Yeni Telefon Alacağım Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertCanBey

Kayıtlı Üye
Selamlar Düşler Forum'un Güzel İnsanları :)

3000 TL Kadar telefon için ayırmış olduğum bi bütçe var ve telefon alacağım ben NOTE 5 Yada 6S Edge arasında gelip gidiyorum bazen LG 5 'Te listeye giriyor fakat çok kararsızım Iphone işine pek girmek istemiyorum . Note 5 Para verecegine Note 4 al daha iyi diyenleride duydum fazla fark yok diyorlar.

Bana tavsiye edeceginiz telefon var ise sebebiyle beraber yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum :R

---> Yeni Telefon Alacağım Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Ben note 4 den memnunum dedikleri gibi note5 le çok farkı yok ama yinede note5 daha bi hoş geliyo göze :D
İphone için çok daha iyi diyolar ama bende sevmediğim için kullanmıyorum

Ben note 4 den memnunum dedikleri gibi note5 le çok farkı yok ama yinede note5 daha bi hoş geliyo göze :D
İphone için çok daha iyi diyolar ama bende sevmediğim için kullanmıyorum

Araştırmalarım doğrultusunda Note 5 'te biraz işlemci bellek kamera farkı var ama çok çok abartılacak kadar değil ve Note 5 'te kızıl ötesi yok hafıza kart girisi yok degistirilebilir batarya yok yani eksileri bunlar aslında note 5'e de sıcak bakamıyorum böyle olunca

Araştırmalarım doğrultusunda Note 5 'te biraz işlemci bellek kamera farkı var ama çok çok abartılacak kadar değil ve Note 5 'te kızıl ötesi yok hafıza kart girisi yok degistirilebilir batarya yok yani eksileri bunlar aslında note 5'e de sıcak bakamıyorum böyle olunca

Evet özellikle kasasinin açılmaması kötü
Yani dediğim gibi note4 gayet iyi ve kullanışlı etrafımda o kadar çok note4 kullanan varki daha bi şikayetlerini duymadım

Bence İphone 6s+al çok gzl bir tlf.
ama diğer terci dersen, 6S Edge' de iyi bir telefon.
note4 ne beeee gereksiz.

hemen hemen tüm marka telefonları kullandım sana tavsiyem iphonedan başkasına para verme

[MENTION=165603]*Lykia[/MENTION]
[MENTION=81564]By SerhaT[/MENTION]

Iphone kötü huyu yeni telefon çıkardıkça eski modelleri yiyor güncelleme vermiyor vermeyince telefon bi facebook bile girmiyor yeni İOS İstiyor şuan hedef 4S'Te bitirmek üzereler güncelleme olarak kesecekler yeni telefonlar cıktıkça 5S 6S Tek tek kurban olacak yani 3 yıl sonra 6S Devride bitecek bu sebepten dolayı 3 4 yıl sonra ölecek bir telefon için şuan 3000 lira para vermek gereksiz bence

MertCanBey İphone kullanıyorsan bunu göze alıyorsun zaten. İphone yeni çıkarınca elinden eskiyi çıkarıp yenisini alıyorsun.
satarkende iphonelerin fiyatı düşmüyor diğer tlflar gibi.
Ama tabiki senin tercihin. Ben İphoneden vaz geçmem.

MertCanBey İphone kullanıyorsan bunu göze alıyorsun zaten. İphone yeni çıkarınca elinden eskiyi çıkarıp yenisini alıyorsun.
satarkende iphonelerin fiyatı düşmüyor diğer tlflar gibi.
Ama tabiki senin tercihin. Ben İphoneden vaz geçmem.

Bence saçma mantık oldu ben ıphone telefonu yiyecek diye her 3 yıla bir milyarlar harcayım xD

Pek telefondan anlamıyorum açıkçası, Note 5'i bilmediğim için onun hakkında yorum yapamam lakin bir arkadaşımda 6S Edge vardı, telefonu eline aldığında oyuncak telefon gibi duruyor. :)

Fotoğraf kalitesi de harika. Bir tek bunu söyleyebilirim. :)

Samsung S7 Edge :)
Kablosuz şarj olayının tadına bakmalısın..
Gerisi teferruattan ibaret..!

Son düzenleme:

Pek telefondan anlamıyorum açıkçası, Note 5'i bilmediğim için onun hakkında yorum yapamam lakin bir arkadaşımda 6S Edge vardı, telefonu eline aldığında oyuncak telefon gibi duruyor. :)

Fotoğraf kalitesi de harika. Bir tek bunu söyleyebilirim. :)

Önerin için teşekkür ederim hande :R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri