yeni bir şey buldum Örümcek ağı kremi, maskesi ve serumu herkes iyi diyor ama ?

basakoy

Banned
Selam arkadaşlar arkadaşlarım çılgın gibi bu ürünü kullanıyorlar birisi botoks yaptırmaktan vaz geçti 4 aydır bu seti kullanıyor , ona demiyorum ama evet kadının suratı ve çizgileri gerçekten azaldı. Bende onlardan deniyorum iyi geliyor siparişte verdim ama başka kullanan var mı aranızda ?
aşağıdaki gibi 659 liraya seti aldım sizce pişman olur muyum ki?

Ücretli Reklam İçin Ulaşınız! [email protected]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende kullanıyorum bu ürünü anlattıkları varmış gereksiz olduğunu düşünüyordum ,ama beni yanılttı bende şimdi sürekli kullanıyorum özellikle yazın daha çok faydasını görücek gibiyim cild,m çabuk kururdu ama bu krem ve maskeyi kullandım kullanalı yüzümün nem dengesi çok iiyi , kullanmaya devam etmenizi öneririm

Bende kullanıyorum bu ürünü anlattıkları varmış gereksiz olduğunu düşünüyordum ,ama beni yanılttı bende şimdi sürekli kullanıyorum özellikle yazın daha çok faydasını görücek gibiyim cild,m çabuk kururdu ama bu krem ve maskeyi kullandım kullanalı yüzümün nem dengesi çok iiyi , kullanmaya devam etmenizi öneririm

benim işim olmaz daha dogurusu erkek adamın işi olmaz, siz bayan olarak kullanın yani :D sizin için önemli böyle şeyler

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri