cin hikayesi

qöztepeLi

Kayıtlı Üye

anenemin basından böle bir olay geçmiş.kendisi daha gençken(su anda 60 yaşında) cinler onu sürekli rahatsız ediyormuş.bir gece köpeğin tekini ona saldırırken görmüş rüyasında bacağını ısırıyormuş o da kuyrugunu tutmuş ve o anda uyanmış.olayı dedeme anlatmış tabi dedem inanmamış sabah kalktıgında bacağında gerçekten diş izleri warmış.yine bir gece ananem ortadan kaybolmuş dedem evde onu ararken görmüş ki balkonun demirini ayagını sarkıtmış asağı düşmek üzere.dedem yanına gittiginde uykuda oldugunu faketmiş ama sürekli bekle geliorum oğlum diyormuş.dedem uyandırdıgında dayımın onu cagırdıgı söylemiş.tabi bu gibi bir sürü olaylar neticesinde ananem hocaya gitmeye karar vermiş.hoca bir muska yazmış hala o muska yastıgının altında durur...ama ara sıra yine rahatsız ediyorlarmış.

ALINTIDIR

aaaaaaa çok ilginç benimde basımdan böle geçti.annem beni gece yarısı beni tuvalete kaldırdı bende dışarı gitmşim ama benim kisinde cin yoq :D:D:

cinler var zatenn....kurandada gecio...benim tanıdıgım insanlarında basına gelmiş...Allah uzak etsin korkutucu yinede....

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri