Hepimiz Zokorayız

Buğra1

Kayıtlı Üye
5ftwq.jpg

---> Hepimiz Zokorayız

xD Resim süper. İnandırıcı ve yaratıcı, bu siyahi arkadaşlarda kim dedim ilk bakışta... Poşetmiş ulan...

---> Hepimiz Zokorayız

Emrenin yaptığı olay hakkatten türk futbolundan men edilmesi gereken bi olaydı,
ama zokoranın hareketi kasten adam yaralamaydı, yaptığı cok kötu bişey 5 yıl klupde oynamıs olarak acısını iyi bilirm, kararın kırmızı olması gerekirdi hakem veremedi...

---> Hepimiz Zokorayız

hepimiz Zokorayız diye yazılır :D anladın sen anladınnn diye okunur :D yazamıyorum okunuşunu buraya şimdilik :D zamanında malum katliam sonrası topluca beyaz bere giyen samimi trabzonspor taraftarına bakbakabakbakkkkk.... ayakkabı boyası kullansaymışsınız... daha estetik olurdu yani.. zaten oksijen gitmiyor beyine bi de poşeti geçirmiş.. teAllahım ya..

---> Hepimiz Zokorayız

İnsanlar Kelimelerine Dikkat Etseler Ya.
Hala Emreyi Savunabilen Bi Zihniyetin Türklüğünden , İnsanlıgından, Dininden Şüphe Ederim Ben.
Trabzon'a ,Trabzonspor' a Karşı Kullandıgınız Kelimelere Dikkat Edin !

---> Hepimiz Zokorayız

Zokara nın siyahi bir insan olması kendini insan sanan beyaz hayvanlardan olmasından kat kat daha iyidir.

Ayağına kuvvet Zokara topa sert vurdun.

---> Hepimiz Zokorayız

Zokara nın siyahi bir insan olması kendini insan sanan beyaz hayvanlardan olmasından kat kat daha iyidir.
Ayağına kuvvet Zokara topa sert vurdun.
O zaman sen beyazlar kısmına giriyorsun
Bizi haklı çıkarttığın için teşekkürler pis zenci zokora(pisliğin ten renginden değil, karakterinden)

---> Hepimiz Zokorayız

O zaman sen beyazlar kısmına giriyorsun
Bizi haklı çıkarttığın için teşekkürler pis zenci zokora(pisliğin ten renginden değil, karakterinden)

Ben beyaz ve ırkçı olmayan bir insanım. İmzamdaki ayeti oku nasıl günaha girdiğinizin hiç farkında değilsiniz.
Üstüne karakterden mi bahsediyorsun. O ultra karaktersiz emre yi o kadar savundunuz ırkçılıkan değil hakaretten ceza aldı sonra ırkçılık yaptığı belgelendi e hani karakteriniz bişey demediniz emre için.
Futbol kurumları emre yi bu kadar korurken zokara ya ikinci sınıf insan muamelesi yaparken pislik yoktu da şimdi zokara tekme atınca mı pislik oldu.

Kusura bakma fenerbahçeliler savundukları şeylerle karakter den şereften haysitetten bahsedebilecek adamlar değiller

---> Hepimiz Zokorayız

Seninde yaptığın ırkçılığa girer. Resmen bir insanın canına kasıtlı yapılan hareketi savunuyorsun. Dip:ırkçılık sadece farklı renkler arasında olmaz. Emre karaktersizdir değildir karakteri kendine. Biz en azından şahsım adına Emre'yi o olaydan sonra hiç savunmadım varsa bul mesajımı getir. Zokora mı ikinci sınıf oldu adam RTE'den daha çok sevilir oldu sen ne diyorsun xD
Evet Zokora tekme atınca pislik olduğunu kanıtladı. Haklıyken haksız duruma düştü binevi. Herkes şeref kelimesinin peşine düştü, bilmiyorlar ki o sadece sözlüklerde geçer

---> Hepimiz Zokorayız

Hareketin doğru olduğunu söylemiyorum ama o tekme içimin yağlarını eritmedi desem yalan olur. Emre de bi karakter olduğunu sanmıyorum fenerbahçe taraftarının bile emreyi sevdiğini sanmıyorum:) emre yi savunma olayını genel anlamda fenerbahçeliler için söyledim.

Pislik için emre ye bak gülüm Zokara ya değil. Maçtan sonra adamlık dersleri verip maçın içinde ana avrat düz giden bir adam. Haklıyken haksız duruma düştüğüde malesef doğru

---> Hepimiz Zokorayız

O atılan tekmede tüm beyazlara atılmış olmuyor mu o zaman? Tüm ırkçı savunucularını taca atar buda. Fenerbahçe taraftarı Emre'nin mücadelesinden başka bir şeyini sevmez. Genel olarakta pek savunma olmadı. Öyle olsaydı bir yürüyüşte Emre için yapardık zor değildi bu dönemde. Ha bu olaydan sonra haklıymış dedirtti sadece. Saha içinde küfür etmeyen futbolcu yoktur, yedek kulübesinde, tribünde, televizyon başında olmadığı gibi

---> Hepimiz Zokorayız

Tekme adaletsizliği savunanlara atıldı beyazlık siyahlık alakası yok taç lık durum yok.
Emre ırkçılık yaptığı için haklıymış diyorsun senin mantığıyla Zokara da haklı o zaman tekme attığı için, niye olayı tek taraflı görüyorsun.
Twitter kullanıcı olduğunu biliyorum okumuşsundur emre yi öylede güzel savundularki zokara ya küfür ede ede savundular emrenin savunulacak bir tarafı olmadığı için gerçi sende diyorsun pis zenci diye bu beklenirdi beklenen oldu.

Allah sizi ıslah etsin

---> Hepimiz Zokorayız

Sen adaleti savundun da ne oldu diye sorarlar adama. Taçlık durumu anlamanı beklememiştim zaten. Zokora maç esnasında kendini hayvana bağlamasa, insan gibi top oynasa helal ossun derdik. Ama adamın içinde varmış zati. Twitter'da şöyle bir durum var ki gündem konuları genelde tepkiler üzerine gündemi oluşturmuştur. Sonrada aaa bak #piszencizokora diyor adamlar diye muhabbetler döner ortada. Genel olarak ele alırım diyorsan ben de seni genel olarak yorumlarım. Ha diyende der yani Emre iyi yapmış diye ne diyebilirsin? Sen şeref kelimesini ağzına sakız yapmışsan o adamda zokora'ya oh olsun çeker. Konuşmak ve yargılamak arasında ince bir çizgi vardır. Yorumunu da yine Allahla bitirmişsin. Parantez içindekini görmek işine gelmemiş. Sadri iyice bakar kör etti sizleri :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri