Zamanda yolculuk, Gerçek mi ?

CrowLeY06

Kayıtlı Üye
Zamanda yolculuk, Gerçek mi ?

Kanada’daki bir müzede yer alan bu fotoğraf görenleri şaşırtıyormuş. 1940 yılında çekildiği iddia edilen resmin Fotoşop ile uzaktan yakından alakası olmadığı çeşitli fotoğraf analistleri tarafından onaylanmış. Resme dikkatli bakıldığında (ki ben dikkat edilmesi gereken noktayı bir yuvarlak yardımıyla belirginleştirdim) içerisinde bulunduğu zaman diliminden kopuk gibi duran, haliyle deve hörgücüne kelebek konmuş izlenimi uyandıran bir amcaya rastlanıyor.
Amcamızın güneş gözlüğü (ben şahsen pilot gözlüğü olduğunu ve bu amcanın günümüz güneş gözlükleri modasına ilham veren öncülerden biri olabileceğini düşünüyorum), kirli sakalı, tiki saçları, baskılı sıfır yaka tişörtünün dahil olduğu rahat giyim tarzı ve elindeki fotoğraf makinasının modeli akıllara bu herifin bir zaman yolcusu olabileceği -heyecan verici- düşüncesini getiriyormuş. Zira şahsın yansıttığı moda unsurlarına ancak ve ancak 1970′li yıllardan sonra rastlanmaya başlanmış.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri