Türkiye ' de Tek SnowballWar Mod ---> 212.252.29.78 (YİNE BİR İLK)

nefretokul

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler diliyor ve hemen size modu biraz tanıtmak istiyorum...

Snowball War Mod nedir ? = Snowball War mod adından da anlaşıldığı gibi bir kartopu savaşı oyununun Counter Strike 1.6 ya uyarlanmış halidir.

Nasıl Oynanır ? = Arkadaşlar serverımıza girdiğinizde oyuncunuzu seçtikten sonra oyuna başlıyoruz.Daha sonra oyunda zaten elimize direk bir kartopu geliyor , ve bu kartopu sınırsız olduğundan bitme gibi bi derdi yok.
Fakat oynaması biraz zor.Çünkü dürbün yok.Attığımız çoğu kartopu boşa gidiyor.Zaten oyunu zevkli yapan en önemli özelliği de bence zorluk derecesidir.Modun kendine özel oyuncu modelleri de gerçekten görülmeye değer.

Servera Girerken Ön Yüklemeden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım ? = Arkadaşlar zaten çok fazla bir şey yüklenmiyor sanırım 3 dakikada bitiyor fakat ille de ben girişte yükleme yapmak istemem diyorsanız konunun altına yazın ben size ön yüklemeden kurtulmanın yolunu anlatırım.

Servera Admin Alınacak Mı ? = Evet arkadaşlar server yeni olduğu için admine ihtiyacımız vardır özellikle çevresi geniş olup sürekli online kalarak serverla ilgilenen deneyimli adminler aranmaktadır.Bedava adminlikler verilecektir.

Serverda sXe Var Mı ? = Serverda sxe bulunmamaktadır.Sürekli online kalan adminlerle hileler önlenmektedir.Zaten bu modda çok da fazla hileye gerek yok

Server Kapasitesi : 30 Kişi +2 Slot Ayrıcalığı

Server Adresi : 212.252.29.78

Serverde Oynanan Maplar : Genellikle fun maplar oynanmaktadır.

Top15 Birincisine Hediye Var Mı : Her Hafta İlk 3 e Adminlik Verilcektir.

Admin yaş ortalamamız +18dir.

İletişim için MSN : Site Yasaklı
Durust, Hileden Uzak eglenceyi arayan tum oyuncuları bekliyoruz.

::Eklentiler::

*Bunny Hop

*Kanlı Ayak İzi

*Damage Hp Göstericisi

*Paraşüt

*Skeletons (Ölünce İskeletin Çıkar)

* Fazladan Kan Çıkma Ve Parçalanma

::Özellikler::

# 7/24 Online

# 7/24 Admin Destekli

# Lag/Loss = 0

# +150 Ping = Kick