyarim EĞer Bİr GÜn ÖlÜrsem Mezarima Toprak Atma O KÜreĞİn Sapini G..Üne Sokarim

♥ BugÜn Adamin Biri GeÇ KalmiŞ Ve KarŞidan Gelen Birisine Saat KaÇ DemiŞ Ve Der Demez Bizimkinin Saati KaÇmiŞ E Hadi GÜlÜn:)))

♥ BİrgÜn Adamin Bİrİ Eve GeÇ KalmiŞ Ve KarŞidan Gelen Bİrİsİne Saat KaÇ DemİŞ Ve Der Demez Bİzİmkİnİn Saatİ KaÇmiŞ E Hadİ GÜlÜn :)))

♥ 1 Dakika IÇinde Telefonunuz Bozulacaktir. AnlayiŞiniz IÇin TeŞekkÜr Ederiz.

♥ Niye Öyle Aptal Aptal Bakiyorsun? Benim Ben, Cep Telefonun. Çantanda Durmak BoĞucu Ve Karanlikti. Beni ÇikardiĞin IÇin TeŞekkÜr Ederim!

♥ Biliyor Musun, Az Önce Ne OlduĞunu Çok Iyi Biliyorum Ben.. Ne Mi Oldu? Telefonuna Bu Mesaj Geldi.

:) pekte komik diğil gülüyim bari :D tşk ler....

Yavru Maymun Annesine Sorar: -anne Biz Neden Çirkiniz? Annesi Cevap Verir: -haline ŞÜkret Sen Şu Mesaji Okuyani Bir GÖrsen!

bunu beğendim. Paylaşım için saol:D

Yavru Maymun Annesine Sorar: -anne Biz Neden Çirkiniz? Annesi Cevap Verir: -haline ŞÜkret Sen Şu Mesaji Okuyani Bir GÖrsen!

bunu beğendim. Paylaşım için saol:D

♥ BaŞkalarinin Seni Ezmesine Izin Verme; Ehliyet Al, Sen Onlari Ez... xDxD
hehe xD
ellerine sğlk süper..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri