Digitürk frekans ve ayarları MDÜ üyeleri için

jasal

רק אלוהי
Kayıtlı Üye
DigiTürk 'ün orjinal LNB 'sine sahip olan veya DigiTürk 'ün kurmuş olduğu Merkezi sisteme sahip olan bina aboneleri için ayarlar: Yeni tip uydu alıcıların bazıları LOF1 ayarına izin vermiyor. Uzun uğraşlar sonucu aşağıda kendim için bulduğum ayarları sizlerle paylaşmak istedim. Bazı arkadaşlar tüm TP 'leri izleyemediklerinden şikayetçiler, umarım bu ayarlar yardımcı olur. NOT1 : Uydu alıcımın bana vermiş olduğu uğraşlar için kendilerine teşekkür ederim. NOT2 : MDÜ-3 tip LNB kullanmadığım için ayarlarını veremiyorum. Fakat MDÜ-4 tip bunların içinde en stabil olanı, nedeni ise çevresel enterferansları (yabancı kaynaklı frekans dalgalanmalarını ) bloke edebilmesi. NOT3 : Binanızda MDÜ tip LNB 'lerden biri takılı ise W3A (7E) 'de DigiTürk dışındaki diğer TP 'lerden sinyal alabilmek için uğraşmayın, bu LNB 'ler filtreleme yapıyor. Onun için 3 adet LOF 'ları var. ( 10928 V 27500 hariç, Eurosport 2 BundesLiga) NOT4 : Bu ayarları sizlerde hesaplayabilirsiniz, biraz karışık gibi görünse de aslında oldukça basit.(tablo aşağıda) NOT5 : MDU1 LNB 11.450 mhz 'in altındaki frekansları almaz. Yani HD TP 'ları ve +3 TP 'ı (toplam 6) almaz. ****** HESAPLAMA ********* MDU4 için satellites.xml Saygılar,

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri