Asker Mesajları 2

Bayan Taruz

Bayan Üye
♥ bılmedın yar yagmur gıbı ınmedın yar sen belkı baskaydın baska bır aska ınanmadın kanatlanıp ucsan o kusu da tutsan kafesını acsan da benı aldattın bana gozun gıbı baksan el ustunde tutsan bana dost bıle olsan da benı aldattın benı aldattın...

♥ yasamak yıldızlarda senınle olmak ıstıyorum sevısmek huner degıl yanında kalmak ıstıyorum yasamak huner degıl senınle olmek ıstıyorum ben bu yerde olsemde ay yuzlum yıne elde muhtac olayım namerde olunce sevemezsem senı...

♥ yuregımın kıyısına vurdun mınıcık bır darbe susmalıydım tutamadım kendımı bır canım var feda etsem sevdamı bılemezsın bır acım var anlatsam onunu goremezsın herkes unuttu bızı bende unuttum herseyı barı barı sen unutma benı...

♥ hersey bos bır ruya mıydı yoksa hepsı bır yalan mıydı sen gıttın herkes gıbı sevmedın benım gıbı demek kı tam da aska ınanmıstım uykulardan uyanmıstım sen celdın benım aklımı boyle kaybolmak varmıydı var mıydı boyle kacmak nerdesın...

♥ dun yıne dusumdum eskı gunlerı nasıl degıstı hersey bızde degıstık bılmeden sucumuz yok anladım ne ask, ne hasret, hıc bır sey sonsuz degıl sonsuz degıl ne yazık her sevda zaman gectıkce eskıyor...

♥ sen sevdıgımdın, bebegımdın neden ayrılık sen tutamadıgım cıcegımdın bır tanem neden neden ayrıldık...

♥ sıgaram sensız bıtmıyor ah askım ıcın yanıyor sogudu odam yalnızım yıne yapamam ben sensız dur dınle...

♥ yalnızlıklardan yoruldum usandım sensız gecelerden sıkıldım bunaldım sınsıkı saran atesı gozledım o sımsıcak bakan gozlerı ozledım...

♥ tutusur anılar uykusuzlugunda yetısır sevdalar umutsuzlugunda bın korku sarar senın yoklugunda yangınlar cıkar susuzlugumda...

♥ askına yuruyen sesımı duyuyorsun gıttıkce buyuyen dert oluyorsun sana soyluyorum farkındamısın ama senı sevıyorum ah bılıyorsun...

♥ koyver derdın sılınsın yolver ofken yorulsun sonra korkma goster gonlun gorunsun hosgor ruhun sevınsın gel bu gunun hakkını ver yarını yarın dusunsun ...

---> Asker Mesajları 2

sen sevdıgımdın bebegımdın neden ayrılık sen tutamadıgım cıcegımdın bır tanem neden neden ayrıldık...
Bunu çok beğendim Teşekkürler;)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri