Unutmuyor Gönlüm Seni Seviyor her gün Her Gece..*eSi'

*| £si |*

Bayan Üye

Güzelmiş..:)
(Kuralları okudum da ondan dedim..)
İyi olmuş ha gözüme gözüme sokmaları yoksa ölsem okumazdım..:)

Merhaba Günlük..

Ben daha yeni üyeyim aslında..Hemde cokk..2 dk olmadı be..:)

Daha yeniyim zaten..Siteyi gezme gibi bir imkanım olmadı..Görür görmezde başlık açayım dedim zaten..Durup dururken nerden esti dersen Yeni günlük..Beni eski girdiğim site de bu bölüm vardı..Ve ona her gün yazardım şimdi yazmayınca o kadar cok hissediyom ki eksikliğini..Arkadaşımdı len o benim..Olup biten herşeyi anlatıyordum..O yüzden ilk sana geldim..
Güzel bir siteye benziyor..Sırf sıkılmıyım eğlence olsn diye girdim de bu ne büyük smilelar ya..
Neyse dur bakalım alışıcaz yavaş yavaş..

Hoşgeldin hayatıma Yeni Günlük..

(Eski günlüğüme Eşek,sıpa felan derdim ama şimdi diyemicem herhalde..:67:Neyse bende artık bulurum bir yol..)

Ayy başlıyom ben anlatmaya..
(cok özlemişim be yazmayı..:D Deliyim ya ama alışkanlık be günlük..Alışmış işte ne yapcan..:))

Bugün Son sınavlarımı oldum..:)Sonunda kurtuldum o sınavlardan bee..Oh..
Ve inanmazsın ikisi de süper geçti..Duran'ın bile..Duran Tarihci ve cok zor sorar cok sevilmeyen iyi anılmayan hocalardandır kendisi..:)Gitti kolay sordu bu kez bende eski bilgilerimle yaptım..Herkes sınavdan sonra var bunda birşey dedi ama..:D(Tanıyoruz abi adamı o kimse durup dururken yüksek yok vermez.:))Durup dururken yapmasının nedeni ne biliyor musun..Çünkü sınıf kendini iyice saldı..Kötü notlar alındı herkes bende dahil hepimiz dedi ki ''Zaten kaldım ben tarihe çalışmıcam'' diyordu..O da bunu bildiği için böyle yaptı..Sanma ki bu bundan sonra böyle devam eder..İki dönem :D Neysee 2. dönem sana DurAn'ın işkencelerini anlatırım.:)Birde Dil Anlatım oldum..O da güzel geçti ama kafam ağrıdı ya..Okurken kafamı eğdiğim için kafa gitti tabi yemin ederim kafam kopcak sandım ya..Ama neyse sonuç iyi hiç değilse..Alırım bir 60 yırtarım inş..

Bugün okulda Eda'm ağladı ya..Sınıftan arkadaşım..Ya ağlamasına yanmadım ama gereksiz yere ağlaması..Ama patladı sonuçta kız,haklıydı da..Neyse inşALLAH herşey düzelir Barışır Salihle..

Yarın gene okula gidiyorum..Ama öylesinee..:DYaşaasıınn hep bu nedenle gitmek istemişimdir okula..Yarın gidicemmm..Sadece arkadaşlarımla takılcam..Ders mers yok..Arkadaşlarla eğlen..:)İnsALLAH Dilara'nın(en yakın arkadaşım..Tabi 2 tane daha var..[Nazile,Ayşe] onlarıda zamanla tanırsın) dersi boş olurda bizim binaya gelir..Mp3ünü de alırsa ohh ne güzel..

Başka yaptığım birşey yok..Benim hayatım okulda başlar okulda biter.Gerisi Bilgisayardır hep..Okuldan sonra da birşey oldu..
Bir şu oldu..
Daha demin eski siteye baktım..biri hoşlandığı kıza karşı nasıl davranmalı diye sormuş..Yani kısacası Ben platonik aşığım abi ne yapayım diyor..Adamlar gitmiş neler demiş ya..Ayıp beee..Yok neymiş o zaman sevgilisi varmışta bilmem ne..Ulen varsa var..Aşk bu söz dinler mi sanıyorsunuz..Adam sevdiğinde stajdaymış ve o zaman sevgilisi varmış şimdi yokmuş..Adamda zaten şimdi ne yapayım diye..Of offf..Yumurtaya can veren ALLAH'ım sen bunlara niye mantık vermedin..Aşk bu ya..Dinlemiyor ki..Bende şuan platonik aşığım ben ona aşıkken sevgilisi olsaydı eğer vazgeçer miydim sanıyordunuz..Hayır..Tamam peşinde koşmazdım eskisi gibi (zamanında cok koştum da o göremedi.:)(Bir türlü denk gelmedi ne zaman onu görmek için süslenip püslenip karşısına cıksam cocuk olmazdı.:D) ne diyordum ben..Haa sevgilisi varken koşmazdım eyv. ama severdim herhalde..Cünkü ben şuan bırakamıyorum o zaman nasıl bırakıyım ya..Anca başında beni biri uyarcak,kafama sokcak ki o zaman..Her neyse asabımı bozdular Aşk'sız sevgi'sizler..Yok neymiş utanmadın mı sevgilisi olan kıza aşık olmaya bir çarpıcann..:181:Cocuk biliyordu sanki Sevgilisi olduğunuuuuu..:91:Oyy oyy insanlar aşk'ı ne sanıyor..İlk görüşte aşk gibi birşey mi..Ya da dış görünüşü güzel olana duyulan hayranlık mı sayıyorlar..Aşk basit birşey değil ya..Kontrol edilcek birşeyde değil.Sen aşık olduğunu bile anlamıyorken..:7:(ciddiyim bende anlamamıştım) Gidip birde unutmaya çalışmak..Hemde sırf sevgilisi var diye.Ya da atıyorum en basitiyle hoşlandığı varsa..Şimdi ne zırvalıyon diyicen ama ben Cocuğun gözünden bakıyorum olaya..Yoksa ne insanın sevgilisine asılın diyorum ne de başka birşey..Ben sadece diyorum ki aşk/hoşlantı kontrollü birşey değildir..
Aşkı öyle ya da böyle (sevgilisi var ya da yok aşık olduğunun) adam gibi yaşabiliyorsan aşkını kimseye zararı yok..Ama srf aşık diye..Onu yargılamak hemde kızı rahatsız etmediği halde..Sizi ne ilgilendirir..

Her neyse..

Ben gidem bi foruma bakam olmadı birşeyler yapam ya.
Suraya bak pat diye atladık buraya bakmadık diğer üyeler neler yazıyor belki saçmaladık..:)
Neyse.
Ben site araştırmasındayım.
Görüşürüz.

Az önce babam kar yağdı dedi diye sevindim..Niye sevindiysem..Okul bitti..Valla olan bana olur tatilde dışarı cıkamam donarım..Birde yarın buz tutarım ben..Ayy nefret ediyorum soğuktan ya..:91:Tirtir titremek bana göre değil..Şimdi kapı açtıktı camdan da esti..Şimdi bile dondum..Ooo sabahı bilemiyorum..Of babam kar yağar dedi ya..Offf donucam genee..:19:

Son düzenleme:
---> Unutmuyor Gönlüm Seni Seviyor her gün Her Gece..*eSi'

:)

Güzel günLük

hoşgeLdiniz Aramıza.

Günlüğe yorum yazılıyor muydu ya..
Neyse sorun değil..:)

Teşekkür ederim..
Hoşbulduk..

evt..

SıkıLmadan okudum güzeLdi.

umarım kaLıcı ve hep bizimLe oLursun :)

hoşgeLdin :)

Teşekkür ederim..
Hoşbulduk tekrardann..

---

Kız günlük sana sesleniyorum..:)
(Cevaplar karıştı yemin ederim ya.:)

Kız Ben eskisinde ne güzel yazıyordum ya..Hem günlüğümden (eski sitedeki) üyelere de laf atıyordum.Şimcik yapamıcak.:DTamam yapmayız zaten şuan sevdim burayı..Kızım..Bir mesaj yazıyorum hemen 10 kişi cevap yazıyor bu ne ya..Kurallara giricektim..Gene tam okumadan koştum sana.bazıları garibime geldi..Aslında yerinde şeyler ama tecrubeee :DMesela polemige girmeyin yazmış adminler (adminlerde kim hiç bilmiyom ha..Bir üye geldi yazdı kurucu muymuş neymiş..Şuan bütün herkesi admin olarak görüyom.:DTakipteymişim gibi tırsıyom len.:D)
Polemiğe girilmeden olmuyor ki ya.(illa kavga ediyorlar..Birde rezil etmek için bunu siteye yansıtıyorlar.Birde bu yetmezmiş gibi gruplaşma yapıyorlar..Bir nevi kendi aralarında 3.dünya savaşı).Bir de hadi onu geçtim..Size laf atanlara cevap vermeyin gibi birşey diyorlar..Olduuu diyesim geliyo ama admin..+ bu günlüğe yorum yapılıyor tırsıyorum adminin bana gelir gelmez azarlamasından.:).Gene olamaz diyorum..Yapamam..Msnde hallederim ama ben..Ama işi siteye çevirirse kırarım kafasını..Ayy ne kavgacıyım ya..Site beni böyle yaptı ALLAH kahretsin o siteyi inşALLAH..neyse değişiriz herhalde..İnş kurallardaki gibi olurda huzurumuzu bozmazlar..Bence eğer kavga eden üyelerin biri gelip böyle birşey yaparsa (yani konu açıp mesela beni kötülemesi gibi) hemen silsinler mesajı o üyeyi banlasınlar..Yoksaa ooo ben bu sahneyi gördümm hemde coook..:D

Neyse Ben Gül'ümü de çağıram..Beni bi o adam eder..:D (cok efendi bir insandır kendisi cok kibar kızz..MaşALLAH birtaneme)Onuda çağıram oda bu sitenin nimetlerinden yararlansın..
Kendimizi o kötü siteden sonra düşler forumun şefkatli kollarında teselli bulalım..Onlar baksınlar bizee..:67::D (Emrah gibi hissettim kendimi)

Not..: Adminler Benim olayım budur..Gördüğüm şeyleri günlüğümü yazarım..Hiç sanmıyorum gidipte konu açcağımı..Açarsam bilin ki bni harbi adam ettiniz..:DAma uslu olurum...:)
Birde Üsteki yazılara alınmadınz di mi..:) (ben sadece söylemek istedim.:))

Oyy oyy neyse be ben cıkıyorum..
sitedeki ilk gün güzeldi ama.
Tatilim burda geçiyor anlaşıldı..:)

Hadi görüşürük günlük..
Ben Yeni olaylarda sana geri dönücem..
Güzel haberlerle gelmem dileğiyle.

Yorumlar için şimdiden teşekkürler..Kusura bakmayın yetişemiyorum cok hızlısınız..:)

Günlüüükk..

Kafam acayip karışık..Ne halt yiyicem bilmiyorum..

İlk önce baştan anlatayım sana..
Bugün İlkokulun ordan gittik..Yani burak'ın evinin tam karşısı (burak'ta hoşlandığım cocuk söylemiş miydim her neyse) Neyse ordan gidicektik.Sabah erken kaldırdı annem hayret..Bende kalktım..Giyindim felan.Saat daha 6:35 felan..Geçmiyor zaman..içimden dedim ki..Neden gidiyorsun kızım ordan ya sanki bir değişiklik olcak..En iyisi gitme dedim..Zaman geçtiğinde Diloş'u arıcaktım ve Eski yerimizden gitcektik (bu arada söylemeyi unuttum bu yol benim okul yolumun tam zıttı..Benim Sola dönüp gitmem gerekken aşağı iniyorum birde ordan bizim evinin ordan okul işte..Neyse karar değiştirdim son dk dedim git ya hem ''Özledim'' demiyor muydun bu cocuğa görmüş olursun dedim..Gittim.Ama nasıl koşa koşa..Biliyorum birşey olmucak o yüzden de biraz moral bozuk ama ayaklarım koşa koşa gidiyor..Böyle havaya bakıyorum etraf hafiften güzel gözüküyor..Gidiyorum..Burak'ın evinin önüne geldim apartmanın içine bakıyorum ışık yanık diyorum ''ne olursun o olmasın bekle ne olur ya'' baktım yanık değilmiş sonradan bir yandı baktım Burak karşıya nasıl gidiyorum koşarak Burak'la karşılamamak için..(amaç gidince onla konuşmak zorunda kalmamak) gittim baktım dilara orda DiloşA''Cabuk cabuk (Diloş ne oldu be diyor) Burak cıktı cabuuukk '' dedim girdim koluna giriyorduk apartmanın önüne baktım cocuk yok dedim'' gitti mi bu'' baktım cocuk bizi bekliyor..Ayy dedim.Bizim yaklaşmamızı bekliyor tam yaklaşmadan bize ''Günaydın'dedi Nabersiniz felan dedi..(sizli bizli konuşuyor iki kişiyiz ya) bizde Diloşla şansa hep aynı anda cevap veriyoruz.:D Tam nasılsına (ikimizde) İyiyiz derken birden ağızımızdan ''Sizz'' cıkmaz mı.:D REzillik..(Sizli felan dedi ya akıl gitti bizim..:D) Neyse gidiyoruz konuşuyoruz gene aynı şeyler ders neden gidiyorsunuz okula felan (son günler ya) diloş söyledi sebebini Sen dedi Ben mi Öylesine..:D Koptu cocuk orda..Neyse gidiyoruz şansa hep araba geçiyor ezilicez ya..sinirim bozuldu..Ben yolla uğraşıyorum bizimkilerde konuşuyor işte..Ama merak etme cocuk bni ihmal etmiyorum Sen diye de soruyor..Hatta benle daha ilgiliydi..Ben yoldaki arabalara sinirlenirken biri daha geldi ben'' Gel len gel ezde rahatla'' dedim..Burak koptu..(kopmasına da şaştım ya) neyse o gitti biz gittik..Bize görüşürüz felan filan dedi birşeyler geveledi işte..(duymadım onu) Burak'ın tavırları cok mutlu gibiydi ve benle aşırı ilgiliydi..Hatta diloş bana sorarken eğildiğini bile söyledi..Evet eğildi ama beni görmek için..Ya onu nasıl anlatsam birinin yüzünü görmek için eğilirsin ya o işte..Neyse kızlara anlattık (bu arada diloş o arabaa için yaptığım yorumda beni azarladı niye Len demişim ne yapıyım ya ALLAH ALLAH hem boşver beni tam tanısın..)Nazoş dedi ki ''cocukta benim gibi birinin onun sevdiğini bildiği halde birşey yapmazmış oda öyleymiş'' ne demek ya dedim ben kızım madem biliyor o söylesin..Ben yapmışım yapcağımı dedim..Derste düşündüm biraz hak verdim..Bu dediklerine inanmadım aslında..Ne bilem..Burak benden..Hadi Be..Ama bir yandan düşünürsek doğruydu be..(Şu var madem biliyor insan bilsede ark. gibi takılsada bildiğinde biraz tavırı değişir (az tınlar felan) ama budaha samimi oldu bu sefer) öylee işte..Şimdi bu da mı benden hoşlanıyor ya.Ne yapcam felan derken Ayşem dedi ki ALLAH razı olsun ondan..Madem sana karşı cok farklıysa (haa söylemeyi unuttum..Ayrı bir ilgiydi onu söylemiştim ama bana bakarken,cevap verirken cok farklıydı diloşa farklı..Birde diloş espri yaparken az gülüyor bende kopuyordu bu cocuk..) Neyse cok farklıysa dedi ayşe..Demek ki bu senden daha sonra hoşlanmaya başlamış eğer öyle birşey varsa bırak sen söyleme o söylesin dedi..Senin söylemen saçma olur dedi..Bende öyle yapcam..Birde Gül teyze /diloşun annesi\ Burak buna Yeşil ışık yakmış dedi..Ama ben ona sarı ışık yakcamm..:36::) Banane kızım zaten şuan inanamıyorum birde bi görmem gerek ya belki böyle değil hiç birşey..O yüzden..Karar aldım..Karşısına cıkmıcam uzun bir zaman..Bensizliği yaşasın bi Ben gibi..Madem hoşlanıyor bir kafası karışsın bir beni düşünsün..Hatta bana ulaşmaya çalışsın len..:D Öylee işte..Biraz uzak olcam bir gün ykın bir gün uzak olcam ona..Görücem tavırlarını bana yaşattığı için iyi bilirim..Bir umutsuz olcak..Bir umutlancak..Bakalım böyle mi olcak öyleyse beklicez bizde..Bizde belli etcez herşeyi..sonrası gelsin geliyorsa..

Ama hala kafam karışık..Öyle mi değil mi..
Belki olay tamamen değişikk..
Off ya şimdi cocuktn uzaklaşmak zorunda da kaldım..Pislik burak eğer öyleyse çekeceğin var benden ben karın ağrıları cekerken nazlanıyormuş..

Neyse dhaa hiç birşey belli değil..Bir benim bu olayı kavramam gerek..(olabilir mi olmayabilir mi..iki onu takip etmem gerek öyle mi diye..Birde benim ark. takılmam gerek birbirimizi tanımamız için..Bayaa uzun iş..Off yaa bu ne bee ben ne güzel kendi yağımda kavruluyordum..Ahh olum bak bir tavrınla bana neler yaptıyorsun inş. bende sana yapmışımdır bugün bunu..Çek bakalım işkenceyi neymiş kafa karışması..vb şeyler öğren..​

İnş.. bütün işaretler onu gösteriyor ama herşey tam tersi de olabilir..:)

Kızım..
Ben bir daha günlük münlük okumam ya..Banane kızım kaç bin sayfa..Adamlar eski tabi gelmişler 6-8 sayfaya onu bitirene kadar anam ağlıyor.

Neyssee..
Ben kendime dönem..
Bugün geç kalktım..:2:Yaşasın geç kalkmak..hahaha.Kızım ya geç kalkmak güzelmiş ha..Kaç aydır 6:35'lerde kalkıyordum şimdi 12 gibi kalkınca mutlu oldum..Neyse bugün kalkarken birden yakınlarımda Burak'ın olduğunu düşündüm ve birden ''Günaydın Burak'' dedim..Nedense durup dururken..Ama cok ark.ca dedim..:D Bir sorun yok ya Burak yüznden fıttırmadım..:)Dur rüyamda birşey görmüştüm ben bu forumla ilgiliydi galiba..öyle miydi bilmiyom ama gördüm birşy ama unuttum ya..
Neyseee..
Dünn gece 4'te felan yattım.Ceyhun Yılmaz'ı dinledim..Cok komiktiler ya Seville..:)Koptum diyicem de inan ceyhun benden daha cok koptu..:)Seviyor herhalde sevil'in esprilerini..
Başkaa dün gece Şu olayı düşüncektim tam radyoyu açtım Ceyhun^u duyunca hepsini unuttum..:)Düşünemedim kız..Aslında düşünmeye de gerek yok zamanla görcez işte..Diğer görüşmemizde anlarız..:)Sonrası ALLAH kerim..:D
Gece düşünürken şunu merak ettim Burak beni nasıl düşüyor ya.(tabi düşünüyorsa:)).Ne buluyor olum bu.Tamam o olsa düşüncek o kadar cok var ki..Ama ben yani..Yüzüm felan mı ne yani..Ben hal hareketlerini düşüyorum gördüğüm gün ama o da mı düşünüyor ama benden birşey cıkmaz ki cok normal davrandım..:)Ama yok ya bulur o..OoO yazık yavrm bu bir de yeni başlamışsa hoşlantısı dokunmayın ona..O rüyalar aleminde..:)Bu gördüğü rüya ben miyim ya..İğrenç..Tiksindim valla..Başka kız mı bulamamışsın..:D Her neyse salla..Ne yapalım gönül bu ota da konuyor bota da.:) Bugün evi toplarken düşündüm eğer böyle birşey varsa günlük benim olay Çok güzel hareket bunlardaki skeçe döndü..orda Acımasız gercekler diye bir skec vardı..Orda bir a.g (acımasız gercekler.:)) vardı..Herkese gerceği yüzüne vuruyordu ama skecte hp tam tersi cıkıyordu cünkü bir olaya bakıp onun öyle olacağını tahmin edemezsin biz masa,sandalye değilizki..Biz olayları değiştirebiliriz kalp,anlayışlı olma yardımlaşma diye birşeyler var olum..:)O yüzden bende ''hani burak benden hoşlanmazdııı'' diyesim geliyor skec aklıma gelince..:D
Biz böyle konuşuyoruzda bir de olmazmış..Yemin ederim ben rezilliğimle kalırım..Zaten dün olacağım kadar oldum..Birde bu Büyük rezalet olur.

Hay Burak kadar başıma taş düşsünnn..
Bayaa yazmışım ben sıkıldım yazmaktan ya..
Bir daha (bir daha dediğim sadece bugün) sana Burak diyip gelmicem..Günlük hayatımla ilgili gelcem..Hadi görüşürüz.Bu arada ben bi foruma bakam ya admin kimdir,nedir..Bana yazan kız haa nazlı süper adminmiş kızım ya..Normal üye sandım onu..:)Br tanıyalım kimmiş neymiş..Birde itiraf ediyorum bölümüne bakıcam merak ettim ne itiraf etmişler..:)

Kız günlük..

Siteyi doşaltım dolaş dolaş bitmiyor..Ben daha 1. bölümü bitiremedim..
Zeka mantık bölümüydü neydi ona girdim ne mantığım yetti ne zekam..
Hiç biri yetmedi yav..
Şuan gördüğüm üyelere bakıyom..
Poff bakalım..
Ama var ya forumdakileri coğu kücük galiba..Coğu benle aynı yaşıt ya..Daha 20 yaşında bulamadım.:)En fazla benden 2 yaş büyüğünü buldum..Aaa daha demin baktığım kişi 20 felan olabilir..Olsun geneli benle aynı yaşıt..Ama kötü biraz ya..Amann resimlere yorum yazarken zorlanıyon..Sanki ne yazsam yanlış anlıcakmış gibi.:)Eskisinden ne güzel abi-abla ayağına içinden gelen herşeyi diyordun..:)

Neyse.
Benim forum olayı bugünlük biter..
Hala alışamadım ya.
kim ne ne yapıyor..
Yemin ederim forumu tek başına dolaşyormuş gibi hissediyorum..
Aslında birileriyle tanışsam belki yavaş yavaş ortama ayak uydururumda işte..Dur bakalım hele..

Neyse.
Hadi ben devam eder bari sonra da cıkam.
Hadi Görüşürüz..​

yok admin değilim canım süper modum :pp

yine keyifle okudum günlüğünü :) bir de yaşını merak ettim senin sen de kişisel sayfa aç istersen :)

duyguların cok guzel en azından duygularını yazıya bir şekilde dökebiliyorsun..
yabancılık çekme esen kısa zamanda alısırsın uyum saglarsın kendını yalnız hıssetmene gerek yok..
saol paylasımın ıcın dıger gunlerınıde beklıoruz

Kişisel sayfa nasıl açılıyor ki. ya da şöyle sorayım açık değil miymiş..:)
Yaşım nazlı 17 'e giricek..Aslında daha girmedim de 17 gibi takılıyorum..

öyle de ne biliyim..
Bir yerden tutunup aranıza girmeye çalışıyomda bulamıyom..Doğru alışırım elbet.Teşekkürler hiç değilse yazdığın için..
Günlük konusunda da merak etme ben her gün yazarım..:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri