Wolf Team'da Zengin Arap !

KralKatili

Kayıtlı Üye
Şindi bir çok insan bilir ki Wt yani wolf team de karakterler de çok önemlidir bir çok özellik katarlar karakterlere. Yeni gelen paketle Hamadah karakteri 7 günlük kullanımı epey uygun duruma gelmiş. Joygame nasıl oldu da insaf etti böyle şeyler yapıyor arkadaş şaştık doğrusu.

Bu arada hamadah’ın da hikayesi çok değişik bakınız özeti “arap zengini hamadah ın ailesi kurt adamlar tarafından kaçırılınca usta asker pedronun emrine açıyor bütün serveti ve istihbarahatın.” Hamadahın özelliği %30 fazla para kazandırıyor.

Sizlerde bir bakın isterseniz.

---> Wolf Team'da Zengin Arap !

ben bugün bu haberi ilk okuduğumda dahi inanamadım zaten 30k jp ye bu kadar güzel ve yararlı birşey alabileceğimi felan. özellikle bu jp leri telefonumdan rahatlıkla yükleyebiliyorsam daha ne isterim bi wt player ı olarak :D

Dün arkadaslarımla cafede Wolfteam oynarken gördüm cok güzel kampanya olmus cok begendim herkese tavsiye ediyorum bende aldım cok memnun oldum kankalar

Marien ve Pedro Gomes'i tam bilmiyorum malesef ya WolfTeam oynuyorum uzun süredir ama görmedim hiç onları biraz daha anlatır mısın mümkünse alabilirim onlardan da bu yeni kampanya çok güzel telefonla alım olduğundan ne varsa alırım yani :D

hamadah zırh kafa %5 zırh gövde %20 zırh kol %25 yp %30 sinsi saldırı %30 kosma %10 veriyor diye biliyorum ben bence gayet güzel wolfteamde en cok kullandıgım karakter bu kampanyada bi kere denersen hosuna gider

kredi kartı falan uğraştırmadan telefondan almak süper oldu, tüm klana aldırdık bz, sadece %30 fazladan para için bile alınır

İndirim az yapıyorlar bence :M biraz daha inseler daha iyi olur.

wolfteamde basladıgım gelen gecen vuruyodu simdi kampanyadan yararlanıp intikam alıyorumm :p bunun gibi baska kampanyalarda varmı? indirim gayat iyi bence

Şindi bir çok insan bilir ki Wt yani wolf team de karakterler de çok önemlidir bir çok özellik katarlar karakterlere. Yeni gelen paketle Hamadah karakteri 7 günlük kullanımı epey uygun duruma gelmiş. Joygame nasıl oldu da insaf etti böyle şeyler yapıyor arkadaş şaştık doğrusu.

Bu arada hamadah’ın da hikayesi çok değişik bakınız özeti “arap zengini hamadah ın ailesi kurt adamlar tarafından kaçırılınca usta asker pedronun emrine açıyor bütün serveti ve istihbarahatın.” Hamadahın özelliği %30 fazla para kazandırıyor.

Sizlerde bir bakın isterseniz.

çok iyi olmus hacı dayı hazır tatıldeyken çok iyi oldu :)

hazır tatile girmisim kampanyada var yapıştırdım cok kıyak oldu haa wolfteam forever:D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri