İtiraf.. Canım yandı karısına mesaj attım!..

---> İtiraf.. Canım yandı karısına mesaj attım!..

Gencler karisinin benden haberi var nasil habrri var kendisi solemis
Bulmak isteyen hersekilde noyu bulur. Bu adam beni tek nodan aramior ki kirk cesit numaradan ariyor hangi birini engellemkle ugrasmaliyim.
Tabiki olaydan haberiniz yok ilk olan bisi de degil bu iki uc ayda bi tekrarlanan bi durum.

Bir erkek evlendikten iki ay sonraaa eski sevgilisini arayipta ben cok pismanim evlendigime seni seviyorum diyorsa sucu kimde aramak lazim ??

Kadin beni kac kerr arayip hakaret etcek pozisyonda olabiliorsa bi kere olsun benimde sikayet etme hakkim var

[MENTION=19505]grafi_boyz[/MENTION]

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] bisi yazmadi engelledim yazana kadar.

[MENTION=171204]SwordLion[/MENTION] uzun sure yuvalari bozulmasn diye bisi yaomadm ama bende insanim

[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] saol

Durum bundan ibaretse haklı olarak doğru olanı yapmışsın

Haklimiyim bilmiorm ama kendimce dogru olani yaptim

Haklimiyim bilmiorm ama kendimce dogru olani yaptim

Aslında bir yandan iyi bir yandan da kötü

Çünkü ; O Kadının Yerinde Hiç Kimse Olmak İstemez...

Çünkü ; Artık Bezdirmiş yani...

Şahsi Adalet Terazim Bu Konuda Eşit Olarak Hak Var Diyor :M

Bir Kadının Kocasının Ne Yaptığı Konusunda Bilgisinin Olmaması Kadar Saçma Bir Durum Olmaz...

Erkekte evlendikten sonra kendini toplamalı... Evlilik Pişmanlık Olacaksa Hiç Evlenmeyin Daha İyi.

Niye Milletin Kızına , Kendi çocuğuna yazık ediyorsun ki...

Kadına mesajları yollamana üzüldüm çünkü onunda yapabileceği bir şey kalmamış artık..

Tek Çıkış Cep Numarını Değiştirmen.. Sosyal Medyaları Kapatıp Biraz uzak durman.

Son düzenleme:

Pisligin tekiymis. Karısının nasil aşağılık bir adamla yaşadığını bilmeye hakkı var. O adam çok dizi izlemiş galiba. Senin yasak aşk yasayacagini mi düşünüp seni rahat bırakmıyor. Çok sinirlendim şuan. Hem senin adina hem karısının adina. Dizilerde bile karısını aldatan oldumu bakmiyorum ben sinir oluyorum.
En iyisini yapmissin.
Bide sen 10 sene once kac yasindaydin :) baya kucuk olmalisin.
En dogrusunu yapmışsın hiç yaptığından pişman olma. Hem seni hem zavallı kadını e.nayi yerine koymaya çalışıyor

Devam ederse (belliki numara degistirmek ise yaramayacak, degistirsede bulur saplanti haline getirmis belli) polise şikayette bulunmal artik son çare. Aileler açısından elbette buyumemesi daha iyi ama birsuru olaylar oluyor ozellikle kadina siddet konusunda. Dikkat et bence kendine tek bir yere gitme mumkun oldugu kadar. Artik insanlar wskisi gibi normal degiller.
Vahşi oldular.
ALLAH kurtarsin.

yesil83 kuzum bende söyledim. Evden çıkarken sağa sola dikkat et diye. Kaçırır falan Mazolsun.

Ama onun bir espirisi var bizde. Ancak Gaz Kaçırır Diye.

Emine Bir Şey Yapamaz Diyor Ama Biz Tedbirimizi Alalım Yinede Emineciğimmm Bacım Benim.

Numarayı değişsende adını soy adını yazdığında google amca sen istemesende bazı dökümanları ismin vasıtasıyla ortaya çıkarıyor atıyorum bir üyelikten başlar sonu telefon numarana çıkar rehberi kapatsan bile numaralar 3. Şahıslara reklam amaçlı tanzim edilebiliyor ve buda internet ortamında yayılmasına sebebp oluyor tek çözüm yolu tecrübe edilmiştir savcılığa suç duyurusu anında işleme alınır.

tek çözüm yolu tecrübe edilmiştir savcılığa suç duyurusu

İşte bu durumda aile faktörü devreye giriyor.

gerçi onu hallederiz bir şekilde yeterki Emine istesin.

...seven insan sevdigi kisiye asla zarar vermeyi dusunmez,siz iyi yapmissiniz,evliligine tehlike gelecegini dusunurse kendide ne yaptiginin farkina varir.

yesil83 kuzum bende söyledim. Evden çıkarken sağa sola dikkat et diye. Kaçırır falan Mazolsun.

Emine Bir Şey Yapamaz Diyor Ama Biz Tedbirimizi Alalım Yinede Emineciğimmm Bacım Benim.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bu yazdığınızın karşılığı olarak yazmıştım ben o bilgiyi.. Aile düşünülecek bir durum değil bana göre şahsi bir tehdit olarak algıladım.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bu yazdığınızın karşılığı olarak yazmıştım ben o bilgiyi.. Aile düşünülecek bir durum değil bana göre şahsi bir tehdit olarak algıladım.

Babam , bu konuda Emine'ye değilde karşı tarafı rencide edici şeyler yapabilir o bakımdan Aile duymasın gibi değil :D demek istediğim.

Bakalım. Hele Bir Emine ile yüzyüze görüşelimde. Bakacaz.

Babam , bu konuda Emine'ye değilde karşı tarafı rencide edici şeyler yapabilir o bakımdan Aile duymasın gibi değil :D demek istediğim.

Bakalım. Hele Bir Emine ile yüzyüze görüşelimde. Bakacaz.

Aynı şeyi söylüyoruz :) Ben Yıkıcı siz Yapıcı Düşünüyorsunuz

Pisligin tekiymis. Karısının nasil aşağılık bir adamla yaşadığını bilmeye hakkı var. O adam çok dizi izlemiş galiba. Senin yasak aşk yasayacagini mi düşünüp seni rahat bırakmıyor. Çok sinirlendim şuan. Hem senin adina hem karısının adina. Dizilerde bile karısını aldatan oldumu bakmiyorum ben sinir oluyorum.
En iyisini yapmissin.
Bide sen 10 sene once kac yasindaydin :) baya kucuk olmalisin.
En dogrusunu yapmışsın hiç yaptığından pişman olma. Hem seni hem zavallı kadını e.nayi yerine koymaya çalışıyor

Toplamda o kadar 16 17 yasindaydim tanistigimzda arkadaslik devresi sevgilikik ayrildiktan sonrasi var. Bi de evlendikten sonra 4 5 yillik evli. Toplamda on yil kiz :)

Yok oyle demesin valla. ALLAH saklasin. En sümsük dediğin hic ummadigin kisilerden cok cikiyor boyle kisiler. Bide dizi cok izliyor bunlar. Haberleri gormuyonuzmu? Dikkat etsin yinede. Tedbirini alsin. Kalabalik yerlerden gitsin gelsin. Ki istanbulda issiz yer yoktur herhalde :)

Toplamda o kadar 16 17 yasindaydim tanistigimzda arkadaslik devresi sevgilikik ayrildiktan sonrasi var. Bi de evlendikten sonra 4 5 yillik evli. Toplamda on yil kiz :)

Dikkat et kendine canim.

Yok oyle demesin valla. ALLAH saklasin. En sümsük dediğin hic ummadigin kisilerden cok cikiyor boyle kisiler. Bide dizi cok izliyor bunlar. Haberleri gormuyonuzmu? Dikkat etsin yinede. Tedbirini alsin. Kalabalik yerlerden gitsin gelsin. Ki istanbulda issiz yer yoktur herhalde :)

Dikkat et kendine canim.

:asigim:

Başkasının açısından konuşmak kolay değil ama, yapılanı duyunca iyi ki bu insandan ayrılmışsınız.
Uzun beraberliğinize bakılırsa bir ihtimal bu insanla evlenecektiniz.

Allah korumuş sizi.

Iki üç yıl önce daha on beş yaşındaydim biri sanaldan beni de kandirdi adi herif meğer iki tane çocuğu varmış kırk yaşında adammis. Rabb'im herkesi böyle insanlardsb korusun. Neyse ki sadece sanaldan kandirmis. Ben de eşine söylemeyi düşündüm ama tanimiyordum hiç.

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri