Duyuru Bayanlara Özel Bölüm Açılmıştır.

Lilith

Daughter of the Void
Admin
Duyuru

Önceden forumumuzda bulunan ve yalnızca Bayan üyelerimizin girebildiği forumumuz istek üzerine yeniden açılmıştır.

Bu bölüme;

- Yalnızca "özel forum" yetkisi verilecek "bayan" üyeler girebilecektir.
- Erkek yöneticiler giriş sağlayamazlar. Buna mavi adminler ve süper moderatörler de dahil.
- Her türlü konu paylaşıma açıktır. Genel forum kurallarına uyarak istediğinizi konuşabilirsiniz.
- 1000 mesaj üstü olmalı ve giriş sağlamak için başvuru yapmalısınız.
- Hakkınızda şikayet alınırsa başvurunuz iptal edilip, yetkiniz alınabilir.

Not: Bölüme giriş yapabilmek için 1 aydır forumda aktif olmanız -özellikle yeni üyeler için- ve Admin onayı almanız gerekmektedir. Başlık altından giriş isteğinizi belirtebilirsiniz. İsteyen üyeler özel mesaj ile de giriş isteklerini belirtebilirler. Prenses üyelikleri foruma giriş sağlayamamaktadır.

Not2: Forum yeteri kadar aktiflik gösterdikten sonra forum için özel bir Moderatör alınır.

Forumu Görüntüleyebilen Bayan Üyelerimiz:

Lilith
InnoCence
Bal_Böceği
ElifBirgül
Bad Matmazel
İnci
Raskolnikov
Queen2
Until The Grave
Emel*

Son düzenleme:
---> Bayanlara Özel Bölüm Açılmıştır.

Beni de alır mısınız demek isterdim ama aradan geçen uzun yıllara rağmen hala utançla hatırladığım bir konu başlığım var orda. :img-russian_roulett
Hayırlı olsun :3dgxx:

Önemli olan şimdi. Eğer giriş yapmak isterseniz, forum sizi bekliyor. Konu sizi rahatsız ediyorsa konuşabiliriz. :cy(19):

benim zamanımda orada bayandan çok erkek yazardı elimde çayım ile ne insan banlamıştım yatacak yerim yok :)

Zamanında facebook, twitter zımbırtısı yüzünden şu güzelim forum da unutulmaya yüz tuttu... Hayırlı olsun bölümünüz. :R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri