Çağın Hastalığı: Uyuşturucu Bağımlılığı Nasıl Biter? Ne Yapmalı?

KaraagacLi

~ Atabey
Kayıtlı Üye
Başlıkta da belirttiğim üzere gerçekten çağımızın büyük hastalıklarından biridir. Gençliğimize çok ciddi hasarlar vermekte. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ankara'da büyük oranda azaltmak için çabalarımız var. Her ne kadar kibar yollarla olmasa da yararlı olduğunu düşünüyorum.

Çalıyorlar, çırpıyorlar, gasp ediyorlar, dolandırıyorlar. Evlerinden bile çalıyorlar. Ailelerini tehdit ediyorlar. Tedavi olmaya yanaşmıyor hiç biri. Kendilerini kaybediyorlar ama vazgeçmiyorlar. Özellikle Eroin ve Bonzai rövanşta. Eroin bağımlılığı çok yüksek ve vücutta bıraktığı hasarı çok büyük olan bir opiat türüdür. Tedavisi zor ve uzun bir süreç gerektiren bir türevdir. Bonzai içeriğini pek bilmesemde kullananların hayatlarıyla dans ettiklerini biliyorum.. Şu sıralar yeni yeni çeşitlerde çıkıyormuş ( zombi uyuşturucu gibi haberler okuyorum )

Değerli forum sakinleri; Bu gibi durumlarda kayıtsız kalmayın, tabii ki öncelik sizin güvenliğiniz ve huzurunuzdur. Kendinizi tehlikeye atmayın. Hiçbir şey yapamıyorsanız 155'e ihbarda bulunun. Gençlerimiz kaybolmasın. Göz yummayın..

Selametle..

---> Çağın Hastalığı: Uyuşturucu Bağımlılığı Nasıl Biter? Ne Yapmalı?

Döverek söverek kmseyi alışkanlıklarından vazgeçiremeyiz , en doğru olanı küçük yaşta eğitim , spor ve aile içi doğru iletişimdir.

Bana çok küçükken babam internet kafelere gitme derdi. Sık sıkta döverdi sağolsun. Sırf inadımdan yine giderdim. Şimdi senin kullandığın şey zaten seni psikolojik olarak zorluyor bir de yapın buna müsaitse kusura bakmada X partisinin adamları Y Derneğinin üyeleri ne yaparlarsa yapsınlar bu şekilde tavırlarla alışkanlıklardan vazgeçiremezler insanlardan. Asıl mevzu bu işi kafada bitirebilmek,
düzgün rehabilitasyon ve insanları dışlamadan bu konuyu düzgünce anlatabilmek. Kamu Spotlarında " hadi baba " diye bir sigarayı bırakma kampanyası vardı bizimki bundan çok etkilenmişti ama yine de bırakmadı sigarayı kaç tane ameliyat geçirdi üstüne ama olmayınca olmuyor. Mevzuyu rehabilitasyon ile çözmek bence en mantıklısı. Sizin yöntem sadece astık, kestik, temizledik. Bu da tutmaz vesselam.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri