Ultima Taktikler

CaSPeR35

Kayıtlı Üye
oncelikle crafterlardan baslıalm: crafter olcaksanız kesinlikle blacksmithy we tailoring skilleri olck!!! crafter olmayı kolay sanıosanız yanılıosunuz.. herkes sıradan bi crafter olablr ama ii bi crafter olmak cidden cok zordur. bi kere blacksmithseniz en az 5-6 tane bodcu charınız olck bu 5-6 charla duzenli olarak bod almanız lazm ancak bu yolla istediiniz bodları bulursunuz.(avalonda bi adam wardı ismini hatrlamıom ama herf usenmeden 30 tane gm bs kasmıstı ama adam ancak 3-4 ay bayaaa bi ugrastıkdan sora valo runic cıkardı...) tailor icinde aynısı gecerli ama tailoring daha kolay gelen bi skill olduu icn cok daa kolay kasılır. siz smdi uzulmyn nası kascaz bu kadar char die her isn bi kolayı var yukkeyin easyuo yu www.easyuo.com dan birazda macro yukleyn aynı siteden bırakn pcyi o kassın kendi kendine (easyuo bir macro programıdır we kendi sitesindeki scriptler sayesnde skill kasmanızı saglar sizin tak yapcaınız sey gerekli scripti bulmak we oyunda hangi skilli kascaksanız onun icn gerekli malzemeleri bulup programı calıstırmak... ama dikkatli oln bircok serverda easyuo kullanmak ban sebebidir ozellikle pvpde easyuo kullandıınız anlasılırsa hic gozunuzun yasına bakmadan banlarlar sizi...)

sıra geldi hırkızlıga : bence uoda oynaması en zewkli char hırsız... kasması cidden cok zordur ama bi kastınızmı cok eglenrsiniz. hırsızlıgın onemli noktaları; her zmn disguise kit kullanın we bankada bolca sac boyası bulundurun( disguise kit kullanıp kılık deistirdiinizde saclarınızdan we bıyıklarınızdan disguise kit kullandıınız rahatca belli olr bu yuzden hair dye kullanınki hem karizmanız olsn hemde hırsız olduunuzu caktırmayn ), her zmn stealth kullanın, cevrede cok insan yoksa daha kolay hırsızlık yapılır yakalanma riskinizi azaltmak icn cok kalabalık yerlerde hırsızlık yapmayın(calmaya deger bi item gorursenz girin tabiki riske ) ve her zaman insanların arkasına gecp calmayı deneyn ayrıca yanınızda deisik kıyafetler bulundurun mesela ben 3-4 tane blessed robela gezerdm we son olarak kafanızı ii kullanın tecrubeli oyunculardan "abi bana ps lazm parası neyse weririm sen bana pslerini gostersene" gibi laflar kullanarak item calmayı denemeyn cunku cogu insan yemio artk bu numarayı...​

Alıntı

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri