Cilt Renginiz Oje Seçiminizi Belirler..

ashli

Bayan Üye
iHZq2.jpg

Cilt renginiz oje seçiminde etkileyici rol oynar.

Sıcak cilt tonları için

Eğer sıcak alt tonlu bir cildiniz varsa soğuk tonlardan kaçının. Sıcak pembeler, kahverengi, mercan, sarı ve beyaz gibi saf renkleri kullanmayı deneyin.

Koyu cilt tonları için

Koyu cilt tonları sıcak kahverengiler, kremsi bejler, canlı pembeler ve koyu morlar ile harika uyum sağlıyor. Açık renkler sürmek istediğinizde, oje öncesi mutlaka beyaz bir baz sürün. Daha sonra açık renkleri sürün.

Soğuk cilt tonları için

Soğuk bir cilt renginiz varsa mavi alt tonlu renkleri tercih edin. Örneğin kırmızı bir oje kullanmak istiyorsanız ahududu rengini tercih edin.

---> Cilt Renginiz Oje Seçiminizi Belirler..

sıcak cilt nasıl oluyor yahu :kikiki: sarışın mı xD sıcak soğuk farketmiyor bence cilt değl de tırnak yapısı önemli , ben koyu da açıkta sürüyorum hepsi yakışıyor :pp tırnakların güzelliğiyle istediğin rengi kullan demelilerdi :M teşekkrler konu için :)

---> Cilt Renginiz Oje Seçiminizi Belirler..

sıcak cilt nasıl oluyor yahu :kikiki: sarışın mı xD sıcak soğuk farketmiyor bence cilt değl de tırnak yapısı önemli , ben koyu da açıkta sürüyorum hepsi yakışıyor :pp tırnakların güzelliğiyle istediğin rengi kullan demelilerdi :M teşekkrler konu için :)

.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri