yardımcı olmanızı bekliyorum

ozanntufann

Kayıtlı Üye
1 senelik ilişkim var onu çok seviyorum, yapmam gereken herşeyi yaptığımı düşünüyorum ki biraz bahsedeyim özel günler hariç kendisini mutlu hissede bilmesi için ona küçük süprizler hazırladım, en zor anlarında her zaman kafasını kaldırdığı zamn bni karşısında gördü hep yanı başındaydım sırf kendisini eksik hissetmesin diye ( şuan memleketimde değilim olarak ) memleketime gitmedim hep bana ulaşabileceği kadar yakınındayım ve yine ona yakın olabilmek için buradan iş bulucam çok kıskancım ama seven kıskanır gevşek yaşamadık gevşek sevemeyiz sevdimmi doruklarına kadar hakkını vere vere seveceksin biz böyle öğrendik. ama mevzu şu sorduğum sorulara ters ters cevaplar alıyorum ve mesela çok güzel konuşuyoruz birden konuşması değişiyo noluyo bi sıkıntımı var dediğimde hep yok aşkım bişeyim diyip geçiyo bende kalbi kırılmasın diye üstelemek istemiyorum beraber oturduğumuzda etrafına bakıyo tabi sürekli bi şekilde değil ama bakıyo bir sefer aynı durumlardan ayrıldık bana pişman oldugunu söyledi ağladı herşeyin değişeceğini söyledi bir süre kabul etmedim çünkü ozamnlar teli suratıma dahi kapatıyodu bi sinirle sonra bişeyleri değiştireceğine inandırdı beni ve barıştık şuan ne yapmalıyım işin içinden çıkamadım biraz uzun oldu kusura bakmayın zaman ayırdığınız için teşekkür ederim şimdiden bi akıl verin lütfen bana gerçekten çok zor bi durumdayım

---> yardımcı olmanızı bekliyorum

Bence al karış na açık açık konuş derim sana bitmiş ts olabilir sürekli üstüne titreme den bu nedenle açık açık konuş derim dersini öğren derinlere gormedigi n sürece hep bir yarım kalacak ve sonu ya iyi ya kötü biter ama çok acı verir ikiniz de neden böyle yaptığını öğren sıkılmış ta olabilir biraz ozleyin birbirinizi ha şu var eğer sıkılıp başka atıyor sa bence kendini yıprat ma derim daha fazla çünkü bir bayan kafaya bir şey koydu mu bakmış sa o hep başa gelir

insan sevdiğinden sıkılmamalı ilgi gösteriyorum ona özen gösteriyorum değerli olduğunu hissettiriyorum benm suçum bunu yani gerçekten hiç adalet yok bu aşkta, sadece çok üzülüyorum bu sevgiyi taşa göstersem taş dile gelirdi heralde. aşk bu kadar basit olmamalı sıkıldım ettim böyle sevgi olmaz, bir senede defalarca dizlerimin üstüne düştüm yaptıgı hareketler yüzünden bn defalarca kalktım sıkılması bıkması gereken benken dahada uğraştım sırf sevdiğim için şimdi o kadar emek o kadar çaba bilmiyorum hiç adil değil bu hiç

insan sevdiğinden sıkılmamalı ilgi gösteriyorum ona özen gösteriyorum değerli olduğunu hissettiriyorum benm suçum bunu yani gerçekten hiç adalet yok bu aşkta, sadece çok üzülüyorum bu sevgiyi taşa göstersem taş dile gelirdi heralde. aşk bu kadar basit olmamalı sıkıldım ettim böyle sevgi olmaz, bir senede defalarca dizlerimin üstüne düştüm yaptıgı hareketler yüzünden bn defalarca kalktım sıkılması bıkması gereken benken dahada uğraştım sırf sevdiğim için şimdi o kadar emek o kadar çaba bilmiyorum hiç adil değil bu hiç

Seni. Bu yaşadıkları mi iki sene önce yaşadım aynen öyle gözüm den sakinim dum çünkü sevdim mi tek ve bir kez sevme taraftariyim sadece benim ailem uzakta ankaraya gelmeleri biraz zaman alacaktır durumlar dan dolayı ama o bıraktı benj.evlerine gidip oturduk tanışma amaçlı o derece ye gelmiş ti ama 9 ndan önce sıkıldım ben falan diyor du hep bana seviyor ama bir yandan da uzak kalıyor du malesef kısmet değilse olmaz kardeşim ben bunu öğrendim ve şimdi hiç umurunda degil başka si ile nişanlı ben halen acısını çekiyo m bu yüzden emin olmayana kadae kimseyi sevmiyorum sen bu duruma düşmek istemiyor san açık açık konuş durumu neden böyle yaptigini öğren derimm

konuşucam inşallah yine kestirip atmaz söylediklerimi, cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeşim senin durumada ayrıca çok üzüldüm allah inşallah mutlu olabileceğin birini çıkarır karşına ve senin sevgine deyecek birini

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri