Hiç Cin Gördünüz mü ?

Cin gördünüz mü ?

• Hayır

Oy: 13 65.0%
  • Evet

Oy: 5 25.0%
  • Ben inanmam / İlgilenmiyorum

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
E hani cinin eşkali..

Ya bu gördüğün cin, hani yuvarlak gözleri var gülümsüyor.. E biz onu yiyoruz.. Nam-ı diğer Eticin.. :vala_02:

....artik gormuyorum,cin alaaddine asik olunca,adamin pesinde kosmaya baslayip cinciligi birakmis:30487893gk3:

cin,melek ve seytan,bunlar insanlar alemine gorunmezler,gordum diyenler salliyorlardir.:3dthl::3dthl::3cy26:

Cevap: ---> Hiç Cin Gördünüz mü ?

Nasıl gördünüz merak ettim

---- Mesajlar Birleştirildi ----

Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.
(Zâriyât - 56)

Konuya gelirsek gerçekte hayır, rüya da evet.

Rüyada nasıl gördüğünüz merak ettim

Değerli arkadaşlar, düşündüğüm üzere cinler diye tabir edilen varlıklar insanın bilinç altında oluşturduğu bazı düşünce ve durumlardan dolayı halüsinasyon şeklinde varmış gibi görünüyor. Tamamen bu konuyu kafaya çok takan kişiler tarafından oluşan bir durum. Yani gerçekte bu mümkün değil. Bildiğim kadarıyla da dinimize göre diğer varlıklar insanlara insanlar da diğer varlıklara müdahale edemiyor ve görünmüyorlar.

Rüyada nasıl gördüğünüz merak ettim

Bu konuda pek konuşmayı tercih etmiyorum ben, ama görenlerden yazmak istiyen olursa bilgilendirir sizi.

Değerli arkadaşlar, düşündüğüm üzere cinler diye tabir edilen varlıklar insanın bilinç altında oluşturduğu bazı düşünce ve durumlardan dolayı halüsinasyon şeklinde varmış gibi görünüyor. Tamamen bu konuyu kafaya çok takan kişiler tarafından oluşan bir durum. Yani gerçekte bu mümkün değil. Bildiğim kadarıyla da dinimize göre diğer varlıklar insanlara insanlar da diğer varlıklara müdahale edemiyor ve görünmüyorlar.

Cinler diye tabir edilenler zaten kuran da sabittir.
Dinimize göre cinler insanlara bi çok sebebten musallat olabiliyor en kesin musallatta büyü yoluyla olandır.
Bu yüzden ALLAH insanlara nas ve felak surelerini cinlerin ve şeytanların şerrinden korunmak için indirmiştir.
Cinler insanlara zarar verebilir, insanlarda cinlere.
Cinler yüzünden bi çok ölen insan var ve akli dengesini kaybeden yüzlercesi.
Bi insana cin musallat olduğunda, bu konuda ilim sahibi olanlar insan bedenine giren cini Allah'ın ayetleriyle öldürebiliyorlar.

Bu konuda ya başınıza ya da çevrenizde biririnin başına gelmediğinden dolayı bu denli yorum yaptığınızı düşünüyorum.

Dєѕтίηα;5171842' Alıntı:
Bu konuda pek konuşmayı tercih etmiyorum ben, ama görenlerden yazmak istiyen olursa bilgilendirir sizi.

yorum.

Anladım tesekuler bazı olaylar dan dolayı şahit olduğum şeylerden dolayı sordum

Anladım tesekuler bazı olaylar dan dolayı şahit olduğum şeylerden dolayı sordum

Ben haftada 1,2 kez şahit oluyorum zaten kendi hayatımda rüya da değil üstelik.
Aslında bu şeyler başa gelmiyenler için konuşması basit şeylerdir, olağanüstü inanılmaz şeylerdir.
Bunların yaradılışı da o şekilde zaten biz insanlara göre.
Yani cidden yaşıyan başka kişiler varsa zor birşey Allah yardım etsin.

Ben haftada 1,2 kez şahit oluyorum zaten kendi hayatımda rüya da değil üstelik.
Aslında bu şeyler başa gelmiyenler için konuşması basit şeylerdir, olağanüstü inanılmaz şeylerdir.
Bunların yaradılışı da o şekilde zaten biz insanlara göre.
Yani cidden yaşıyan başka kişiler varsa zor birşey Allah yardım etsin.

Aynen öyle Allah yar ve yardimcisi olsun ama iyivine merak ettim sizinkini

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri