Tuğçe Kazaz Tekrar Müslüman Oldu

.HappineSs.

asdfghjklşi?
Kayıtlı Üye
41090-tugce-kazaz-tekrar-musluman-oldu-Resim.jpg

TUĞÇE KAZAZ TEKRAR MÜSLÜMAN OLDU
'Vatanım Yunanistan, adım Maria' demişti... Şimdi ise Kelime-i Şahadet'ini kameraya kaydetti..
....................

Tuğçe Kazaz, Yunanlı eşinden boşanma kararı aldı. Takvim'in haberine göre, Tuğçe, Kelime-i Şehadet getirip tekrar Müslüman oldu.

KELİME-İ ŞEHADET GETİRİP KAMERAYA ÇEKTİ
"Vatanım Yunanistan, adım Maria" sözleriyle tepki çeken Tuğçe Kazaz, Türkiye'ye dönmekle kalmadı, yeniden Müslüman oldu. Geçtiğimiz gün Kelime-i Şehadet getiren Tuğçe, bu anı kameraya aldı.

VAFTİZ OLUP DİN DEĞİŞTİRMİŞTİYunanlı aktör Yorgo Seitaridis ile evlenerek hıristiyan olmayı seçen ünlü manken Tuğçe Kazaz'ın, vaftiz edildiği gün çekilen fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Kazaz, 8 Eylül 2005'te Porto Germeno'daki Ayios Nikolaos Kilisesi'nde vaftiz olarak 'Maria' adını almış ve 24 Eylül'de de Yorgos Seitaridis ile evlenmişti.

Tuğçe Kazaz'ı vaftiz eden Peder Prodoromas vaftiz töreni sonrası, "Sade bir törendi, sadece damadın ailesinden bir kaç kişi vardı. Deniz kenarında olan kilise adettir. Vaftiz olacak kişi denize girer. Tuğçe'de denize girip vaftiz oldu, Maria adını aldı." diye konuşmuştu.

BABAANNESİ ÜZÜNTÜDEN KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ
Tuğçe Kazaz'ın, Hıristiyanlığı seçtiğini açıklamasından sonra, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Küçükköy Beldesi'nde oturan ailesi babaanne Huriye Kazaz'ın üzüntüden kalp krizi geçirdiği açıklanmıştı.

---> Tuğçe Kazaz Tekrar Müslüman Oldu

yok artık ya dini böyle oyuncak ediyorlar işte ... :S sevdi diye dininden etti kendini..şimdide boşanıyor diye gerimi dönmüş...hey allahım ne günlere kaldıkk ne denir ki şimdi buna...

hayırlısı.....

geri zekaLı aptal kız..

ne sanıyor kendını oyuncakmı bu ..

sevgılısı ıcın dınını kıtabını satıyor.

daha sonra aşj bitti iş bitti hesabı turk ınsanının gozune gırmek ıcın musluman oluyor..

bu dünyada yaşar hayatını !

Bu yazıyı ve yorumları okuyunca, daha önce bi yerde okuduğum yazı geldi aklıma. Düşündüm durdum bu konuyla ne alakası var diye ama aklıma gelmiş işte, vardır bi hikmeti.. :D

Daha önce okuduğum yazıyı nette tekrar buldum hemen alıntılayım bari.. :D

Show TV'deki ''Ateş Hattı'' programında Reha Muhtar, Prens Charles'in müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. Konuyu diyanet işleri başkanıyla tartışmaktadır:
-efenim prens charles'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu?
-olur tabi neden olmasın?
-ama efenim nasıl olur?
-reha bey siz müslüman mısınız?
-tabi müslümanım efendim.
-siz namaz kılıyor musunuz?
-hayır.
-oruç tutuyor musunuz?
-hayır.
-içki içiyor musunuz?
-evet.
-e sizden nasıl müslüman oluyorsa, ondan da en az sizin kadar müslüman olur.

güzel laf atıyorsun kenan yine iş başındasın bakıyorum :D sen alakası olmayan birşeyi eklemezsin yani...

bak şimdi bir açıklamada benden sana olsun...

din oyuncak değildir... evet eleştirmeden öncede kendini ölçüceksin..senin o yazındaki niyetide ben çok iyi anladım....

bu yüzden ilk yorumumda dediğim gibi

Hayırlısı.... ;)

Yahu önemli olan doğru yolu bulmak değil midir. Kızın içinden geçenleri ancak yüce yaradan bilebilir. Belki Reha Muhtar misali Müslümanlığı kabuldur, belki de pişman olup dinine geri dönüşünde KELİME-İ ŞEHADET'ini kalpten yapmıştır. Biz sadece nasıl bir duyguyla dinimize tekrar döndüğünü tahmin edebiliriz ama net birşey söyleyemeyiz bu konuyla ilgili. ;)

Niyeti bilemeyiz niyet okuyuculuğumuz yok...ama din böyle oyuncak olmamalı.....

onun dışında dediğim gibi hayırlısı;)

resmen gündeme geLmek için dinLe oynuyor..

bi öyLe bi böyLe.ALLah ısLah etsin böyLeLeri.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri