Yakışıklı Babaların Kızları Kulübü (:

ashli

Bayan Üye
Evet hanımlar babalarının yakışıklı olduğunu düşünen,

Bu konuda kendine ve tabiki babasına xD sonsuz güvenen kızları buraya bekleriz :pp

KURUCU
ashli

ÜYELER
Yitirilen
aÇeLya
'-DamLa
waLL~é
` βэγzα '
duygusuz
'-Gamze
' İnci

hawaLı_qirL
уαяєη
` nazLı ..
nones
LocKe
~ SiLence
RaPizM^^
okeanos
´ LoveJ.
Lavinya

elzem195
Vesairese
Pudraa
Sizofren
' Kontes..
Debresif
TaTLı-CaDı
bal_böceği
Klbk
'hayaL

'DiLek
LaZZkopateLLa
Elsa

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Yakışıklı Babaların Kızları Klübü :)

beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :11:

---> Yakışıklı Babaların Kızları Klübü :)

:pp aslı kurucuyu cesaretlendirme diye benide yaz :11:

---> Yakışıklı Babaların Kızları Klubü :)

aslıcım babayla ilgili yazı felan atalım buraya :)
damlaama katılıyorum :R

Bir Kızın İlk Aşkı ♥

Bir kızın ilk aşkı, vazgeçilmezidir. bambaşka duygularla bağlanır ona. kimseye güvenmediği kadar güvenir. hesabı kitabı yoktur bu sevginin; çıkarsızdır; karşılıksızdır sevgisi. ne zaman beni bırakacak; ne zaman bu aşk bitecek, demeden yaşadığın duygudur. sen onu bırakıp gitsende, başka aşklara yelken açsanda, o seni bı...rakıp gitmez. işte bir genç kızın ilk aşkı böyledir. çünkü bu aşkın adı; BABADIR..

---> Yakışıklı Babaların Kızları Klubü :)

Bir Kızın İlk Aşkı ♥

Bir kızın ilk aşkı, vazgeçilmezidir. bambaşka duygularla bağlanır ona. kimseye güvenmediği kadar güvenir. hesabı kitabı yoktur bu sevginin; çıkarsızdır; karşılıksızdır sevgisi. ne zaman beni bırakacak; ne zaman bu aşk bitecek, demeden yaşadığın duygudur. sen onu bırakıp gitsende, başka aşklara yelken açsanda, o seni bı...rakıp gitmez. işte bir genç kızın ilk aşkı böyledir. çünkü bu aşkın adı; BABADIR..

Sonuna kadar doğru baba tek aşktır xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri