yeni yıl

kızıllale

Bayan Üye
ÖBÜR GÜN!...............

Yeni yılmış ÖBÜR GÜN!...1 ocak 2009...herkes yarın karşılaştığı insanlara,telefonu açtığında ilk söyleyecekleri söz:iyi seneler,mutlu seneler...yeni yılı kimler kutluyor yada yeni yıl dedikleri şey nedir?bizler için eski seneyi uğurlamak,yeni seneye merhaba demek..hristiyan alemi için ise hz İsanın doğumu.yani onların diline göre noel.
Şimdi düşünüyorum da neden hristiyan alemi müslümanların bayramlarını böylesi bir coşkuyla kutlamıyor da, bizler müslüman alemi,değerlerini yitirmiş bir toplum olarak,taşkınlıklara varacak derecede kutluyoruz.
1 ocak Mekke’nin fethi..... Soruyorum şimdi kimin haberi var bundan kaç kişinin bir elin parmakları kadarız biliyorum.
Hani diyor ya güzeller güzeli . Öyle bir zaman gelecek ki,imanlı kişi imanını elinde bir kor gibi taşıyacak.işte o zaman bu zaman.elimizde bizi yakan bir korla dolaşıyoruz.içimiz dışımız yanıyor ama elimizden birşey gelmiyor.
müslümanın kurban bayramı katliam olarak görülüyor ama noelde kesilen,içki masalarının vazgeçilmezi olan zavallı hindi katliamına kimsenin sesi çıkmıyor.ki kurban bayramının amacı belli.fakirin bayramı.noel,yeni yıl gafilin bayramı...
Her gün yanan bir ülke var uzaklarda.Filistin.bugün dinledim haberlerde Filistinli hacılar ülkelerine gelince israil kurşunlarıyla karşılanmışlar.orda yürekler yanıyor,burda gafil müslümanlar yeni yıl kutluyor.yazık bizlere.eğer bu yılda Filistine gelmiyecekse barış,eğer bu yılda filistin filistin olamayacaksa varsın mutsuz olsun bu yıl da.orda bir çocuk ağlarken,bir anne,bir baba kan akıtırken her gün yüreğine,her gün bir Filistinli genç,çocuk düşerken toprağa şimdi saatler on ikiyi vururken yeni yılı karşılarken varsın mutsuz gelsin bu senede.
güzeller güzelininin dediği gibi: müslümanlar bir beden gibidir.neresine bir iğne batsa bütün beden acır.bütün bedenim acıyor bir Filistinli düşerken toprağa.
Filistinde taş atmak ibadettir.yüreği taştan da taş kesilmiş israilli askerlere,yüreği yumaşacık,elleri yumuşacık Filistinli çocukların attığı her taş ibadettir.Allah her gününüzü yepyeni umutlarla doldursun Filistinli kardeşlerim.
VE MEKKENİN FETHİ KUTLU OLSUN...
VE BİR GÜN İNŞALLAH FİLİSTİNİN ZAFERİNİ DE KUTLARIZ...

mailime gelen bi yazı.. çok hoşuma gitti ve beni bayagı bi düşündürdü umarım beğenirsiniz ve düşünürsünüz..;)

El Altından Hamasa Destek Görüşündeyim Her Ne Kadar İsrailin Yanında Olsakta..

Filistin de Soykırım Yapılıyor Sadece Bakıyoruz..

İnsanlık Bu Olsa Gerek..

Filistinde sadece Filistinli kardeşlerimiz ölmüyor. Asıl ölen onurumuz ve insanlığımız.

---> yeni yıl

ya bişi dicem şimdi

öncelikle ben çocuğum diye bazılarının bakın BAZILARIIZ beni kaale bile almıyo olabilir ama lütfen bu yorumu alın ;)

2. dünya savaşı yıl 1939 hitler yahudileri katletti ve millet:
-işte u adolf çöşe böle de şunun bunun çocuğu da işte aptal da insanlık dışı da diye söyleşiler yaptılar

ama şimdi adolftan büyük adam yok israil filizstin konusunda ??

tabi yahudiler tarihteki en pislik insanlardan biri benim gözümde

peki o kadar nefret vardı da nerden çıktı bu hitler aşkı?

---> yeni yıl

+++++

filistin israil i mi bitircek?

zafer mi kuyLucak

ya akıLLı oLun yaa!

fiListinde asker mi var?

silah mı var

savunuyolar mı

zenginler mi

güçlüler mi

HAYIIIRR!

siz bekliyonuz heralde allahtan vahiy gelecek filistine

biraz mantıkLı oLun yaa

---> yeni yıl

(ve bişi daha var flood oldu biliyom ama net yavaş düzenleyemeyom)

filistinliler yani araplar hiç bir zaman türklerin kardeşi değildir

hele yahudiler hiç değil

savaşa TARAFSIZ bakıyotum ama israil artık orayı bitirdi buda bi gerçek

---> yeni yıl

+++++

filistin israil i mi bitircek?

zafer mi kuyLucak

ya akıLLı oLun yaa!

fiListinde asker mi var?

silah mı var

savunuyolar mı

zenginler mi

güçlüler mi

HAYIIIRR!

siz bekliyonuz heralde allahtan vahiy gelecek filistine

biraz mantıkLı oLun yaa

:) :) :)

güzel kardeşim...

filistin zenginmi değil_?
güçlümü değil_?
silah varmı yok_?
asker varmı..yok_?

savunuyorlarmı...evet...kendi çaplarında olanakları mümkün olduğunca savunuyoorlar...

sen ne yapıyorsun kardeşlerin için_?

onlar benim kardeşim değil dersin şimdi...
peki bunu unut...
zulüm gören suçsuz insanlar için İNSANLIK adına sen ne yapıyorsuun_?

ırkçılık yapmayın ayrıca....araplar türklerin hiçbir zaman kardeşi değildir demişsin ya... olaya IRKÇILIK ile değil VİCDANİ DUYGULARINLA bak...!!!!

geçmişte ne yaşanmış olursa olsun araplarla aramızda.....
eğer sen birilerine karşılık bekleyerek iyilik yapacaksan hiç yapma daha iyi...!!!

burda amaç karşılıklı çıkarlar değil...Allahın rızasıdır;)

evet i(t)rail filistini bitirdi...!!!!
bir çok insan i(t)rail ordusunda filistinlilere kurşun sallamadı ama,,SESSİZ kalarak,,o ZULME ortak oldu...!!!

---> yeni yıl

yanlış anladın

ben ırkçı diilim ama

tarihte araplarlan türklşerin

ne düşmalık ne de dostluk bağı oldu

araplar için türkler olsada olur olmasada

türkler için de araplar olsa nolur olmansa nolur

ben tarafsızım

ayrıca itrailin amrerikayla bağını biliyoruz

+ olarak türkiye savaş aççak olsa ıraka açar pkk lılarını çek diye

israile değil

ve israile saldırmak her yiğidin harcı değil

---> yeni yıl

yanlış anladın

ben ırkçı diilim ama

tarihte araplarlan türklşerin

ne düşmalık ne de dostluk bağı oldu

araplar için türkler olsada olur olmasada

türkler için de araplar olsa nolur olmansa nolur

ben tarafsızım

ayrıca itrailin amrerikayla bağını biliyoruz

+ olarak türkiye savaş aççak olsa ıraka açar pkk lılarını çek diye

israile değil

ve israile saldırmak her yiğidin harcı değil

bilinçlenme meselesi :)

yahudilerin dünyadaki nufusu topu topu 14-15 milyon civarı...

müslümanların ise 4.5 milyar civarı....

rakamları karşılaştırdığınızda,,yazık...demek kalıyor geriye....

4.5 milyar insan 14-14 milyon insana başkaldıramıyor...

dedim ya bilinçlenme meselesi....4.5 milyar insanı bir araaya toplayabilmek ve örgütlemek zzor....çünkü..itrail ve amerika oyununu en ince ayrıntısına kadar düşünüp oynuyor....çünkü amerika ve itrail o 4.5 milyar insanın en az 3 milyarını satın almış durumda ;)

---> yeni yıl

ya bişi dicem şimdi

öncelikle ben çocuğum diye bazılarının bakın BAZILARIIZ beni kaale bile almıyo olabilir ama lütfen bu yorumu alın ;)

İyiki bu başlığa girmişimde çocuk olduğunu öğrenmişim, zira anneni ve kız kardeşini koyduğun durum başka türlü açıklanamazdı.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri