ve artık o yok..

---> ve artık o yok..

canım taqma kaFana x(

haKKında hayırlısı oLsun.

payLaştıqın için saol...

---> ve artık o yok..

Seni gerçekten seven birisi çıkacaktır karsına o seni sevmiyor istemiyorsa keyfi bilir kaybeden o olur sen değil o yüzden üzülmeye değmez :)

---> ve artık o yok..

Şimdi ne kadar üzüLdüğünü tahmin ediyorum.Hepimizin başına geLiyo bunLar.Takmamak çok zor ama biraz zaman geçince ben bu kişi için mi bu kadar gözyaşı döktüm üzüLdüm inanmıyorum kendime diceksin.

---> ve artık o yok..

hakLısınzz asLnda ama ne oLursa oLsn o qeri döncek banaa ama ben istemicem buKez.... belKide :( ppfff çok tşk Ederm arKadaşLar

---> ve artık o yok..

Canım takma kafana diyemicem ben senin yerinde birçok defa oldum ve yaşadığın her şeyi, mutlu olmayı bile adamı çook iyi tanıdıktan sonra yapıcan...
Önce tanı ! Cidden o çok önemli... Onunla beraberken onu tanıyamazsın onu çıkmadan önce tanımalısın, çıkarken hiçbir anlamı kalmıyor.

Sadece zamana bırak ve o yaşadıklarının bir hiç olduğunu anlamayı bekle :) Gerçekten beklediğine değecek:);)

---> ve artık o yok..

Eğer gercekten sevmişşen unutmaya caLıssan biLe unutamassın

kendımden biLiorum :)

senı gerçekten sevseymiş ztn arkadasLarı fLn hikaye ;)

---> ve artık o yok..

Canım takma kafana diyemicem ben senin yerinde birçok defa oldum ve yaşadığın her şeyi, mutlu olmayı bile adamı çook iyi tanıdıktan sonra yapıcan...
Önce tanı ! Cidden o çok önemli... Onunla beraberken onu tanıyamazsın onu çıkmadan önce tanımalısın, çıkarken hiçbir anlamı kalmıyor.

Sadece zamana bırak ve o yaşadıklarının bir hiç olduğunu anlamayı bekle :) Gerçekten beklediğine değecek:);)

çoK haKlIsın ama Benn tanıDımı saNmşmm tşk ederMMM :)

---> ve artık o yok..

Eğer gercekten sevmişşen unutmaya caLıssan biLe unutamassın

kendımden biLiorum :)

senı gerçekten sevseymiş ztn arkadasLarı fLn hikaye ;)

yha qerceKdenn sevmeK biLmiorum bazeenn oLuR Kİİ köpeKLer qibide sevSenn teK biirr sÖzüüü biLe biANdaa nefrettt etMene biLe yetiOOO bazeennn :):)

---> ve artık o yok..

saoL yhaa öLee qibii inşş hemeN iğLeşirimm :) artık kendimiii deLiLiqe vuruyorumm hatırLamamaq içinn :)

---> ve artık o yok..

Bence hiç takma ama bu oLayLar benimde başıma geLdi takm*** eLde degiL neyse inşLh unutursun onun için tek duan şu oLsun birdaha asLa sevme :)

Daha cok sevecegin insan Olur unutma :)

---> ve artık o yok..

sana unut demicem çünki unut demek sadece lafta kalır o kdr kolay değildir:) bide bana sor sen:)

gerçkten sevmiyomuş demek yoksa ark. fln tkmazdı:) seni gerçk seveck birini bul derm.

---> ve artık o yok..

dün qece herşey bitti yha bukadar basitmiş demek düşünüorumDa deqermi deqmezmi onun için akan qözyaşLarıma...

seni o kdar ii anlıorum kii..
üzülme dicem ama işe yaramıcak biliorum..
bence zamana bırak herseyi..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri