Aldatan Sevgili Dövülür mü???

jasal

רק אלוהי
Kayıtlı Üye
bendende bir itiraf gelsin aldatan kız arkadaşımı dövüp hastanelik ettim yanlış anlamayın bir bayana bir fiske atacak karekterde ve kişilikte bir insan değilim hatta karısını dövenleri veya bir tokat atanlara bile aşırı tepki gösteren bir insanım ama o an gururuma dokunduğu için gözüm döndü yetmedi hastaneye gittim aldattığı kişi ordaydı onla birlikte ikisini tekrar dövdüm en son tokat attığımda doktorun kapısıyla birlikte yere yığılmıtı arada güvenlik memuruda kaynadı yazık oldu adama 1 hafta karakolda yattım allahtan emniyet müdürü araya girdi yırttık :3dtk4: :D ama bu olaydan şunu anladım insan gibi sevmek dokunmadan sevmek yetmiyormuş

---> Aldatan Kız arkadaşımı hastanelik ettim

Dilerim kızına da aynı davranışları sergileyen bir damadın olur. Öyle gülmeyle, Emniyet müdürleri ile de yırtamazsın. Ayrıca karakolda nasıl yattın? Karakolda 1 hafta süreyle kimseyi yatırmazlar. Ayrıca Yakalama, Gözaltına Alma ve İfade Alma Yönetmeliği'nin 14. Maddesine göre 1 hafta karakolda tutulman için Cumhuriyet Savcısının veya hakimin yazılı belgesinin olması gerekiyor. Bunu nasıl becerdin çok merak ettim. Gülmüşsün bi de, dediğim gibi kızın bu olayı yaşayınca erkek arkadaşı da burada konu açsın o zaman bizde gülelim. O kadar gururuna dokunduysa burada neden itiraf ettin onuda ayrıca merak ettim. Hadi kolay gelsin.

Dilerim kızına da aynı davranışları sergileyen bir damadın olur. Öyle gülmeyle, Emniyet müdürleri ile de yırtamazsın. Ayrıca karakolda nasıl yattın? Karakolda 1 hafta süreyle kimseyi yatırmazlar. Ayrıca Yakalama, Gözaltına Alma ve İfade Alma Yönetmeliği'nin 14. Maddesine göre 1 hafta karakolda tutulman için Cumhuriyet Savcısının veya hakimin yazılı belgesinin olması gerekiyor. Bunu nasıl becerdin çok merak ettim. Gülmüşsün bi de, dediğim gibi kızın bu olayı yaşayınca erkek arkadaşı da burada konu açsın o zaman bizde gülelim. O kadar gururuna dokunduysa burada neden itiraf ettin onuda ayrıca merak ettim. Hadi kolay gelsin.

:eek:k: tebrıkler emre :D

+++++

:eek:k: tebrıkler emre :D

+++++

Yok öyle Beni aldattı vurdum, beni aldattı öldürdüm.

Bak anlayabileceğim tek mantık; beni öldürmeye çalışıyordu olur.

Ondada en son çaredir nefsi müdafa.

Ama yok aldattı falan.

Ya adam akıllı sevdiğini hissettiremediklerinden ya da kalbine bakarak birini bulmadıklarından oluyor.

Ozamanlar Savcının haberi bile yok bu olaylardan dediğim gibi emniyet müdürü tanıdık olduğundan dolayı 1 hafta yattım çıktım oda birdaha böyle birşey yapmayayım diye diğer komiser ve amire kalsaydık savcılıga sevk işlemlerini başlatmıştı bile şikayetçide olmadılar turgutlu küçük bir yer böyle olaylar çok olur üstüne çay döküldü diye 5 kişiyi makineli silahla vuran akrabam var :) :3dtk4: olayın resmini komik resimlerde paylaşırım buranın yeri değil

"Kız arkadaşın" aga, nikahlı karın değil birşey değil. Dolayısıyla o'nun kılına dokunman, zarar vermen dahi haram kılınıyor. Yok aşk meseleleriymiş, aldatma meseleleriymiş yalan. Ortada komik bir durum da yok. İnsanca birşeymiş gibi anlatmışsınız birde.

turgutlu küçük bir yer böyle olaylar çok olur üstüne çay döküldü diye 5 kişiyi makineli silahla vuran akrabam var :) :3dtk4: olayın resmini komik resimlerde paylaşırım buranın yeri değil
Sen bizle dalga mi geciyorsun kardes

"Kız arkadaşın" aga, nikahlı karın değil birşey değil. Dolayısıyla o'nun kılına dokunman, zarar vermen dahi haram kılınıyor. Yok aşk meseleleriymiş, aldatma meseleleriymiş yalan. Ortada komik bir durum da yok. İnsanca birşeymiş gibi anlatmışsınız birde.

dostum olay çok farklı aslında ama sadece bu kısmı anlattım itiraf bölümü diye hayatımda ilk defa bayan olarak birine vurmuştum

Ozamanlar Savcının haberi bile yok bu olaylardan dediğim gibi emniyet müdürü tanıdık olduğundan dolayı 1 hafta yattım çıktım oda birdaha böyle birşey yapmayayım diye diğer komiser ve amire kalsaydık savcılıga sevk işlemlerini başlatmıştı bile şikayetçide olmadılar turgutlu küçük bir yer böyle olaylar çok olur üstüne çay döküldü diye 5 kişiyi makineli silahla vuran akrabam var :) :3dtk4: olayın resmini komik resimlerde paylaşırım buranın yeri değil

Emniyet Müdürünün adı ne peki bunu özel mesajla yollamanı bekliyorum.

Fark etmez, bizim dayı çocukları da mermiye kafa atıyor hayırdır yani.

Neyse, bu sebepten dolayı kadına şiddet uygulayıp marifet gibi buralarda açan biriyle daha fazla muhattap olmak istemiyorum.

Olayın resimleri de sende kalsın dilersen, yanlış örnek olarak ortalıkta böyle konuların dolaşmasını istemiyorum.

Delikanlılık kitabını tersten okumuşsunuz siz.

Allah islah etsin, utanma versin inşallah.

Emniyet Müdürünün adı ne peki bunu özel mesajla yollamanı bekliyorum.

Fark etmez, bizim dayı çocukları da mermiye kafa atıyor hayırdır yani.

Neyse, bu sebepten dolayı kadına şiddet uygulayıp marifet gibi buralarda açan biriyle daha fazla muhattap olmak istemiyorum.

Olayın resimleri de sende kalsın dilersen, yanlış örnek olarak ortalıkta böyle konuların dolaşmasını istemiyorum.

Delikanlılık kitabını tersten okumuşsunuz siz.

Allah islah etsin, utanma versin inşallah.

Sebepsiz bir yere asla bir kadına şiddet veya bir fiske dahi vurmam dediğim gibi olayın aslı çok farklı özel mesaj için 250 üstü mesaj diyor beni tanımadığınız için şuan böyle düşünüyorsunuz beni tanısanız şuanda bu düşünceler içinde olmassınız eğer çok iyi tanışıp arkadaş olabilirsek olayın aslını ozaman anlatırım seninde ozaman bana hak vereceğini düşünüyorum burda sadece ilk defa bir böyle birşey oldu diye paylaşmıştım olay çok eskide kaldı bu arada

Sebepsiz bir yere asla bir kadına şiddet veya bir fiske dahi vurmam dediğim gibi olayın aslı çok farklı özel mesaj için 250 üstü mesaj diyor beni tanımadığınız için şuan böyle düşünüyorsunuz beni tanısanız şuanda bu düşünceler içinde olmassınız eğer çok iyi tanışıp arkadaş olabilirsek olayın aslını ozaman anlatırım seninde ozaman bana hak vereceğini düşünüyorum burda sadece ilk defa bir böyle birşey oldu diye paylaşmıştım olay çok eskide kaldı bu arada

Valla gardaş seni tanımama gerek yok. Pek böyle davranışlarda bulunan insanlarla muhattap olmuyorum ben. Benimde bacım yok ama anam var bayan kuzenlerim var. Onlara hakaret olur.

Sebebi ne olursa olsun. İsterse yatakta başkasıyla olsun, bunun çözümü bu değil işte. Millet vatanına ihanet ediyor bu kadar tepki vermiyorsunuz

Valla gardaş seni tanımama gerek yok. Pek böyle davranışlarda bulunan insanlarla muhattap olmuyorum ben. Benimde bacım yok ama anam var bayan kuzenlerim var. Onlara hakaret olur.

Sebebi ne olursa olsun. İsterse yatakta başkasıyla olsun, bunun çözümü bu değil işte. Millet vatanına ihanet ediyor bu kadar tepki vermiyorsunuz

benimde anam var bayan kuzenlerim var başımda babam yok dediğim gibi olayın aslını bilmeden yargılamak en kötü şeydir bu arada en çok tepkiyi ben veriyorum ihanet edenlere memleketimde malesef tepki yetersiz kalıyor birtek benim tepkim vermekle birşey olmaz tepki verdikte ne oldu fırat arkadaşımı kurban verdim bu olaylar yüzünden birlik beraberlik olmak şart

benimde anam var bayan kuzenlerim var başımda babam yok dediğim gibi olayın aslını bilmeden yargılamak en kötü şeydir bu arada en çok tepkiyi ben veriyorum ihanet edenlere memleketimde malesef tepki yetersiz kalıyor birtek benim tepkim vermekle birşey olmaz tepki verdikte ne oldu fırat arkadaşımı kurban verdim bu olaylar yüzünden birlik beraberlik olmak şart

hadi işin rast gitsin.

Konunun içindeki muhabbet itiraftan çok tartışmaya döndü. Konuyu Tartışma bölümüne taşıdım. Kurallar çerçevesinde devam edebilirsiniz.

yani sevgilin değil karın olsa bile ! bi kadına el kaldırmak ne kadar delikanlıca ?
ki kalkıp bunu buraya yazıyosun bide gülüyosun .... YAZIK
güç denemeni bi bayanda yapamazsın. Senin kız kardeşini dövseler ne hissedersin? Yani sen ve senin gibiler oldukça bu ülke bi adım ileri gidemez güzel kardeşim. birde son olarak EGO tatminini burda yapamazsın. bi kadını dövdüğünü anlatıp gülersen falan kendini yüceltmiş olmazsın eksiye düşersin benden sana söylemesi.

---> Aldatan Sevgili Dövülür mü???

Hiçbir sebep kadına şiddeti haklı çıkarmaz. Bu kadın ister sevgilin olsun ister karın olsun ister kızın ister bacin.
Bunu yapan erkek de zavallidir asagiliktir adam değildir.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri