Karabükspor'da Takviyeler Olacak

HaDeS

Kayıtlı Üye
Karabükspor Başkanı Ziya Ünsal, takımın eksik yönlerine 3 veya 4 futbolcuyu transfer edeceklerini, birkaç oyuncularına gelen teklifleri ise değerlendirdiklerini söyledi.

Süper Lig'de devreyi 9 puanla son sırada tamamlayan Karabükspor'da transfer çalışmaları sürüyor. Başkan Ziya Ünsal, geçmişte yaşanan sıkıntıların geride kalacağı inancında olduklarını ve buna da inanarak göreve geldiklerini söyledi. Göreve geldiklerinden itibaren 3 maçı geride bıraktıklarını hatırlatan Ünsal, "Oyuncularımız bu maçlarda yüreklerini ortaya koydular, iyi oyun sergilediler. Biz bunu bekliyoruz. Skor çok önemli tabii ki ama en az skor kadar önemli olan da oyunun, futbolun ve oyuncunun kalitesi, ahlakı, kamuoyuna verdiği intiba. Bu bizim için üzerinde en fazla duracağımız konulardan bir tanesi" dedi.

Hakemler konusunda büyük mağduriyet içerisinde olduklarını belirten Ünsal, "Sanki hakemlerin yönetim tarzı düşmüş bir Karabükspor'u kafalarında belirlemişler. Özellikle de kendileri cezalandırmak adına, bir kere de kendileri düşürmelerin hesabıyla gelmişler maçlara. Adeta şaşırdıklarını görüyorum. 'Bizim kafamızdaki Karabükspor böyle değildi ama nasıl böyle çıktılar da böyle bir oyun sergilediler' diye şaşırmışlıklarını görüyorum. Maçlarda bocalamalarından anlaşılıyor. Bunu son olarak Trabzonspor maçında da gösterdiler. Çalınan düdüklerle maçı katlettiler. Karabükspor, Karabük'ün her şeyi. Taraftarlarımız gecesini gündüzünü veriyor. Oyuncularımız sahada ayak basmadık yer bırakmıyor.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri