Ya Zor Durumdayim Yardim

Spy

Kayıtlı Üye
Simdi Ben Sevdigim Biriyle Beraberim We Cikiyorum
Ama Baskasi Beni Cokkkkkkkkkkk (sevdiginden Eminim)
Seviyor Ama Ben Sevmiyorum Ustelik Benden Kucuk Bunu Solemeliyim Yoksa ................ Ne Yapmaliyim

arkdaşım hangisi seni daha çok seviyorsa onunla beraber ol hangisinde huzuru alıyorsan elektirik alıyorsan onda ol
bu benim düşüncem ;)

---> Ya Zor Durumdayim Yardim

arkadasım suan kı cıktıgın kızı candan yurekten onun ıcın ıcınde hıslerın varsa sakın vaz gecme sevgı koılay bısey deyıldır ama sadece gonul eylendırmek ıcın cıkıyrorum dıorsan o baska oburunude yedek yaparsın ....

Gercekten hangisini seviyosan onunla birlkte ol kalbini dinle ...Sana kalmış bişey (;

sen bırıyle cıkıyorsa dıger kızın teklıflerını dusunmen bıle yalnıs . . . .
dıger kız senı suankı cıktıgından daha cok bıle mutlu etse senın bole bıseyı aklından gecırmemen gerekır sonucta aynı seyı sana sevgılın yapsa senınde hosuna gıtmez bole bırsey...azı kabullenmeyen cogu hıcbır zaman bulamaz.oyuzden az mutlulukla yetın bunu basarırsan zaten o az olan mutlulukta zamanla cogalır.

sevdiğin kişiyle çıkıyorsan başkalarını umursama bence yoksa kaybeden sen olursun...;)

Bu sorunun cevabı basit değil mi ki ????

Tatlı bi dilde gider sevmediğin kişiye dersin.Zor kolay değildir ama zoru başarmak güzeldir.Yapabilirsin :D

Lütfen seni gerçekten sevdiğin ve seninde onu en az onun kadar sevdiğin kişiyle çık derim ben sana arkdaşım bu gönül işlerinde insanlar çok hassas kalp kırmadan halletmeye çalış ve beynin ve kalbin aynı doğrultuda hareket ettirmeye çalış

Adam konuyu acalı 3 sene Olmuş Konuyu Acan Yaşıyomu onu Bıle bılmıyoz Tavsıye verıyonuz Halen hahaha

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri