Yardım Lütfennn...:(

TrCasH

Kayıtlı Üye
Ya ben bi kıza aşık oldum fakat hiç arkadaşlıgımız yok nasıl İlan-ı Aşk ederimmmm...:(Yardım kıslarrr bi el atınnnn:(

iyide kardeşim kızla en ufak bi muhabbet bilene yok ben gidipde durduk yere acaba tanışabilirmiyizmi diyecem zaten o direkmen çıkma anlamına gelir:)

sizde yanlışlıkla tanışın mesela bi eşyasını gizlice sakla o ararken sen sakladığın yerden çıkarcan bulmuş bahanesiyle vercen haliyle bi sohpet başar eğer okuldansa tabi...

arkadaşlarıyla yolla onun gözüne girmeye çalış onun çevresinde dolaş onun hoşlandığı seyleri öğren nelerle uğraştığını oyle dikkatini çek sonrada olursa olur zaten

kızın elinde bişi varsa ben direk omuzu çakarım kızda yere uçar elindekilerde:D:D:D bende kızı kaldırırım derim özürdilerim bacım falan :p:p:phahaha

Ciktiginizi varsayalim

1 hafta sonra ayriLirsiniz

kızLarla anlasmak zor

kızLarLa mutlu oLabilmen icin kör oLman lazim.

sevgili arkadaşım ! kızla tanışmıyorsunuz ama sen ondan hoşlanıyorsun bence kızın dikkatini çekecek birşeyler yapman lazım.Ondan sonra kızın arkadaş çevrisiyle takıl kendini onlara göster çünkü kızlar bir çocukla çıkmadan önce arkdaşlarına sorar ve bu yüzden arkadaşları senin için çok önemli .Biraz zaman alıcak ama bunun karşılığınıda alıcaksın.Arkadaşım gerçekten bu kızı seviyorsan peşini hiç bırakma eğer olmuyacak gibiyse bırak peşini ondan sonra sen kötü olursun...

sevgili arkadaşım ! kızla tanışmıyorsunuz ama sen ondan hoşlanıyorsun bence kızın dikkatini çekecek birşeyler yapman lazım.Ondan sonra kızın arkadaş çevrisiyle takıl kendini onlara göster çünkü kızlar bir çocukla çıkmadan önce arkdaşlarına sorar ve bu yüzden arkadaşları senin için çok önemli .Biraz zaman alıcak ama bunun karşılığınıda alıcaksın.Arkadaşım gerçekten bu kızı seviyorsan peşini hiç bırakma eğer olmuyacak gibiyse bırak peşini ondan sonra sen kötü olursun...

Düşüncelerime tercüman oldun . Bu yöntem en iyisi

eğer sana karşı bişiler hissettiğini düşünüosn git direk söle...

sana akrşı bişiler hissetmiosada dikkatini çekmeye çalış..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri