Unutmuyor Gönlüm Seni Seviyor her gün Her Gece..*eSi'

---> Unutmuyor Gönlüm Seni Seviyor her gün Her Gece..*eSi'

Kız Günlük..

Yemek yedim hala açım ya..Daha yeni bitti yemeğimde neyse geçer olmadı tekrar yeriz canımm sorun mu..

Ne anlatayım..Daha yeni kalktım zaten..ee insan daha yeni kalkmışken anlatcak birşey bulamıyor..
Bende eski günlerden anlatcam../Merak etme sana anlatmadan geçmem:)\

Dün Bebişim'e gittim..Cansuma..Ayy yerim ben onu..Canım.(Cansu yeğenim bu arada günlüşkom).Neyse anlatmayalım daha..Ama bu cocuk beni tınlamıyor ha..:)Yatırdık onu koltuğa ablam demişti ki öyle yapınca oynuyor..neyse biz bekliyoruz yok oynamıyor..Ablamlar geldi öyle bekliyoruz yok..Birden ablama bakıyordu..Ben ablamı ittim bana bakacak şekilde durdum..''ayy yavrum bana bakarmış yerim ben seni'' dedim..Dakikasında kafasını çevirdi..:) bnde arkasından bozulmuş gibi ''ayy yavrum bana arkasında dönermiş'' 2 kere yaptım bunu 2sinde de kafasını çevirdi ya..Ablama bakarken uzun uzun bana gelince tık yok..hayır ne buluyor o cadaloz teyzeden anlamıyorum ki..Annesi olsa neyse diyicem..Öyle işte MAŞALLAH yeğenime benim..Ay bir de büyüse ben ona etek,elbise alcamda büyümüyor ki..Büyüse hanımımız gidicez Burak'cıktan kıyafet alcaz..(burak bebek kıyafeti satan bir mağazada çalışıyorda:36: ) Tek bildiğim yer orası ondan yoksaa..:160:,:D ama harbi öyle yapcam..:)Ama Büyümüyor.Birde bebişe kıyafet alanlar elbise almıyorlar mı adamı ayar ediyorlar ya..Olummm ben alamıcam leenn..:91:

Bir de bu aralar Burakla ilgili kafam karıştı..Dert oldu bana gıcık..Bence hiç öyle değil..Ben gene abartıyorum..Bu 2 oldu biliyor musun..Ben tam artık aldım cevabımı diyordum..Gene aynı şeyler yapılmıştı..Yok patronu yanında diye konuşamayıp el sallamalar felan..Birde ilk ben gördüm gördüğüme rağmen hala sallamaya devam etti..(Ondan önceki görüşümüzde beyimiz bizden kaçmıştı da..Anlamıştı birşeyler)Ama şimdi gene öyle..Ben abartıyorum diyorum içimden inan bana abartmıyorum ya..Kendimi üzmemek için abartmamaya çalışıyorum hep ama onun davranışları..Hoşlanan kıza gülünürmü tatlı tatlı ya,ya da kaçtığın kıza sonra selam verilir mi..Of..Anlamıyorum ben bu cocuğu cok garip..Neden herkes gibi değil ki zaten..Anlardık hiç değilse..Bu da byle cıkarsa söylücem yüzüne cıkma bir daha karşıma diyicem..Benim hakkımda düşünceleri söyle sonra defol git diyicem hayatımdan..Ben artık maymuna dönmekten sıkıldım..Görünce yabancı insanmışım gibi baksın bana..

Bugün hat aldırcam anneme..Bakalım..Hem alırsam bugün kızlara da sorarız diloşla, ne zaman buluşcaz diye..(cümle yanlış mı oldu ya..Kızlarla buluşcağımı sorucam diloşla demek istedim anlaşıldı mı..Bana sanki diloşla ne zaman buluşcağımızı kızlara soracağım gibi geldi de cümle..Yanlış okumayın ilk yazdığım şey dğru..Anlamca çelişkili cümle bozukluğu yaptık iyi mi..:))Hem birine de yazcaz..Ezberimde zaten teli ilk onu kaydetcem..sonra msj atıcam toplu kaydedin diye..ee doğal olarak beyimize de gidicek..

Başka da birşey yok bebem..
Ne ola.
Ben gene forumdayım..
Gez gez bitmez gene..

Tamam daha sonra yazarım uzun uzun..
Teşekkür ederim..:2:

Neyse Ben Gül'ümü de çağıram..Beni bi o adam eder..:D (cok efendi bir insandır kendisi cok kibar kızz..MaşALLAH birtaneme)Onuda çağıram oda bu sitenin nimetlerinden yararlansın..
Kendimizi o kötü siteden sonra düşler forumun şefkatli kollarında teselli bulalım..Onlar baksınlar bizee..:67::D (Emrah gibi hissettim kendimi)

Gülüüüüm dedigi kisi benimdiiiir arkadaslar.
Okadar tesadufki ikimizde birbirimizden habersiz uye olmusuz buraya.
Ben ona burayi soleemek isterken o bana soylemek istiyormus :D
Isteeeeeeeeeeee bizzz oyle degil boyleeeeee arkadasiiiiiz:2:
Ayyy hakkimdaki dusucunlere iciiim cook saol tek gercegiiiiiiiiiiim.:106:

Eseniiiiiiim hosgeldin tekrar. Ozlemistim seniii. Gunluklerini okumayiii.
Artik burdan okurummmm.
Baaak buraya yorumda yazabiliyorummmmmmmmmmm:150:

Ayy evet..
Engin bilgilerini bekliyorum artık Gül'üm burak konusunda..
Kız bu ne biçim nick ya insan adam gibi nick alır..Ben diyom ne yazdı acaba..
Hoşgeldin Gül'ümm..:50:

Saaa ben şiirler sözlerr büyüttüm..
Sanaa benn baharlar yazlar büyüttüm..
Sana ben ummalı gizler büyüttüm..
Söyleyemedimmm..

Ahh ulen ahhh..
Off günlük ya ben bu cocuğu gebertirim ha..
daha demin düşünürken başka diyarlara gittim gene..Sanki lunapark gibi yerden gelmişim gibi sonra eve dönünce :160: (bunun gibi) oldum..
Neyssee..

Günlük..
Yumurtaya can veren ALLAH^ım bana da bol bol bahane veriyor yemin ederim..
Mesela bugün kızların yanına gidicem..Ama anneme öğrenci belgesi alcam diyicem..:)Çünkü gnctrkcll'e geçebilmem için şart..
Sonra Cuma gününe de var..Cuma günü hem bana hemde diloş'a fön çektircem..Ama Diloşun ki o kadar düz çekmiyor.Mecburi Diloş'a gidicem..Yani sabahın 7'sini diloşa gidicem..Aaa ne şans tam o saatte de Canım işe gidiyor..:)
Cok çakalım ya..:36:Banane ya..Ama ben nasıl konuşcam bilmiyom..Oyy diloşsuz konuşmak biraz zor olcak..Neyse ayarlarız..
Başka bahanelerde vermişti ALLAH'ım ama sonuncusunu unuttum..ALLAH eksik etme bahanelerini olur mu..:)

Başkkkaaaaaa.
Yok birazdan gidicem işte okula..
Bu arada bu sürdüğüm ruj ne saçma ya..Parlatıcıyla yağlı makarna yemişimde onun iziyle karışık birşey..Ama neyse dudağmdaki yaraları, kapattı..Ayy cuma günü diloş bana makyaj yapacak..Süper..

Aa gördün mü kız Gül'üm de geldi..Ohh iyi oldu len takılırız onla bi güzel..

Aayyy Burak bu ne sess..tipine bak şarkıyı söyleyişe bak..(ya bir şarkı açtım da Burak diye biri söyleyemedim şarkısını yorumlamış tip iyi söyleyiş rezalet)ayy bir de uykulu söylemiyor mu..

Günlük dün açlıktan öldüm biliyon mu..Gece tv açam dedim.İki gezindim birşey bulamadım dedim Yemekteyiz'i izleyelim..İzliyorum..Canım çekiyor yemekleri bbörek,tatlı ..vb şeyler ölcem açlıktan nasıl karnım gurulduyordu biliyon mu..gittim Pilav yedim..İlk dedim o kadar güzel yemeği pilav bastırır mı..Ama bastırdı öyle ya da böylee..Pilavı bittirdim valla ama hala açtım..siz siz olun gece gece yemekteyiz izlemeyin..O canınız çektikleriniz yüzünüzden evi yemek zorunda kalıyorsunuz..Tencerenin yarısı doluydu..Yemin ederim yiyesim kaldı.Bıraksalar yerdim çünkü o yemekleri görünce yiyesim geliyor..
Hadi ben yiyecek birşey bulabiliyorum ya olmayanlar..:67:Onlarda asla yemekteyizi izlemesinler..Yoksa kötü cok kötü olur..:(

Kız günlük..
Hava acayip kötü..Kar yağıyor..Acayip..
Diloşla okula gittim ya..Dondum dondum buz gibiydi sulu kar yağıyordu şimdi de normalinden yağıyordu..Dondum bilion mu..:(Ama olsun yine de idare ettik..Diloş eve çağırdı beni..Isındık,kıyafetlerimi kuruladık..Off günlük ne oldu biliyon mu..Bulduğum bütün sulara bastım..:(Paçalar sırılsıklam oldu..Hele corabımı hiç sorma o baştan aşağı ıslandı zaten..
Oturduk evde yemek yedik,ilk ısındık çay içtik..Benim annem bir melek'i izledik..Orda bir sahne vardı şehboy muydu neydi kızın adı ali sunal'ı sapık olarak hayal etti..Dilarayla biz tırstık..O an sarılıyorduk birbirimize o sapıklığı görünce (hemde Ali sunal ya..Kemal sunal'ın oğlu olması ve tatlı biri olmasından dolayı cok severim onu) diloşla biz yavaş yavaş birbirimizden ayrıldık..En son kendime baktım sanki böcek görmüşte böcekten durduğu yerde kaçmaya çalışan kişi gibi olmuşum nasıl tiksinmişsemmm..
Bana Kutsiye olan hayranlığını anlattı..Onunki biraz abartıdır sevgisi..Bana dedi ki ''Dalgasınaydı aslında kızlara kutsiyi sevdiğimi söylemek ama daha sonra (2 hafta sonra harbi aşık oldum''ayy bütün aşklar böyle başlıyor ya..Benim Burak'a aşkımda böyle başladı..İlk diloşla dalga çekcektim :)(kankasına asıldım önceden ayağına) ama diğer gün ona aşık oldum..Öyle anlattı olayları bende dinledim..Ben onlayken aklıma hep Burak geldi.Aklıma değil hayalde yanıma geldi.:)Sanki yanımdaymış gibi..Oyy seviyok ne yapak..
Diloş bana bir makyaj yaptı..Tam istediğim gibi sade,abartısız harikaydı..Cuma günü öyle yapcam..Diloşun kıyafetini de belirledik,saç zaten fön..Öyle işte kokoş kokoş okula gitcez..(neden süsleniyoruz diye bende düşündüm günlük ama bu bir gelenek..Gelenek haline gelmiş geleneğe uymak gerek)Diloş birde bana oje sürdü..Ben nasıl havalara girdim bir bilsen(dalgasına tabi) Hani yeni makyaj yapmış acayyyippp kokoş insanlar vardır ya..Onlar gibi yaptım..Diloş bana bir oje sürdük burnu kalktı dedi.:)Sonra cilasını yaparken bir söz söyledi..ALLAH^ım dedim bari arkamdan diyeydin dedim..:)Ama hakediyorudm o sözü..Söyleyemem kelimeyi bu arada..Ayııpp yavrucum ayıp..Öylee Burak gene yakınımlardaydı..Özledimm onu ya..:(Neyse Cuma görücem inş.Of inş konuşurum ya..Artık hiç değilse kanka olalım..:67:
Şu sitenin en sevdiğim yönü ne biliyon mu..Bir yazı yazarken vazgecip geri alırsan ileri aldığında o yazıyı kaybetmeden tekrar açıyor.Daha deminde gıcık bilgisyar birşey açtı..Aha dedim bittik bir geri aldım bütün yazılarda orda.Birde kişisel sayfamı yazarken renk beğenemedim değiştire bastım hepsini pat diye değiştirdi ya..Hiç renkleri karıştırmadı ya da sectin ya kardeşim niye değiştiriyon hadi değiştirdin git o yazıları silde bende sıfırdan renklendiriyim demedi valla..
Gül'üme de yazamıyom kız..
Güloşum canım seni cok seviyom..Birde evet buluştuk gibi..Ne şans di mi len ikimizde aynı forumu bulmuşuz ama o benden önce gelmiş galiba:)

Haa Benim Bebeğim..
Ben geldim.
O ne biçim girişti diye sorma bende bilmiyorum..

Bugün 13:30'da kalktımmm..:36:İlk rekorummm..:)
Kalkar kalmaz evi toplarken aklıma geldi direk okulun yolunu tuttum..Öğrenci belgesi için..Eğer vermezlerse diye düşündüm..NEden dersen Memur dedi ki ''Yarın veya öbür gün alırsın'' Aklıma bu söz geldikçe o kadına çarpasım geliyordu ya..:181:Ama gittim aldım şükür..Ama oda oda dolaştım ya.:) İlk bilgi işleme gittim memurun yanına verdi şükür..Sonra eyüp hocaya girdim..Müdüre..(bilgi işlemin solunda) müdüre imzalattım sonra adam damgayı bulamadı..Git erkan hocadan damgalat..müdür yardımcı bu arada..Onun odası da bilgi işlemin sağında..Yemin ederim yan yana üç odayı geze geze maymuna döndüm..:)
Ama neyse bitti ALLAH'tan 2 saat sonrasında Turkcell'e gidicem..Sonra açılcak telfon..öylee..
Okul için hazırlarken atkıyı bağlıyordum..Artist bir bağlama..Bunu yaparken aa burak'ta böyle yapıyor dedim..Tam onu boynuma doğru çekerken az kalsın boğuluyordum len.:)Aslında o kadarda cok çekmedim ama bünye alışkın değil tabi birşey değince tırsıyor.:)''Burak nasıl boğulmuyor ya'' dedim içimden..Artistimizde şekilli bağlar atkısını..Ohh tekme tokat dövüceksn bak bakalım artistliği kalıyor mu..:181:hahaha

Öylee işte ya..Daha birşey daha ne olaaa.
Şuan gülşni dinliyim kaç dk sana yazıyorum..
Gülşenden beklenilcek bir şarkı sözleri.Ama müziğini sevdim..:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri