Bütün Yönetimdekilerin Dikkatine !

ParadokS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemizde iletişim bilgisi ve sosyal medya hesapları paylaşmak yasak.

Biz yönetimdeki arkadaşlarımızın birbirlerine iletişim bilgilerini vermelerine bu zamana dek karışmadık, tolere ettik.

Fakat artık yöneticilerede bu kuralı koyma kararı aldık.

Sitede bende dahil hiç bir Admin ve SüperModeratör arkadaşımızın diğer bir yönetici ile iletişim bilgisini, sosyal medya hesabını paylaşması yasaktır.

Bütün yönetici arkadaşlarımızın konuyu okudum demesini bekliyorum.

Herkese iyi forumlar.

---> Bütün Yönetimdekilerin Dikkatine !

:3dh2b:

+Rep hocam katılıyorum.

5 buçuk senedir bu sitedeyim efendim, bu zaman zarfında yönetim kadrosunda istisnai kişiler hariç kimse kalıcı olmadı, gidenlerin yerine yeniler geldi. Aralarında bazı çürükler de çıktı. Yönetime katıldıktan sonra sosyal medya hesaplarından birbirlerine ulaşıp diğer yöneticilerden, üyelerden bazılarını başka yerlere çekti. Yanlış hatırlamıyorsam, en büyük örneğiyle ; '-Damla, ridersofrohan, Yitirilen vb.. üyelerdi bunlar.

Üyeler için geçerli kuralın yönetim üyelerine de getirildiği çok iyi oldu. Hem bu tür olaylara bu saatten sonra ihtimal kalmaz (lütfen kimse üstüne alınmasın), hem de üyeler ve yönetim üyeleri arasında böyle küçük bir ayrım olmaz. Güzel düşünülmüş. :R

konuyu okudum.

şimdi napalım silelim mi kişileri ?

konuyu okudum.

şimdi napalım silelim mi kişileri ?

Forumdaki arkadaşlıklar forum dışına çıkmış zaten yani olan olmuş.

Daha önceden yöneticiler konusunda kural olmadığı için yapacak bir şey yok.

Ama bundan sonra yöneticiler içinde geçerli bu kural, iletişim bilgisi veren olursa banlanacak.

Allaha Şükür benjm Ediz olsun ozkan olsin bunun dışında da görüşüyoruz allah bozma sin ins insan düşünceli olduktan sonra allahın izniyle sıkıntı olmicak

Bende forumdan iki yönetici ekli, biri zaten Özkan ağabey. Oldu bi yönetici facebook adresimde zaten eklidir ya da eklemişimdir; bunun amacı da önemli bir konu hakkında bilgilendirme yapmam gerektiğinde forumda değilse ve facebook vb. sosyal paylaşım sitesinde online ise oradan bildirmektir. Böyle bir kural koyulmuş, iyi de olmuş. Bize de uymak düşer.

Ali bunsaatten sonra toplanmasi cok zor. Bi kisiye girdin faceden kirk kisiyi buluyosn zaten.

Ali bunsaatten sonra toplanmasi cok zor. Bi kisiye girdin faceden kirk kisiyi buluyosn zaten.
Bundan sonrası için konulan bir kural zaten..
bundan sonra yöneticiler arasında iletişim alışverişi olmaması için..
bulan illaki olur onada helal olsun (:)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri