Uyeliğimin silinmesi hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jin

Kayıtlı Üye
özgürlüğü ve bir cok haklari kisitlanmis sitenize girmeme karari aldim siz saygi değer yonetimin aldiği kararlara saygili oldugumdan profil ve özel mesajlari kapatmanin uyelerin bir coguna hakaret olarak gormekteyim.

saygı değer yonetiminden uyeliğimin tamamen silinmesini rica eder , saygilar sunarim.

---> Uyeliğimin silinmesi hk.

Düşüncenize Saygımız Var..

Ancak Sitemizde Üye Silimi Yoktur.
Çıkış Yapabilirsiniz..

Çıkış

simdi saygınız varsa ben burada paylasım yaptim geldim konu actim fotoğraflarımı koydum siz site yonetiminin userlerinize karsi daha genis olmasi gerekir. en azindan özelimi koydum sitenize kadar gelmisim , istediğim cok mu ?

benimde forum sitem war 24.000 de uyesi war eklemistim sizi msn den zaten gosterirdim , buraya arkadas es dost daveti uzeri geldim.

cokta guzel ortam begendim , lütfen uye kaydimi silin cok rica ediyorum yada konularimi mesajlarimi kalici olarak silin ?

simdi saygınız varsa ben burada paylasım yaptim geldim konu actim fotoğraflarımı koydum siz site yonetiminin userlerinize karsi daha genis olmasi gerekir. en azindan özelimi koydum sitenize kadar gelmisim , istediğim cok mu ?

Beyfendi

Bakın Ben Size Karşı Bi Saygısızlık Yapmıyorum.

Hiç Olmadığım Kadarda Sakinim Ve Sizi Anlıyorum..

Ancak Biz Forum'a Kimseyi Zorla Üye Yapmıyoruz

Zorlada Tutmuyoruz

Kuralları Beğenmemiş Olabilirsiniz , Saygımız Vardır..

Ama Bulunduğunuz Ortamın Kurallarına Uymak Zorundasınız.

Bu Zamana Kadar Hiç Bi Üyelik Silinmemiştir Forumdanki Sizin Silinsin.

Şimdi Lütfen Çıkış Yapınız.

bir üst mesaji okumadınız sanırım , en azindan konu ve mesajlarimi silin tabiki yonetiminize duydugum saygi dolayisi ile sizinle konustum .

bir üst mesaji okumadınız sanırım , en azindan konu ve mesajlarimi silin tabiki yonetiminize duydugum saygi dolayisi ile sizinle konustum .

Okudum.

Sizin Forumunuz Olabilir Veya Olmayabilir

Beni İlgilendirmez O

Sizin Forumunuzla Burası Bir Olcak Diye Bi Kuralda Yoktur..

Diceklerim Bu Kadardır..

Siteye Kimseyi Zorla Üye Yapmadığımız Gibi

Zorlada Üyelik Silcek Değilim.

İyi Günler Dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri