Ve öğrendim ki seni özlediğim kadar benimsin; Sen hep benimsin... Gidişinde benden değil mi zate

AberYY

Bayan Üye
Ve öğrendim ki seni özlediğim kadar benimsin;

Sen hep benimsin... Gidişinde benden değil mi zaten... O hüzünlü bakışlar...

Yokluğunun soğukluğu sardı dört yanı... Üşüyorum, sensizlikte titriyor gözyaşlarım... Özlem perdeme yansıyor geceleri...

Ama sen yoksun....

Gittiğin günden beni yanıyor sevdam bir mum alevinde... Şafak atmıyor, hilal yansımıyor denizlerime... Yakamozlar kırgın martılara... Gece bile küsmüş karanlığına...

Sevgilim... Gittiğin gün, gülen yüzlü çocuklar terketti şehrimi... Şekerleri başka bayrama dağıttı amcalar... Düşlerim şu batan gemide...

Çikolata kokulu ağızlarıyla minik minik ellerin yaşadığı aşkın masumluğu, Züleyha' daki ateş... Yaşadıklarımız.... Bitti sevgili...

Yaşadıklarımızla birlikte bende bittim, gittim buralardan...

Gölgenden kaçarken kendimi hiç bilmediğim bir şehrin kollarına bıraktım...

Ama oda tanıdık sana...

Seni de getirmişim yanımda......

Kaçamadığım hasret yine sarıldı boğazıma...

Işığım, karanlıktan çek çıkar artık beni.

Eskidn hep “Ben.” diye başlrdım cümlelerime şmdi “Biz.” diyorm. Sn ve ben yani biz yani ikimiz.Yani geleceğmsin benm. Herşeyimsn.

bir kısmı böyle olan şiir sanamı ait dostum neoluır biliosanız yardımcı olun sanmr sne die hatılrıorum bulmama lasım dehşet bişidii:::::::::(:(:(:)

Eskidn hep “Ben.” diye başlrdım cümlelerime şmdi “Biz.” diyorm. Sn ve ben yani biz yani ikimiz.Yani geleceğmsin benm. Herşeyimsn.

bir kısmı böyle olan şiir sanamı ait dostum neoluır biliosanız yardımcı olun sanmr sne die hatılrıorum bulmama lasım dehşet bişidii:::::::::(:(:(:)

siir bu

SeNi SeVMeK
Seni sevmek öyle güzel ki Çünküsü ve nedeni yok bu sevginin Birşeye bağlı olarak sevmek istemiyorum çünkü Seni sadece sen olduğun için seviyorum Eskiden hep ben diye başlardım cümlelerime Şimdi biz diyorum farkında mısın? Sen ve ben yani biz yani ikimiz... Biliyor musun en küçük olmusuzlukta ölmeyi düşünürdüm eskiden Risklere girmekten korkardım.. Şimdi birçok riski göze alabiliyorum Hem de ölmeyi düşünmeden Sen varsın çünkü biz varız Ve tüm zorlukları birlikte aşacağız... Sen yokken günler birbirinin aynısıydı Hiçbir fark yoktu ve hayat öyle boştu ki benim için.. Seninle birlikte yepyeni bir sayfa açtım hayatıma O sayfa öyle güzel ki hiç sonu yok Hiç karalama silme yok Herşey ilk günkü gibi.... Bana güç verdin , destek oldun ve Herzaman güvendin... Hayallerim hedeflerim oldu sayende Düşlerim gerçeklerim... Ve geleceğim Unutma ben senin geleceğinim Sen de benim... Çok zorluklar var önümüzde Ne kadar güçlüyüm bilmiyorum Günün birinde bir taşa takılıp düşebilirim Ya da yuvarlanabilirim bir uçurumdan aşağı Ama yanımda sen oldukça Korkmuyorum hiçbir şeyden Ne taştan, Ne uçurumdan , Ne de ölümden... AŞKI ögrendim seninle papatyam Sevmeyi ve sevilmeyi... Geçmişin hiçbir önemi yok benim için Değiştiremem çünkü Gelecek de çok önemli Ama daha önemli birşey var ŞİMDİ Yaşadığımız içinde bulunduğumuz an Ve ben şimdi çok mutluyum

ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ SENİ SEVMEK ÇOK GÜZEL ÇÜNKÜ SENİ SEVMEK : HER YENİ GÜNE SENİNLE BAŞLAMAK VE HER GÜNÜN BİTİŞİNDE HERŞEYE RAĞMEN SENİ SEVMEK ÇOK GÜZEL DİYEBİLMEK...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri