Ajdarı saçmalıkları :)

ALLah Beee İşTee Sana KesInLıKLennn KatıLııııyooom Tartısılıcak Adam Deyiiil O Bi KeReee Türk MiLLetini Birbirine Gene Dusurur O O İşteee...:)

ya ne olursa olsun oda bi insan reklam amaçlı dayak yedi ya ister haklı olsun isterse haksız ama ajdarı dövemeye hakkı yok bence o zmn benmde bir sürü dövecek insan var ama haklıda olsam haksızda olsam dövmüyorum bu insana olan saygıdır insanın saygısı kalmamışsa ztn boş bi insandır insan insana saygı göstermesi gerekiyor bnm fikrim bu ne olursa olsun o da bi insan sonuçta şarkıları çok kötü olsa bile yani sonuşta insan yani onu da allah yaratmış bizi de

ya ne olursa olsun oda bi insan reklam amaçlı dayak yedi ya ister haklı olsun isterse haksız ama ajdarı dövemeye hakkı yok bence o zmn benmde bir sürü dövecek insan var ama haklıda olsam haksızda olsam dövmüyorum bu insana olan saygıdır insanın saygısı kalmamışsa ztn boş bi insandır insan insana saygı göstermesi gerekiyor bnm fikrim bu ne olursa olsun o da bi insan sonuçta şarkıları çok kötü olsa bile yani sonuşta insan yani onu da allah yaratmış bizi de

KESINLIKLE HAKLI !!!!!!!!!!

ben haksız demiyorumki bay kurucu !!
ama ajdar ı savunmaya gerek yok !!! ajdarı hepimiz biliyoruz ve görüyoruz gözlerde izlenilcek bi tipse izlemek isteyen zaten izleyecektirr ... ama ben izlemem herkez kendi görüşünü ortaya sürüyo nede olsa burası bi tartışma forum u onay koyamassın anladınmı bay kurucu :D dua et ismin özkan !!!!:D

sende kendince haklısın dostum ;):1:

ben haksız demiyorumki bay kurucu !!
ama ajdar ı savunmaya gerek yok !!! ajdarı hepimiz biliyoruz ve görüyoruz gözlerde izlenilcek bi tipse izlemek isteyen zaten izleyecektirr ... ama ben izlemem herkez kendi görüşünü ortaya sürüyo nede olsa burası bi tartışma forum u onay koyamassın anladınmı bay kurucu :D dua et ismin özkan !!!!:D

biz ajdarı savunmuyoruz ki ajdar kötü şarkı slyr kötü şarkıları var ama dediğim gibi sonuçta insan o zmn bende döveyim bi kaç kişi bu insanlık değil ki insan dövmek bence çok yanlış ajdarı izlemyrm ama adama da yazık bence bu benim görüşüm insanın bir insana saygısı yoksa kendisinede saygısı yoktur yani bence tbi kendinizi ajdarın yerine koyun orda dayak yiyorusunz naparsınız?

tamm onu bende kabul ediyorumm !! hiç kimsenin kimseye vurma hakkı yoktur !! Burçin kusura bakma ama ben ajdarın yerine kendimi koyamam ama dayak yencek bi pozisyonda bırakmazdım emin ollll!!.... Ajdaar haklıydı aksini savunan yokk !! ....

tv yi medya gündemini boşa işfal eden birisi bence onun yaptıklarını eleştirmeye vaktimi harcayamayacağım bir şahsiyet

benje onu medyaya sokan insanlar saçmalıo yani veriolar coşkuyu veriolar coşkuyu sonra kimse tutamıyor

Adamııın SanKiiii VuruLCaK HaLiii KalMııış ALLah Vurmus Zaten Adamaaa Ama Eyı Oldu Eyıııı HaK EDen Yer DaYaGıı Abii...:)

Adamııın SanKiiii VuruLCaK HaLiii KalMııış ALLah Vurmus Zaten Adamaaa Ama Eyı Oldu Eyıııı HaK EDen Yer DaYaGıı Abii...:)

hakettiğini nereden biliyorsun alihan çok iyi bi sanatçı mı sanki dünyada kötü şarkıcılar da var bunlardan biride ajada ama şunu unutmayın kimse mükemmel değildir ajdar da mükemmel değil bizde mükemmel değiliz allah vurmuş diyrsn bunu da nerden biliyorsun allah onu öyle yaratmış yani dayak yememesi gerekiyormuş biri seni dövse naparsın ya onun yerinde olsaydınız nprdnz ben bunu merak edyrm birinin dayak yemesi szn hoşunuza gidiyorsa artık ben ne diyim

tamm onu bende kabul ediyorumm !! hiç kimsenin kimseye vurma hakkı yoktur !! Burçin kusura bakma ama ben ajdarın yerine kendimi koyamam ama dayak yencek bi pozisyonda bırakmazdım emin ollll!!.... Ajdaar haklıydı aksini savunan yokk !! ....

savunan var demiyorum ama ajdara da yazık ya üzüldüm adama ajdarın yerine koy kendini diyorumda dayak yediğin zmn ne hissedyrsn ben o manaya getirmeye çlştm herneyse benm diceklerim bu kdr

Ben O DuruMDa OLSaa İDİm VurSaLaR İDii HaKLıLaRDııı Adam AcıyoSuuun Amaa Hıc CıKMaSın Tv Vs Vs GıTSın MaKınaa MühenDisLigi YaPSııın KenDıı Istıyor Ne SöyLeDıgını BıLMıyor Ne YaPTıgını BıLMıyor

Coqmu BeGenıyorSUnuz SarKıLaRIı Onun NeReSını SavunuyorSunuz ???SarkılarıNDa AnLaM DeNeen Bıı Se YoK !!! Ben AKıLLı DurmaZSam KonusMaYı BıLMeZSemm VuruRLaR Kanun Bu ;)Hee ALiHaNDaa Güzel Bii SanatCı Deyıl GezmeSıın Ole OrtaLaRDaa:) Ikı TaraFTaTa HaKSıZLıKLaR VaR...!

öle de burda savunmak felan yk insanlığı svnyrm ben burda insan olan ne olursa olsun ajadara vurmazdı ajadarda bi insan unutmayalım;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri