Duyuru Yeni Özellik ''Müzik Kutum ' Forumumuza Hayırlı Olsun.

ParadokS

Kayıtlı Üye
Evet değerli üyelerimiz bildiğiniz gibi artık forumumuzun sürümü güncellenmiş ve bununla beraber ise yepyeni özellikler gelmiştir bunlardan birisi ise;

'' Müzik Kutum. ''

Müzik Kutum Nedir ?

Bu özellik sayesinde artık profilinizde 3 şarkılık yer çıkacak, eklediğiniz 3 şarkıyı profilinizi ziyaret edenler ve siz dinleyebileceksiniz.

Örnek;

MJ9yp2.jpg

Müzik Kutum Nasıl Kullanılır ?

Şimdilik tüm üyelerimize açık olan bu özelliği tüm üyelerimiz rahatça kullanabilir, kullanımı aşağıdaki resimde sizlere detaylı olarak anlatılmıştır.

VY2VZZ.jpg

Öncelikle sağ üst köşede ok ile gösterilen yerdeki '' Üye Kontrol Paneli '' yazan yere tıklıyorsunuz.

Daha sonra açılan ekrandan sol köşede ok ile gösterilen yerdeki '' Genel Ayarlar '' yazan yere tıklıyorsunuz.

Yine devamında açılan ekranda hemen tam önünüzde ok ile gösterilen '' mp3 url adresi '' yazan yerlere eklemek istediğiniz şarkıların mp3 url adreslerini kopyaladıktan sonra en aşağıya inerek '' Değişikleri kayıt et '' e basıyorsunuz ve işlem tamamlanıyor.

Peki şimdi gelelim o bomba soruya,

Foruma eklemek istediğim müziklerin mp3 url adreslerine hangi siteden nasıl ulaşabilirim ?

Foruma eklemek istediğiniz müzikleri maalesef üyelik istemeyen bir siteden upload etmeniz mümkün değildir. Şimdi aşağıda müzikleri nasıl upload edeceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Öncelikle, http://kiwi6.com/

Sitesine giriyoruz. Girdikten sonra sağ üst köşede ok ile gösterilen '' Sign Up '' yazan yere tıklayarak kayıt olma ekranını açıyoruz.

y42pnN.jpg

Açılan ekrandaki '' Username - Email ve Password '' alanlarını doldurarak '' Sign Up '' yazan yere tıklayarak kayıt işlemini tamamlıyoruz.

l1BNLB.jpg

Kayıt işlemi bittikten sonra ana sayfa üzerinde sol köşede bulunan '' Upload Files '' yazan yere tıklıyoruz.

5Vpn8D.jpg

Upload Files yazan yere tıkladıktan sonra karşımıza çıkan ekrandan '' Browse '' yazan yere tıklıyor ve eklemek istediğimiz müziği bilgisayarımızın kayıtlı yerinden seçiyoruz.

aEPNo7.jpg

Müziği bilgisayarımızdan seçtikten sonra '' Start Upload '' yazan yere tıklıyoruz ve bekliyoruz.

2ZvokN.jpg

Yükleme işlemi tamamladıktan sonra karşımıza çıkan ekrandan '' Direct Hotlinks'' yazan yerdeki linki alıp foruma ekliyoruz ve istediğiniz şarkı artık profilinizde çalmaktadır.

qB9NlQ.jpg

Son olarak bu özelliği forumumuza kazandıran kurucumuz @-oZKan- ' a çok teşekkür eder,

Hepinizin bu yeni özelliği beğenmeniz ve kullanmanız dileğiyle.

Zaman içerisinde yapılacak tüm yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın !

Not: Sadece mp3 uzantılı müzikleri kullanabilirsiniz.

DF YÖNETİM.

Cevap: Yeni Özellik, '' Müzik Kutum '' Forumumuza Hayırlı Olsun.

heh bende tam bunu soruyordum sana :D ustune geldı tesekkurler konu ıcın :D

repliiiicem senii :D

Güzel bir eklenti oldu hayırlı olsun :R

oldu :D yaptım :D bu ozellıgı zamanında da cok sevmıstım :D

---> Yeni Özellik, '' Müzik Kutum '' Forumumuza Hayırlı Olsun.

Mobil temayada ekleyin cok sade kaldi

---> Yeni Özellik, '' Müzik Kutum '' Forumumuza Hayırlı Olsun.

Teşekkür ederiz:))
En sevdiğim özelliklerden birisi,emeğinize sağlık.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri