Cs Yardım BasLıgı ! [ SorunLarınızı Burada BeLirtin ]

---> Cs Yardım BasLıgı ! [ SorunLarınızı Burada BeLirtin ]

Bn Sxe de sXe-I Başlıgı altında bır hata alıorm Hatanın içinde "LOAD ERROR, TRY AGAİN." dıe bır hata çözümü ne olabilir?

^^^^YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM^^^^

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    5.8 KB · Görüntüleme: 3

Recep sxe yi tekrar yükLe oLmassa v23 pach yükLe dene

4 senedir oynadığım oyun geLiyor Turnuva maçında bozuLuyor işe bak ya :D

Şunu sorcam Sw'ye girdiğim anda masaüstüne dönüyor ve hiç bir hata raporu vb. gibi birşey çıkmıyor :S Yeni virüs programı yükLemiştim galiba o .exe engeLLiyor oLabiLir..Şimdi onu kaLdırıp başka birşey yükLeyecem senin çözüm yoLLarını denemek istiyorum..Şimdiden teşekkürLer..

ya laptopa cs 1.6 türkçe full yükledim sonra favorites listesini de yükledim ama orda hiç server gözükmedi sxeyi indirdim ?
türkçe 1.6 da online oynanmıyo mu ? bu arada backalley mapında bot vardı yani botlu oyun botlu olunca online mı oynanmıyor nedir sorun ?

212.174.36.9 Herkesi Pro Serverime Beklerim. Sxelidir. Top15 1 ve 2 ye adminlik verilcektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ekin senı ekecekler birazdan hahaha

ya arkadaşlar bende garip bi cs var örneğin cl_righthand 1 yazınca sola 0 yazınca sağa alıyor podbotta problem var takılıyo onu yüklemedim realbotu yükledim ondada botlar ölmüyor konsola yazınca botkill yazıyorum, kill_bot killbot bot_kill yazıyorum bir türlü ölmüyorlar lütfen acil yardım

yaaaa şu cs nın ses sorununu nasıl halledecemm bırısı bır cevap verebılırmı arkadaslarr ses yokk sessız css berbat:91:

yha beyler bnm admınlık ıp yazıyorum yanlıs dıe sw gırme hakkınız yok dıyo napmam gerekıyor arkadaşlar

Burasi Duslerforum.org

edit

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri