Türk Kızları ne ister ?

Güvenilir birisi, insanların içinde rencide olmayacak şekilde bir para gücü ve en önemlisi bence saygı. Bunları yapabilenlere zaten şıp diye aşık oluverirler. Biz erkeklerin sevgisinin çokluğu/azlığı ile ilgilenmezler bence. Zira, ailelere bakın hiç birinde bu dediklerimi yapıp eşlerinin beni az seviyor dediğini göremezsiniz. Saygı, Saygı, Saygı.

Sadakat ve güven gerçekten önemli ama bunların yanında (benim için) dış görünüş önemlidir. Bakım şart diye düşünüyorum bu 2 taraf içinde geçerli bence

---> Türk Kızları ne ister ?

Türkiye dışındakileri bilmem ama Türkiye'de yaşayan bir Türk kadını öncelikle yaşamak ister. Yaşamak derken, yiyip icip gezmekten bahsetmiyorum. Hani ölümün zıttı var ya yaşam iste onun mastar almis halini ister. Yasamak yani öldürülmeden yaşamak. Fiziksel ya da sözel taciz edilmeden , ne giyiyorsun diye sorgulanmadan , saat kaçta nereleri geziyorsun diye elestirilmeden , cocuk yaşta evlendirilmeden, sokaga atılmadan, öz abisi ve babasi tarafından tecavüz edilmeden , devlet yetkililerinden. Hastaligi icin yardim istediginde eline para tutusturulmadan , bir bürokratin oglu tarafından arabayla katledilmeden , dolmusta tek basina kaldığında hayatından endise etmeden yaşamak ister.

İlişkisi olan erkeğin ilgisini sevgisini ister. Hayatında olan erkek kendi için en önemli bulduğu şeylerden bile vazgeçebilmelidir onun için. Romantizm istediği en çok şeydir. El ele tutuşup gezmek, sinemada film izlemek ister. Kendini ince esprileriyle güldüren erkek ister. İyi günde, kötü günde hastalıkta ve sağlıkta onun yanında olabilecek biri hayallerini süsler.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri