Yıl Sonu Ortalaması

Aracely

Eluveitie
Bayan Üye
Arkadaşlar 10.sınıf öğrencisiyim normalde 2,50 üzerinde herkes geçiyor. Kredi olarak ise 73 de geçiliyor. Kredim 76 Ortalamam 2,69 ama internet kalıyorsun diyor xD Çünkü Dil anlatım zayıf geliyor. Şimdi sadece dil anlatım alttan ders olarak mı kalacak yoksa ortalama yükseltme sınavına kalırmıyım ?

---> Yıl Sonu Ortalaması

Evet abla zayıf olmaması gerekiyor fakat kesin sorumlu geçiyorum ama bütünlemeye kalırmıyım diğer derslerden yani sınıf tekrarı gibi tehlike var mı onu merak ediyorum

---> Yıl Sonu Ortalaması

Evet abla zayıf olmaması gerekiyor fakat kesin sorumlu geçiyorum ama bütünlemeye kalırmıyım diğer derslerden yani sınıf tekrarı gibi tehlike var mı onu merak ediyorum

benim erkek kardeşimde bu durumda. kredi ile geçiyorum diyor.

sorumlu ders olarak kalacakmış zayıflar. lisede ki sistem hakkında bilgim yok desem yalan olmaz ama

dediğim gibi baraj ders ve zayıf olmaması gerekir. Sınıfı geçersin herhalde Dil Anlatımı Diploma alana kadar vermen gerekir :D

---> Yıl Sonu Ortalaması

Güzel bir soru , aslında Dil Anlatımım iyi fakat öğretmende biraz sorun var. Şimdi diyeceksiniz öğretmene suç atıyor diye fakat öyle yani xD

---> Yıl Sonu Ortalaması

Dil ve Anlatım baraj ders olduğu için sorumlu olarak geçeceksin. Ama ileride o dersi vermek zorundasın yoksa diploma alamazsın. Benim bildiğim böyle.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri