yardım edin lütfen kafam çok karışık..

melis95

Bayan Üye
arkadaşlar belki biraz uzun olacak ama lütfen okuyun yardıma ihtiyacım var 5 sene öncesi kadar bir erkek arkadaşım vardı çok seviyordum daha sonra ayrıldık 5 yıl kadar arada sırada görüştük ama çıkmıyorduk yaklaşık 6 ay öncesi ilk okul ve orta okulda sevdiğim çocuk yazdı ve onunla çıkmaya başladım ciddiyiz evlenmek istiyor bilmeli diye düşündüm ve 5 yıl öncesini uzun ilişkim olduğunu pişmanlık duyduğuu anlattım başta çok kızdı en başında neden anlatmadın diye ciddi düşünemem gibisinden şeyler söyledi ancak sonrasında toparladık durumu 2 3 aydır aramız iyi eskisi gibiyiz ancak kafamı sürekli kurcalıyor acaba ölesine mi çıkıyor benimle diye gerçi ailesi benim ailem herkes biliyor gelip gidiyor görüşüyoruz o konuyu hiç açmıyor yaşanmamış farzediyor ama bilmiorum içim hiç rahat değil ona çaktırmıyorum ama sürekli aklıma kafasında süphe var mı gibisinden düşünceler geliyor sizce ne yapmam lazım anlamdıramıyorum ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin...

Son düzenleme:
---> yardım edin lütfen kafam çok karışık..

Öncelikle hakkın'da hayırlısını dilerim allah yar ve yardımcın olsun.

Konuna gelmek istersek. Hatasız kul olmaz diye düşünüyorum, oda kendini senin yerine koyması gerekmekte eğer seviyorsa gercekten ama herşeyinle seni kabul etmesi lazım soncuta saklamadığın icin gec olsabile senden duydugu için biraz içinde rahatlama vardır ama, herşey'de güzel olacak değil tabiki. Ama erkek piskolojisi olarak diyorum illaki aklına gelir bu olay. Bi yerde konu acılır arkadaşlarla aile abisi ablası felan sohbet muhabbette gecer aklına gelir bence. Ama iyi düşünüp iyi kararlar almanız gerekiyor cünki ciddi bir yola cıkıyor olursanz ileride büyük sıkıntılar hatta hergün kavgalara neden olabilir hata en kötüüsü ise boşanmaya kadar gider.

Ama benim önerim iyi tart düşünün konuşun anlaşın yoksa cıkmaza girersiniz ikiniz'de cünki sevgi vardır herşeyi altan alır ama gün gectikce iciniz icinizi yer.

Ayrıca not: Aşk ve sevği inanın kolay kazanılmıyor hatalar yapılır önemli olan o hatayı bir daha yapmamak ve insanların yüzüne vurmamamak cünki insanoğluyuz başkasının başına geldi diye onlarla olay konusu rencide edici şeyler yapmamalıyız sonucta bizim'de başımıza gelmeyeceği ne malum neyse çok konuştum galiba.

Tekrar'dan hakkında hayırlısı olması dileğiyle allah yar ve yardımcın olsun kardeşim.

teşekkür ederim evet başta aklına geliyordu konuşmasından anlayabiliyordum bunu ancak anlattığımın üstünden 1 ay geçtikten sonra yanıma geldi başta gelince yüzyüze konuşucaz açma şuan konuyu gibisinden şeyler söylüyordu bende dediği gibi yaptım açmadım gelmesini kendisinin sormasını bekledim geldiğinde hiç birşey sormadı çok iyiydi aramız gitmesine yakın dayanamdım ben sordum sormayacakmısın diye bana dediği cevap ben geldiğimde bana bakışından cevabımı aldım sormama gerek yok açma bir daha o konuy dedi korktuğumdan devamını getirip soramadım o günden sonra bir daha da yüzüme vurma veya laf sokma veyahut ona benzer hiç birşey olmadı eskisi gibi devam ediyoruz sizce şüpheleri gitmişmidir ?

Diyorum sevgi herşeyi alttan alır ve unutturur ama önemli birşey olduğu icin illakı aklına gelir unuturum açma demeleri şuanda kendini öyle avutuyodur ama belli'de olmaz sevgi belki kazanır ama herşeyi göze alıp iş yapman gerekiyor aslında cıkmazdasınız seviyorsunuc sonucta bırakmak istemiyorsunuz ama dediğim gibi herşeye hazırlıklı olmalısınız cünki ilk evreler her zzaman iyi olur sonucta geri dönülmez hataların icine girmemek icin iyi düşünüp iyi kararlar vermeniz gerekiyor.

Öncelikle selamlar,

Arkadaşının tam olarak ne hissettiğini tabiki bilemeyiz ama bana kalırsa kendi içinde olayı çözümlemeye çalışıyor.Şu an göründüğü kadarıyla da o büyük sarsıntıyı atlatmış gibi.Senin yaşadığın şeyi anlatmış olman en doğru hareket olmuş.İleride telafisi olmayacak bir duruma yol açabilirdi.Umarım hiç bir şekilde olmaz ama ilişki bir gün biterse bile bu senin suçun olmayacaktır. Tavsiyem seninde devamlı bu olayı sorgulamayı bırakıp,önünüze bakmanız.Hayatın güzelliklerini görüp,onları yaşamanız.Birbirinizi sevin.Sevgi bir çok şeyi affedebilir...

Psikolojik olarak bu her zaman bilinç altında olur konu nedir bilemem fakat eğer oğlanı gerçekten seviyor ve istiyorsan ;

'İnce eleyip sık dokuman gerekiyor' Çünkü senin yapacağın bir hareket karşı tarafın hoşuna gitmezse bir anda geçmişte pas geçtiğiniz konular gündeme gelir sonuç olarak birşeyler arayıp bahane edecektir. Ve buda güzel gidiyor dediğin ilişkinin son bulmasına sebebiyet verebilir. Bu konuyu unutmak veya unutturmak istiyorsan kenetlenmekten başka çaren yok gibi gözüküyor tabi oğlanı çok sevip istiyorsan istemiyorsan duyguların tam yerinde değilse boşa olmayacak dua'ya amin demenin mantığı yok.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri