Twitter'da Kelebek Ödülleri'ne Leyla ile Mecnun Tepkisi

AtomKarinca

Bayan Üye
Hürriyet Gazetesi'nin düzenlediği Altın Kelebek Ödülleri'nde Leyla ile Mecnun dizisine herhangi bir ödül çıkmaması Twitter'da geniş yankı uyandırdı.
Bütün ödülleri Kanal D'de yayınlanan "Yalan Dünya" dizisi alınca twitter'da oldukça büyük tepki topladı.

İŞTE O TEPKİLER

Türkiye'nin en çok olay olan, belki de en çok izlenen dizisi olan Leyla ile Mecnun un ödül almadığı törene tören demem

yanı şimdi leyla ile mecnun dizisi odul ıcın komedi dalında oy almadı mı yoksa kendi kanalınızın dizi sıne torpıl mı gectınız

#altinkelebek 'de leyla ile mecnun'a da bi ödül verilmezse ayıp ederler gerçekten..

Leyla ile mecnun neden hic odul almadi olmadi cik

en iyi komik yerli dizi nasil yalan dunya olur ya bariz leyla ile mecnun ayiptir şike var bence :|

Leyla ile Mecnun'a odul gelmemesine sasirmiyoruz. Cunku biz L&M'ciler zaten kelebek okumuyoruz. #altinkelebek hadi oynayin kendi aranizda.

Tekrardan anlamış olduk leyla ile mecnun gönüllerin dizi...

Şike var bu #altinkelebek te. Yalan Dünya bütün ödülleri topladı, Leyla ile Mecnun ödül alamadı. Böyle iş olmaz!

Sevgili #altinkelebek ödüllerinin kime verileceğine karar veren beyinler, bu ülkede Leyla ile Mecnun diye bi'dizi var, Behzat Ç. var. Öptüm.

Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç'nin adını anmayan kelebeğin ömrü bir gün bile sürmez la. İlkokul müsameresi gibi zaten. #altinkelebek

Leyla ile Mecnun'un ödül alamamasına tepki olarak yarın Kanal D'nin kapısının önüne siyah çelenk koyuyorum. Hain düşman al sana kurşun!

En iyi komedi dizisi dalında Leyla ile Mecnun'u yok sayan #altinkelebek ödüllerini kınıyorum

#altinkelebek en iyi komedi "yalan dünya"! Siz ödüllerin dizisi olun, Leyla ile Mecnun gönüllerin dizisi olmaya devam edecek.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri