İnternette Tanışılan Kişiyle İlk Buluşma

mortal00

Kayıtlı Üye
11168398_907394425968906_4385436785529132230_n.jpg

Son düzenleme:
---> İnternette Tanışılan Kişiyle İlk Buluşma

ben nasip,kısmet olayına ınanıyorum yazılmışsa oluyor işte

cok nadir cikar dogru insan bu reel hayattada boyle ama sanal daha riskli sonucta soyle dusunun internete girebilecek bir insan ya mutsuzdur yada dolandirici bilmiyorum benim teshisim bu.Risk almaya degmez sanal alem reel hayat varken birakin gencler ergen degilsiniz bile bile yanlisa gitmez insan uzakta bilmedigin bir insana baglanmak cok aci.Onun ardindan ona guvenmek gelecek yanindaki adama kolay guvenemiyorsun kader deyip gecemezsiniz kader nasipte biraz sizin elinizde.Allah dogru insani karsiniza cikarsin

Sonsuz

Zaten ilk görüşte aşk dediğimiz tek tipini beğenmek oluyor .
Insan birbirini tanıdıkca aşık oluyo (bana göre ).
Ne güzel bişey ama :)

cok nadir cikar dogru insan bu reel hayattada boyle ama sanal daha riskli sonucta soyle dusunun internete girebilecek bir insan ya mutsuzdur yada dolandirici bilmiyorum benim teshisim bu.Risk almaya degmez sanal alem reel hayat varken birakin gencler ergen degilsiniz bile bile yanlisa gitmez insan uzakta bilmedigin bir insana baglanmak cok aci.Onun ardindan ona guvenmek gelecek yanindaki adama kolay guvenemiyorsun kader deyip gecemezsiniz kader nasipte biraz sizin elinizde.Allah dogru insani karsiniza cikarsin

Sonsuz

Ne güzel söyledin öyle.

Ben bu tür yazıların gerçek hikaye olduğuna bile inanmıyorum. Bunları okuyup inanan bu alemden sevgili bulmaya niyetlenen o kadar saf kız vardır ki. Allah herkesi buranın kötülüğünden korusun

Ne güzel söyledin öyle.

Ben bu tür yazıların gerçek hikaye olduğuna bile inanmıyorum. Bunları okuyup inanan bu alemden sevgili bulmaya niyetlenen o kadar saf kız vardır ki. Allah herkesi buranın kötülüğünden korusun

sana katılmamak mümkün değil...

Yazıya göre yedi sene sevgili olmuşlar ehh internetten evlenecek kadar tanımak için kısa zaman. :)

hayatın nerde neyi kimin karşısına neyi çıkaracağı belli değildir

link ölmüş [MENTION=166811]mortal00[/MENTION]
elinde linki varsa yenilesene:R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri