Erkeklerin Parfüm Tutkusu

ashli

Bayan Üye
75385599EDE5FF54BE42F78A6953E.jpg

Büyük ihtimalle parfüm bağımlısı diye bir şey duymamışsınızdır. Ancak çevrenize bir kez daha iyice bakın. İş ya da okul arkadaşlarınızdan biri bu sıfatı hak ediyor olabilir.

Parfüm bağımlısı erkekler

Tipik bir Türk erkeği, parfüm şişesi bitmeden yenisi için alışverişe çıkmaz. Ancak yeni nesil erkeklerde farklı bir alışkanlık peydahlanmış durumda. Onlar, nasıl koktuklarına, nasıl göründüklerinden daha fazla önem gösteriyor. Onlar için parfüm şişesi bir sanat eserinden farksız. Yani hepsi koleksiyonu yapılacak birer obje. Tabii maddi olarak yorucu bir süreç bu...

Bir ajansta kreatif yönetmen yardımcısı olarak çalışan 27 yaşındaki Berk, durumun ciddiyetini şöyle açıklıyor; “Bir kez yeni çıkan bir parfümü alabilmek için arkadaşlarımla yaptığım hafta sonu tatilini iptal etmiştim.” Bir şişeye 200 TL’nin üzerinde para harcamayı göze alıyorsanız, bir bedeli olmalı elbette. Ne de olsa, parfüm şişeleri size koşarak gelecek değil. Merak edenler için belirtelim, Berk’in evindeki koleksiyon, yeni aldığı parfümle beraber çift haneli sayılara ulaşmış. Yeni gözdesi ise Burberry Sport. Henüz ülkemizde satılmadığı için yurt dışı seyahatinde free shop’tan almış.

---> Erkeklerin Parfüm Tutkusu

Evet ya bizim sınıfta bir kız var, nişanlısının parfümü yanındaydı çıkardı kokusuna baktık falan mükemmel ya. Ama fiyatı 200 veya 300 liraymış. Yani parfüm konusunda erkekler kızları geçti :)

Erkek parfümü hastasıyım. Babamın abimin parfümünü falan koklarım evde yani. Yalnız daha öncede söylemiştim lütfen biri erkeklere o odun ağaç çimen gibi kokan parfümlerin güzel olmadığını söylesin ya.

Pur blanca pur blancaa
avon parfümlerinden favorim kullanıyorum xD

Evet ya bizim sınıfta bir kız var, nişanlısının parfümü yanındaydı çıkardı kokusuna baktık falan mükemmel ya. Ama fiyatı 200 veya 300 liraymış. Yani parfüm konusunda erkekler kızları geçti :)
İyi markaların parfümleri çok güzel kokuyo çoğu ama çok da pahalı o kadar verilmez bir parfüme

Erkek parfümü hastasıyım. Babamın abimin parfümünü falan koklarım evde yani. Yalnız daha öncede söylemiştim lütfen biri erkeklere o odun ağaç çimen gibi kokan parfümlerin güzel olmadığını söylesin ya.
Erkeksi koku dedin mi ağaçsı kokular mecbur xD

odunsu kokularrr :)) birde afrodizyak parfüm varmış yok kaıdnları etkiliyormuş falan :D

bu hastalık bendede var azcık azalttım ama almayı :D şimdi 4 tane parfümüm kaldı. yenisini almamak için zor zapediorum kendimi :D ve parfümüde çok sıkarım üstüme.

bir parfüm birde saat tutkum var başkada masrafımız yoktur. :D onuda abartırız olacak o kadar ;)

Dior Homme Sport

Daha Yeni Aldım Gayet Başarılı Tavsiye Ederim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri