yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaçoSS

Bayan Üye
yardım edebiLir misiniz.. imzamı değiştiremiorum hep bb kodu url kullanıLmaz faLan diorrrr :67:

Duslerforum.org Yönetimi Aldığı Kararla

İmza Sınırlarını kısıtlayarak Forumun Daha hızlı Olmasını Göz Önünde Bulundururarak

Signatür Ayarlarında 300 karakter Sınırı Koyup + Sitede Signatür Alanınızda Url İçeren Bir Kod Girilmeyecektir Link Olarak Verebilirsiniz Ama Url İçeren Bir Kod Girilirse Hata Kodu Olarak BBCode Url Kullanılamaz Hatasını Sürekli vericektir ..

Örneğin Benim imzaM Resim oLarak Çıkmıyo Neden : Seninde Benden Bir Farkın Yok Sende üye bende Üye :D

Gold Üyelik

Onun İçin Signatürünüzü Afilli Afilli Yapmak için aylık ücret olarak 10 Ytl Karşılığında Gold Üyelik Alabiliyosunuz

Daha Bitmedi + 400 PM kutunuz oluyo.. Doya doya Msj laşmak Bedava

Daha Bitmedi sitede görünmez olarak dolaşabilme.. Wooow :D

Daha Bitmedi AnaSayfada Özel Bölüm oLarak İsminiz Yazıcaktır.. Huhuu :D

Daha Bitmedi Kim Nerede Onnline Listesine Bakabileceksiniz.. aaaa :D

Daha Bitmedi hareketli 150*150 Boyutundaki resimleri avatar olarak kullanma.. Felakett :D

Daha Bitmedi Kendi konularını Taşıma Silme Ve Düzenleme Şansı .. Bi nevi Adminlik :D

Ne dersin Sende Bu Kaçmaz Fırsata Evet Dermisin :D o zaman Hemen OzKaN Beyle İRTİBATA geç ..

Sayın Prensesim ..

SaygıLar.

Duslerforum Ana Haber Bülteni Gibi oLdum :D

Son düzenleme:
tesekkurler tanıtım ıcın usttekı uye ,

arkadasım uzun ımza yapamazsın ımzana resım ekleyemezsın kısa ve kucuk boyutta ımza yapabılırsın full ımza gold uyelere ozeldır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri