Yardım edin

einePist0ne

Kayıtlı Üye
Nerden başlıyacağımı hiç bilmiyorum ama artık birilerinden yardım almak istiyorum en yakın arkadaşlarımla dostlarımla paylaşşam bizi kimse anlamıyıcak ama size gerçekten ihtiyacım var yardımınıza

Benim 6 aylık bir sevgilim vardı birbirimizi çok seviyorduk ben sebepsiz yere ayrılmıştım şımarmıştım biraz beni çok sevdiğini ondan duymak istiyordum dişarı az çıkıyor diye sebepsiz yere ayrılmıştım . onun beni sevdiğini biliyordum. sonra benim hayatıma başka bir kız girdi bununla takıldım o fotoğrafları sosyal medyada paylaştım nispet yapar gibi ama aklım hep eski kız arkadaşımdaydı . sonra bir buçuk ay sonra eski sevgilim seni çok özledim diye mesaj attı bende kendimi affettirmek için elimden geleni yaptım barıştık herşey iyi güzel gidiyordu. sonra beni aldattığını öğrendim kahroldum ayrıldık hergün içiyordum hayatım mahfoldu ama diyordum onunda kendine göre sebepleri vardır onu suçlamıyordum. işte bugün buluşmak görüşmek istedi bende kabul ettim bana herşeyi anlattı ve bu yazdıklarım kesinlikle doğrudur kız yalan söylüyor falan demeyin lütfen. Bu çocuğu sevmiyorum eski kız arkadaşım ama cocuk bunların ailesine kadar girmiş birtek babasını tanımıyor buse ayrılmak için elinden geleni yaptı ama ayrılamadı çünki attığı her adımı takip ediyor çocuk sürekli tehditler savuruyo kendi canıyla tehdit ediyormuş peşinden ayrılmıyor yani kızın hayatı sanki o çocuga bağlı gibi birşey yüzük takmak istiyormuş buse geldi bana bunların hepsini anlattı yani istemiyor bunları bana gelmek istedi bana sarıldı ben sana aitim dedi kendi benliğinden birşey kaybetmiyeceğine karşı söz verdi buse çocuğa ne zaman ayrılma konusu açsa cocuk bunu tehdit ediyor ailesine sokağına herkese kadar girmiş onu yanlış tanıyacaklar buse babasının öğrenmesini istemiyoru çünki kan çıkıcağını biliyor . bana ait olduğunu söyledi ve biz bu durumda nasıl o çocuktan kurtulacağız düşünemiyorum düşünme yetimi kaybettim elden ne gelir lütfen yardımcı olun

---> Yardım edin

Kardeşim insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşırmış, o çocuğu alıp karşına konuş bir kere insan gibi baktın olmuyo laftan anlamıyo kızı kaçır evlenin bence..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri