Yaşa Göre Kaş Nasıl Olmalı

bal_böceği

€q0iSt
Prenses
Kayıtlı Üye
kasnasilalinir.jpg

20'li yaşlar: Sadeliği seçin

Değişimlerin, yeniliklerin, ama aynı zamanda akla her gelenin yapıldığı yaşlar, 20'li yaşlar... Oysa makyaj uzmanları genç yüzlerin mümkün olduğunca doğal kaşlara sahip olması gerektiği konusunda ısrarcılar. Genç kızlara tavsiyeleri, çok küçük ve gerçekten gerekli değişikliklerin dışında kaşlarına dokunmamalarıdır. Peki, bu değişikliklerin gerçekten gerekli olup olmadığına nasıl karar vermeli?

30'lu yaşlar: Eski hatalara yeni çözümler

İncecik, oyuk, kalkık... Denemediğiniz stil kalmadı; şimdi kaşlarınızın böyle asi olması o kadar normal ki.Onları yeniden ehlileştirmeniz zor ama imkansız değil.Yapmanız gereken yüzünüze uyumlu yeni bir hat belirlemek ve bu hat üzerinde, yeniden özgürce çıkmalarına izin vermek.Bu yeni hattı belirlerken yüzünüzdeki bazı kusurları da gizleyebilirsiniz. Örneğin alnı dar olanlar kaşlarını alta, yani gözlerine yakın şekilde kalınlaştırabilir. Kaşlarınızın uzama evresinde en büyük yardımcınız bir kaş kalemi olacak. Kaşlarınızın rengiyle uyumlu, suya dayanıklı bir göz kalemi yeni uzamakta olan kaşlarınızı gizlemek için idealdir.

40'lı yaşlar: Bakışlarınıza gençlik katın

40 yaşını geride bırakanlar için en büyük problem, yüzün sıkılığını ve diriliğini kaybetmesiyle kaşların yavaş yavaş göz kapaklarının ve gözlerin üzerine yığılmaya başlaması.Bu yaşlardaki kişilerin yapması gereken ilk iş öncelikle kaşlarını çok inceltmekten kaçınmaları, burun köküne yakın kısmı mümkün olduğunca doğal bırakmaları ve şekil vermek için sadece kaşların uç kısımlarıyla oynamaları.

Böylece gözlerinin daha çekik görünmesini sağlayabilirler. Nasıl mı? Kaşların uca doğru olan bir-iki santimlik kısmını tamamen alabilirler. Ardından da bir kaş kalemiyle, doğal kaş çizgisinin hemen üzerine (çok fazla yukarıda olursa yapay bir görümün olabilir) yeni bir hat çizmeleri. Yeni kaşlarını oluştururken dikkat etmeleri gerekense tek bir çizgi yerine minik minik dokunuşlarla birçok küçük çizgiden yararlanmaları

---> Yaşa Göre Kaş Nasıl Olmalı

Yaştan çok, yüz tipine uygun olması daha ciddiye alacağım birşey :) Teşekkürler.

dogdum dogali hep ayni kaslarim :) degistirmeyide dusunmuyorum.
kim ugrasacak onlarla her seferinde. hic ellemiyorum :) cok bicimsiz degiller zaten memnunum yani :) hem peygamber efendimiz s.a.v. kas alanlari lanetlemis o yuzdendede hic ellemiyorum ama bir sefer bir sekil verdinmi omur boyu ugrasman gerek.

dugunum olursa dugunumde bile ellemicem.

dogdum dogali hep ayni kaslarim :) degistirmeyide dusunmuyorum.
kim ugrasacak onlarla her seferinde. hic ellemiyorum :) cok bicimsiz degiller zaten memnunum yani :) hem peygamber efendimiz s.a.v. kas alanlari lanetlemis o yuzdendede hic ellemiyorum ama bir sefer bir sekil verdinmi omur boyu ugrasman gerek.

dugunum olursa dugunumde bile ellemicem.

katılıyorum :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri