Ülkücüleri Sevmeyen Faşist Sayan Zihniyetler !! Girin Bu Konuya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Ülkücüleri Sevmeyen Faşist Sayan Zihniyetler !! Girin Bu Konuya...

Helal Olsundan Başka Birşey Gelmiyor Aklıma ..

Harikasın Reis ;)

Ülkücü Hareket Engellenemez.CcC

Konu güzel teşekkürler

bu ulkeyı sevmek bu ulkenın menfaatlerını herseyden ustun gormek fasıstlıkse en buyuk fasıst benım !!!

e madem bu kadar islamiyete bağlılar

taksimde kuran dağıtanlara saldıranlara niye tepki göstermemişler.
yada bazı kurumların peygamberin kutlu doğum haftasını kutlanmasına yaygara koparırken koca parti niye susmuş da hükümet gerici parti ilan edilirken chp ile iş birliği yapmış.
samimi gelmiyor bana

yanılmıyorsam bu olay Bursada olmuştu

zaten videoda da söylüyomuş :D

Son düzenleme:

yada bazı kurumların peygamberin kutlu doğum haftasını kutlanmasına yaygara koparırken koca parti niye susmuş da hükümet gerici parti ilan edilirken chp ile iş birliği yapmış.
samimi gelmiyor bana
Offf , yine mi sen ?
Utanmasan video gerçek değil montaj diyeceksin be , Allah'tan kork Allah'tan.
Anana , babana sor bakalım anlatsın sana , sağ sol davalarında , Ramazan ayında gece sahura kalkan evleri kurşunlayan komunistlerle amansız mücadele veren kimlermiş ?
İnsanlar özgürce camilerde ibadet etsin namaz kılsın diye cami önlerinde korumalık yapan kimlermiş ?
Olaylardan bihabersin , işkembeden sallayıp konuşuyorsun ; Allah'tan kork ayıp !
Bu ülkede en büyük ülkücü düşmanları bile
Milliyetçi Hareket Partisi'nin dinine , ülkesine , vatanına , diline sahip çıktığını bilirken ; sen kim oluyorsun da böyle konuşabiliyorsun ya ?
Boş konuşuyorsun boş ; Taksimde Kur-an dağıtanlara saldırı olacak ve ordaki vatandaşlar bakacak öylemi ? Bırak Mhp'yi müslüman olan adam bakmaz be. Nerde saldırı olmuş hani kanıtlasana.
Kutlu doğum haftasına yönelik Bahçeli'nin açıklamalarını oku bakalım. İşkembeden sallama lütfen bilip bilmeden ; rezil oluyorsun haberin yok !

©ﻕΞתς яΞiš;2134756' Alıntı:
Offf , yine mi sen ?
Anana , babana sor bakalım anlatsın sana , sağ sol davalarında , Ramazan ayında gece sahura kalkan evleri kurşunlayan komunistlerle amansız mücadele veren kimlermiş ?
İnsanlar özgürce camilerde ibadet etsin namaz kılsın diye cami önlerinde korumalık yapan kimlermiş ?
Olaylardan bihabersin , işkembeden sallayıp konuşuyorsun ; Allah'tan kork ayıp !
Milliyetçi Hareket Partisi'nin dinine , ülkesine , vatanına , diline sahip çıktığını bilirken ; sen kim oluyorsun da böyle konuşabiliyorsun ya ?
Boş konuşuyorsun boş ; Taksimde Kur-an dağıtanlara saldırı olacak ve ordaki vatandaşlar bakacak öylemi ? Bırak Mhp'yi müslüman olan adam bakmaz be. Nerde saldırı olmuş hani kanıtlasana.
Kutlu doğum haftasına yönelik Bahçeli'nin açıklamalarını oku bakalım. İşkembeden sallama lütfen bilip bilmeden ; rezil oluyorsun haberin yok !

çok güzel ve doğru açıklama.. ;)

" Sizi Demokratik Bir Biçimde , AklıSelim Bir Biçimde BURSA ÜLKÜ OCAKLARI Adına PROTESTO Ediyoruz BEYFENDİ "

Arkasında Kaç Kişi Var BeLki 50 beLki 100 Ordaki Başkan geLip Hır Gür Çıkarmak İstese ÇıkarabiLir Ama İşte Gerçek MilliyetçiLik Budur . Gerçek Ülkücü AnLayıŞı Budur . Helal Olsun O Yiğidin Anasına Babasına Ki Böyle Bir Evlat Yetiştirmişler . Bende bır ara Pek Anlayamıyordum Ülkü Ocaklarını Ama Benım Hatam Sadece Bir Kaç Kişide Gördüğümü Hepsiyle Kıyaslamak . Sonradan Ben Harbi ÜlkücüLük Nedir Harbi Milliyetçilik Nasıl Olur
©ﻕΞתς яΞiš™ - '©ﻕΞתςťﻦяҚ - 3FE - ɖɐɭȋᶄʋɾʈ
Ve Daha Adını Yazmadıgım Bir Çok Abimlerimden Gördüm Öğrendim .
Anladım ki Sokaktaki Bazı Taklitçilerin Aslında Ülkücü oLmadıkLarını .
©ﻕΞתς яΞiš™ Bi Ara Demişti ki Bana ;

" Evet lise çağındaki gençler çevre yapmak arka yapmak , tanınmak için ocak içerisine atılıyor. Bende öyleydim. Yalan yok...
Lakin ocaklara gide gele Türkiye sevdalısı oldum , sebebsiz yere anamıza bacımıza bakılıp laf atılmadığı sürece , okul önlerinde esrar hap satılmadığı sürece kavgayı unuttum... "

Ve

" Haa unutmadan ilk ocağım Aydınlıkevler Ülkü Ocağı idi.
Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi'nde uyuşturucuyu kaldıran ocaktı. Adam gibi adamlarla dolu olan bir ocaktı.
Ama üç beş serseri ocağın ismini kullanarak esnaflardan haraç toplamaya başlayınca (bunlar ocağa mensup kişiler değildir) Ankara Ocak tarafından kapatıldı. "

İşte Bu Cevabı Çok Şey Anlatıyordu Aslında . Milliyetçilik Kavramı Dış Görünüşten Veya 2-3 Tane Sahtekarın Hareketlerine KOnusmalarına BakıLarak Yargılanmamaası gerektiğini Anladım .
Ve Şimdi ..
Kayseride Orta Öğretim 2. BaşkanLığı Yaptım Geçen Ay Aynı Zamanda Okul Başkanı olmuştum ..
Sonradan Bırakmak Zorunda kaLdık Ama Siyasi Görüş Vs Değişmesinden Değil Dershaneydi okuldu Şirketti Ocak iLe iLgiLenemedim Ve Kendimin Yerine Bir Tane Misyonu SağLam Arkadaşımın Gelmesini İstedim . Ve Şimdi Okul Oyle Bır yer oldukı 2-3 ay oncekı anlayışla şimdiki anlayış Çok Farklı ..

Padişahlar Döneminde de öyle değilmiydi ? Uçkuru Düşükler Yüzünden Osmanlının Adı " Karı Kız Düşkünleri Cumhuriyeti " Olmadı . Ne PadişahLar indiriLdi .

VeLhasıL

Ocak ve MilliyetçiLik kavramLarını Dış Görünüşten Veya Direk Partiye BağLayarak DeğiL Okuyarak , AraştırıLarak , Sürekli oLmaSada Arada Bir Uğranması gerektiğini Düşünüyorum Ve öneriyorum ..

Allah Razı Olsun ReiS

samimi gelmiyor bana

helal olsun tek kelimeyle

©ﻕΞתς яΞiš;2134756' Alıntı:
Offf , yine mi sen ?

İki tarafının elinde olan silahlar 2 tarafınkide aynıymış yıllar sonra ortaya çıkıyor.
dayım ünideyken bizi sopalarla cuma namazına sokarlar kendileri namaz kılmazlar
Allah korur evini sen ibadetini yapıyormusun o an önemli olan o!
Dinine sahip çıkan akp hükümeti değil mi o kadar dinci deniliyor.
Mhpliyiz derler sabah dindarız vs. sonra düğünlere beraber takıldıgınız rakı şişesinde damla bırakmazsınız
Söylesene dinimizde içki haram değilde o yüzden mi içiyorsunuz!
He he

* ÜLkücüyüm !

dibine kadar ,)

İki tarafının elinde olan silahlar 2 tarafınkide aynıymış yıllar sonra ortaya çıkıyor.
dayım ünideyken bizi sopalarla cuma namazına sokarlar kendileri namaz kılmazlar
Allah korur evini sen ibadetini yapıyormusun o an önemli olan o!
Dinine sahip çıkan akp hükümeti değil mi o kadar dinci deniliyor.
Mhpliyiz derler sabah dindarız vs. sonra düğünlere beraber takıldıgınız rakı şişesinde damla bırakmazsınız
He he
Baban anlatsın küçük hanım , amcan anlatsın sağ sol olaylarını. Allah korur mantığıyla hareket edemezsin. Allah'a inancımıda herkes bilir (bunu söylemezsem sen şimdi yanlış cümleler çıkartırsın bu yazımda da huyundur zaten)...
O dönemler camilere giremezlerdi sağ kesime mensup kişiler. Araştır öğren öyle gel.
Dayında yalan söylemiş sana , dayın kıskanmıştır ülkücülerin hal ve hareketlerini , popüler olmasını , herkes tarafından gıpta ile bakılmasını , '' ulan ben niye olamadım '' triplerine girip iftira atmıştır :) ;)
Sabahtan beri dinden girdin de , gıybet yapıyorsun hakkımızda , hakkımı yediğin içinde haram olsun sana hakkım ! Ahirette fazlasıyla çıksın karşına !
Nerden biliyorsun benim ağzımdan bir yudum içki girdiğini ? Günahı sevabı öğren sonra tartışma yap benimle. Hatta mümkünse ben seninle tartışmayım , herkesle varım tartışmaya ama seninle olmasın ;)

©ﻕΞתς яΞiš;2161437' Alıntı:
Baban anlatsın küçük hanım , amcan anlatsın sağ sol olaylarını. Allah korur mantığıyla hareket edemezsin. Allah'a inancımıda herkes bilir (bunu söylemezsem sen şimdi yanlış cümleler çıkartırsın bu yazımda da huyundur zaten)...
O dönemler camilere giremezlerdi sağ kesime mensup kişiler. Araştır öğren öyle gel.
Dayında yalan söylemiş sana , dayın kıskanmıştır ülkücülerin hal ve hareketlerini , popüler olmasını , herkes tarafından gıpta ile bakılmasını , '' ulan ben niye olamadım '' triplerine girip iftira atmıştır :) ;)
Sabahtan beri dinden girdin de , gıybet yapıyorsun hakkımızda , hakkımı yediğin içinde haram olsun sana hakkım ! Ahirette fazlasıyla çıksın karşına !
Nerden biliyorsun benim ağzımdan bir yudum içki girdiğini ? Günahı sevabı öğren sonra tartışma yap benimle. Hatta mümkünse ben seninle tartışmayım , herkesle varım tartışmaya ama seninle olmasın ;)
anlatmasına gerek yok ülkücü abi.
bu zamanda asıl neler yaşandıgı gün yüzüne çıkıyor.
Bakara suresinde mescitlerimi korurum ayeti mevcut
Savaş esnasında namaz kılındı o zaman mı kılınmıyacak söylesene?
Etme ne hakkın varki üzerimde mhpliyiz diyip içki içenlere laf attım
yarası olan gocunur!:)
Çokta tınımdı yani!
Tartışmak zorunda değilsin çıkış yukarda:)

anlatmasına gerek yok ülkücü abi.
bu zamanda asıl neler yaşandıgı gün yüzüne çıkıyor.
Bakara suresinde mescitlerimi korurum ayeti mevcut
Savaş esnasında namaz kılındı o zaman mı kılınmıyacak söylesene?
Etme ne hakkın varki üzerimde mhpliyiz diyip içki içenlere laf attım
yarası olan gocunur!:)
Çokta tınımdı yani!
Tartışmak zorunda değilsin çıkış yukarda:)
Haklısın bu zamanda herşey görünüyor da göremeyen gözler var , hristiyan elbisesi giyen boşbakanları hani dinciya :)
Savaş esnasında cephede , mevzilerde kılındı. Daldan dala atlıyorsun da bide bağlantı kurarak atlasan iyi olacak. O sağ sol ayrımlarında sahurda lambası yanan evi delik deşik ederlermişti. Sıkıyorsa aç hadi lambayı , yaşamadan bilmeden konuşuyorsun anca.
sonra düğünlere beraber takıldıgınız rakı şişesinde damla bırakmazsınız
Edebiyat dersine mi başlayalım ? Siz , içiyorsunuz... Bunları bana diyorsun , e bana dediğine göre haliyle o siz kısmına bende giriyorum. Ah birde derdini anlatabilsen çok güzel olacakta , neyse umudum var anlatabilirsin birgün BELKİ :)
Çokta tınımdı yani!
Senden bu lafı duyacağımı hiç tahmin etmiyordum. Anlamına bir bak sana zahmet ;)
Baya bir hanımefendi ve temiz konuşma anlayışına sahipmişsin (!) tebrikler (!)

Çıkıp çıkmayacağımı da seninle tartışmam belirlemiyor. Belki senin yorumlarını okuyup gülmek istiyorum :)

KeyifLe izLiyorum ama daha sakin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri